Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπέρα και καλό μήνα!

Έχω μια ερώτηση για τους Τρικαλινούς (ή από τις γύρω περιοχές) του φόρουμ.

Υπάρχει κάποιο βουλκανιζατέρ στα Τρίκαλα για μοτό; Με ετοιμοπαραδοτα λάστιχα;

Το πίσω λάστιχο τα φτύνει πιο γρήγορα από ότι είχα υπολογίσει, και θα χρειαστώ λάστιχο τουλάχιστον πίσω 150/70/18, ή σετ 90/90/21 και 150/70/18.
Καλησπέρα!
Συνήθως δεν βρίσκεις στοκ αλλά δεν χάνεις να ρωτήσεις στους παρακάτω.
Νούλας - YAMAHA
Σιωκης - ΚΤΜ κτλ.
Σταυράκης Παυλος - Ελαστικά.

Στην Λάρισα (Γιάννουλη) πάντως είναι ο Γαβρίλος Κουτσολικάκης που κρατάει αρκετά κομμάτια.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Renegade

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Θα δείξει
Καλησπέρα!
Συνήθως δεν βρίσκεις στοκ αλλά δεν χάνεις να ρωτήσεις στους παρακάτω.
Νούλας - YAMAHA
Σιωκης - ΚΤΜ κτλ.
Σταυράκης Παυλος - Ελαστικά.

Στην Λάρισα (Γιάννουλη) πάντως είναι ο Γαβρίλος Κουτσολικάκης που κρατάει αρκετά κομμάτια.
Σε ευχαριστώ πολύ!! Η Λάρισα με βγάζει πολύ εκτός προγράμματος, θα προσπαθήσω στους παραπάνω! Πιστεύω κάπως θα κάνω την δουλειά μου!!

Και πάλι σε ευχαριστώ!
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Μικρό παράθυρο χωρίς βροχή και βόλτα "στη γειτονιά"
Είναι επειδή ευχηθηκαμε Κυριακή Δευτέρα να κάνει άλλο καιρό και εδώ βρέχει από το Σάββατο που επέστρεφα. :roflmao:
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Θα εσκαγα άμα δεν έβγαινα έστω γύρω γύρω. Πρωταπριλιάτικο αστείο ο καιρός το τετραήμερο:punch:
Νομίζω δεν υπάρχει άλλη λύση από το αδιάβροχα και οξω και ας βρέχει. Τουλάχιστον ειναι άδειοι οι δρόμοι.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Μετά από 7 μήνες προπονήσεων, μόλις έκλεισα συμμετοχή στα πρώτα μου cross fit games!!!

Είμαι τόσο χαρούμενη!!!



Sky is the limit!
Μπράβο Νατάσσα καλή δύναμη!!!!!
Έχεις τρέλα πολύ :inlove:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Natassa συγχαρητήρια, δε παίζεσαι. Με όλες τις δυσκολίες και κάνεις τόσα πράγματα και περνάς κάθε εμπόδιο και ανεβάζεις τον πήχη. Τρομερό... Πές μας που είναι οι αγώνες να έρθουμε 50 άτομα Advride εξέδρα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μετά από 7 μήνες προπονήσεων, μόλις έκλεισα συμμετοχή στα πρώτα μου cross fit games!!!

Είμαι τόσο χαρούμενη!!!



Sky is the limit!
Ζουπερ ....ο Βαγγέλης τυπώνει ήδη σημαία και μαζεύει κόσμο για εξέδρα
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Νομίζω πως αν εγώ μπορώ να κάνω τόσα, όλοι οι υπόλοιποι μπορείτε να κανετε τα τριπλάσια, 4πλάσια, 5πλάσια.....

Απλα όταν είμαστε καλα, τα θεωρουμε ΟΛΑ δεδομένα.

Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα μπορώ να οδηγάω πχ. Ο καρκίνος στον εγκέφαλο είναι σε τέτοιο στάδιο, που σημαίνει ότι θα επιστρέψει.

Κάθε μέρα ξαναγεννιέμαι απο την αρχή.

Και όλα αυτά με 93% αναπηρία, χωρίς καν το ατύχημα μου και τα κατεστραμμένα μου πόδια μεσα.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Νομίζω πως αν εγώ μπορώ να κάνω τόσα, όλοι οι υπόλοιποι μπορείτε να κανετε τα τριπλάσια, 4πλάσια, 5πλάσια.....

Απλα όταν είμαστε καλα, τα θεωρουμε ΟΛΑ δεδομένα.

Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα μπορώ να οδηγάω πχ. Ο καρκίνος στον εγκέφαλο είναι σε τέτοιο στάδιο, που σημαίνει ότι θα επιστρέψει.

Κάθε μέρα ξαναγεννιέμαι απο την αρχή.

Και όλα αυτά με 93% αναπηρία, χωρίς καν το ατύχημα μου και τα κατεστραμμένα μου πόδια μεσα.
Αποδεικνύεις ομως,για άλλη μια φορά ότι τα ψυχικά αποθέματα και η δύναμη του μυαλού μας είναι αυτή που κάνει τη διαφορά!είσαι ένα παράδειγμα προς μίμηση και δείχνεις και στους υπόλοιπους εμάς το δρόμο ότι όλα τα μπορούμε αν θέλουμε,αντί να γκρινιαζουμε για ανούσια πράγματα!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Νομίζω πως αν εγώ μπορώ να κάνω τόσα, όλοι οι υπόλοιποι μπορείτε να κανετε τα τριπλάσια, 4πλάσια, 5πλάσια.....

Απλα όταν είμαστε καλα, τα θεωρουμε ΟΛΑ δεδομένα.

Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα μπορώ να οδηγάω πχ. Ο καρκίνος στον εγκέφαλο είναι σε τέτοιο στάδιο, που σημαίνει ότι θα επιστρέψει.

Κάθε μέρα ξαναγεννιέμαι απο την αρχή.

Και όλα αυτά με 93% αναπηρία, χωρίς καν το ατύχημα μου και τα κατεστραμμένα μου πόδια μεσα.
Τρομερό παράδειγμα ψυχικής δύναμης!
Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για τους μετρ των αναβολών...
Να είσαι πάντα δυνατή...!
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Νομίζω πως αν εγώ μπορώ να κάνω τόσα, όλοι οι υπόλοιποι μπορείτε να κανετε τα τριπλάσια, 4πλάσια, 5πλάσια.....

Απλα όταν είμαστε καλα, τα θεωρουμε ΟΛΑ δεδομένα.

Δεν ξέρω για πόσο καιρό θα μπορώ να οδηγάω πχ. Ο καρκίνος στον εγκέφαλο είναι σε τέτοιο στάδιο, που σημαίνει ότι θα επιστρέψει.

Κάθε μέρα ξαναγεννιέμαι απο την αρχή.

Και όλα αυτά με 93% αναπηρία, χωρίς καν το ατύχημα μου και τα κατεστραμμένα μου πόδια μεσα.
Οι δυσκολίες της ζωής λέει έρχονται σύμφωνα με αυτά που μπορούμε να παλέψουμε εμείς , μάλλον εσυ είσαι παρά πολύ δυνατή , περισσότερο από όσους εγώ γνωρίζω προσωπικά πάντως και εμένα μαζί .
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Βαρέθηκα να πάω σπίτι τώρα στο σχολασμα και ήρθα μια βόλτα μέχρι την Αγιά Μαρίνα στο βράχο !!! Βαρυμπόμπη, Άγιο Μερκούριο, Αυλώνα και τσουπ ,Σκούρτα πιάνει !!
Πάλι καλά ήταν στεγνά στο βούτημα γιατί άμα είχε τη λασπουρα που κρατάει εκει ,θα έμενα για καμία βδομάδα


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom