Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Το Μαρινάκι δυστυχώς παραφώνησε σε κάποια σημεία, μάλλον αγχώθηκε το μαναράκι μου, κρίμα γιατί έχει φοβερή φωνή.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Είδα Eurovision χτες μετά από καμία 20ετια! Τούρλα το μάτι όλο το βράδυ από το πολύ wokeness η awakening αν θελουμε να μαστε και σωστοί γλωσσικά! Μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι. Γυρνάω στα βιντεάκια για μηχανάκια για τα επόμενα 20 χρονια, ζωή να χούμε, μπας και μπορέσω να κλείσω κάνα μάτι.
Δεν καταλαβαίνω που χαλαστηκες. Κι εγω τα είδα. Ορίστε εδώ η Ισπανία. Μια θεία από τα καζάνια της κόλασης να στον παίζει σέξυ και 2 λεβέντες που οι πατεράδες έσκασαν πενηνταρικα στο μαιευτήριο να φοράνε με ξυρισμένο το λωκο βρακιά ψηλοροπα με κόφτη.

Τι πιο σύνηθες!!


 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το Μαρινάκι δυστυχώς παραφώνησε σε κάποια σημεία, μάλλον αγχώθηκε το μαναράκι μου, κρίμα γιατί έχει φοβερή φωνή.
Δεν παραφωνησε η μαύρη. Φάλτσα ήταν στα 2/3 και Ξεχνιοταν και με το μικρόφωνο απο σκυλαδικο και χαναμε και μερικά φωνήεντα όταν το έφερνε μακρυά από το στόμα! Πάλι καλά που δε βγήκε και μικροφωνο με καλώδιο να λέει καλωσήρθατε και καλή βραδιά!

Αρρωστουλα ήταν μωρέ θα πάρει αντιβίωση να βρει τις νότες πάλι.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
εγω εβλεπα ολυμπιακο και μετα ηπιαμε ενα καφασι μπυρες....στο τελος βαρεσαμε και ενα κλαμπ,χωρις αλατι....μου θελετε για γιουροβιζιον...
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
εγω εβλεπα ολυμπιακο και μετα ηπιαμε ενα καφασι μπυρες....στο τελος βαρεσαμε και ενα κλαμπ,χωρις αλατι....μου θελετε για γιουροβιζιον...
Παραδοσιακός!!

Θέλουν και μηχανάκι μετά Μανώλη...

Τρομαααααααααρα τους...

 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
εγω εβλεπα ολυμπιακο και μετα ηπιαμε ενα καφασι μπυρες....στο τελος βαρεσαμε και ενα κλαμπ,χωρις αλατι....μου θελετε για γιουροβιζιον...
Αυτό το club χωρίς αλάτι πάλι το ειναι? Μου ακούγεται πιο gay από τη Γιουροβίζιον !
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αυτό το club χωρίς αλάτι πάλι το ειναι? Μου ακούγεται πιο gay από τη Γιουροβίζιον !
Για υπερτασικούς
Βαλε μια μπύρα και ρίξε αλάτι να δεις… είναι έ-μπυρα τα παιδιά… θέλανε και δεύτερο καφάσι
αλατι μονο στον τιγρη... :p
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Βαλε μια μπύρα και ρίξε αλάτι να δεις… είναι έ-μπυρα τα παιδιά… θέλανε και δεύτερο καφάσι
Ναι ρε τώρα που το λες είδα διαφήμιση χτες πάλι με μπυρα Άλφα με θαλασσινό αλάτι! Μπορεί αυτό να φταει που δεν έκλεισα μάτι όλο το βράδυ! Τι άλλο πια θα αλλάξει σε αυτόν τον κόσμο; Χαχα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι ρε τώρα που το λες είδα διαφήμιση χτες πάλι με μπυρα Άλφα με θαλασσινό αλάτι! Μπορεί αυτό να φταει που δεν έκλεισα μάτι όλο το βράδυ! Τι άλλο πια θα αλλάξει σε αυτόν τον κόσμο; Χαχα
Δεν είναι τόσο wow αυτή
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Ναι ρε τώρα που το λες είδα διαφήμιση χτες πάλι με μπυρα Άλφα με θαλασσινό αλάτι! Μπορεί αυτό να φταει που δεν έκλεισα μάτι όλο το βράδυ! Τι άλλο πια θα αλλάξει σε αυτόν τον κόσμο; Χαχα
Είναι στη μόδα είδα κι αλλη μια με αλάτι…αλλα τι να λέμε δεν γίνεται στο στομάχι μόνο αφρό θα χωνευεις.. Άεργη ισχύ μόνο πορδές
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Top Bottom