Συμβαίνει τώρα!

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ποιος είναι ο συμφορουμίτης που σταβλίζουμε μαζί τις μηχανές μας;

Πρέπει να είναι του lep990


Gs800 λευκό με μάσκα τουρατεκ και διακριτικά Advride (troffy17) στο μπλούσταρ Δήλος αναφέρσου
 
Reactions: STF

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
TEST RIDE...

Πολύ ωραίο. Το στυλ ακριβώς που μου αρέσει, ακτίνα, διπλή εξατμιση, διπλά δισκοφρενα, η μπονι εχει ενα, ακριβώς όπως h κομμαντο. Μ αρέσει πάρα πολύ. Για πες για πες.....
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πολύ ωραίο. Το στυλ ακριβώς που μου αρέσει, ακτίνα, διπλή εξατμιση, διπλά δισκοφρενα, η μπονι εχει ενα, ακριβώς όπως h κομμαντο. Μ αρέσει πάρα πολύ. Για πες για πες.....
Η εμφάνιση του δε σε προδιαθέτει για άγρια πράγματα όπως του αντίστοιχου Thruxton R. Στο παρελθόν είχα οδηγήσει ένα Street Twin που δεν μου άρεσε καθόλου. Εδώ τα πράγματα ήταν διαφορετικά. Θα ανοίξω θέμα ίσως κατά το βραδάκι!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
thenos

Με σκλάβωσες, να ξέρεις...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
αυτο το Domie το κοιταγα πριν απο ενα χρονο στις αγγελιες. Ο πωλητης ηταν απο Σερρες δεν ξερω αν ησουν εσυ. Τελικα προεκυψε φιλου εδω στην Θεσνικη που το ηξερα και δεν εγινε η αγορα. Καλα χλμ να εχεις και παντα ομορφες βολτες.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
thenos

Με σκλάβωσες, να ξέρεις...



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάποιες φορές το συναίσθημα της χαράς μας για κάποιους ανθρώπους δεν περιγράφεται με λόγια...;)
Να 'σαι πάντα γερός...!!!:ok:
 

Ioannis G.

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
Honda Nx 650 dominator 98
αυτο το Domie το κοιταγα πριν απο ενα χρονο στις αγγελιες. Ο πωλητης ηταν απο Σερρες δεν ξερω αν ησουν εσυ. Τελικα προεκυψε φιλου εδω στην Θεσνικη που το ηξερα και δεν εγινε η αγορα. Καλα χλμ να εχεις και παντα ομορφες βολτες.
Δεν ήμουν εγω, ήταν ο προηγούμενος απλά είμαι και εγώ Σέρρες. (Μας πως το αναγνώρισες αφού άλλαξα φλασάκια; ) :fun
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Τώρα με τα καινούργια πληκτρολόγια, θα σας πεθάνω όλους στο γράψιμο :)
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Eιναι η ιδεα μου, ή η κατασταση στους δρομους εχει πλεον ξεφυγει τελειως;;; :mad:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Eιναι η ιδεα μου, ή η κατασταση στους δρομους εχει πλεον ξεφυγει τελειως;;; :mad:
Τι λες τώρα...:wacky:
Πως το συμπέρανες αυτό...
Εννοείται ότι ισχύει...
Και σου μιλάω για κυκλοφοριακές συνθήκες επαρχίας...
Έχω την αίσθηση ότι τον τελευταίο καιρό ο κόσμος οδηγάει τελείως μηχανικά και την προσοχή του την έχει απορροφήσει η καθημερινότητα...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Φτασαμε λεωνιδιο, βροχα ασταματητη για 2 ωρες, ρουχα που δεν στεγνωνουν ουτε στον τριτο παγκοσμιο πολεμο και ρομαντικο δειπνο λογο διακοπης ρευματα.... Join the adventure @leonidio


Υ. Γ. Δεν με εχει χωρισει ακομα και ομως!!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φτασαμε λεωνιδιο, βροχα ασταματητη για 2 ωρες, ρουχα που δεν στεγνωνουν ουτε στον τριτο παγκοσμιο πολεμο και ρομαντικο δειπνο λογο διακοπης ρευματα.... Join the adventure @leonidio


Υ. Γ. Δεν με εχει χωρισει ακομα και ομως!!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτά είναι τα μπερκετια !!!!!
ορε ποναν τα παλικάρια!!!!!!!!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Τι λες τώρα...:wacky:
Πως το συμπέρανες αυτό...
Εννοείται ότι ισχύει...
Και σου μιλάω για κυκλοφοριακές συνθήκες επαρχίας...
Έχω την αίσθηση ότι τον τελευταίο καιρό ο κόσμος οδηγάει τελείως μηχανικά και την προσοχή του την έχει απορροφήσει η καθημερινότητα...
Είναι η αλήθεια. Και βέβαια να πούμε, βλέποντας το δικό μου χωριό, ότι όλοι οι οδηγοί, έχουν μια Α ηλικία. Όλα τα προβλήματα που υπάρχουν στον κόσμο, βγαίνουν και στον δρόμο.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Φτασαμε λεωνιδιο, βροχα ασταματητη για 2 ωρες, ρουχα που δεν στεγνωνουν ουτε στον τριτο παγκοσμιο πολεμο και ρομαντικο δειπνο λογο διακοπης ρευματα.... Join the adventure @leonidio


Υ. Γ. Δεν με εχει χωρισει ακομα και ομως!!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτο ενταξει.....αλλα δεν φαινεται στη φωτο.....που σε εχει βρει η μποτα της.....χαχα !!!
Μια φορα σε αφησα μονο....κ εγινε χαμος !!!!
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Είναι η αλήθεια. Και βέβαια να πούμε, βλέποντας το δικό μου χωριό, ότι όλοι οι οδηγοί, έχουν μια Α ηλικία. Όλα τα προβλήματα που υπάρχουν στον κόσμο, βγαίνουν και στον δρόμο.
Ολος ο κοσμος εχει προβληματα, και παντα ειχε. Χτες με βρηκε ολη η μερα στους δρομους. Μιλαμε για τουλαχιστον 10 περιπτωσεις με κινητο στο αφτι που παραληγο να καταληξουν σε ατυχημα, σταματησα να μετραω αυτους που ειδα να περνανε με ΒΑΘΥ κοκκινο καπου στο 25, και το βραδυ πετυχα -μα το Θεο!- 4 αυτοκινητα που δεν ειχαν αναψει καν φωτα...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ολος ο κοσμος εχει προβληματα, και παντα ειχε. Χτες με βρηκε ολη η μερα στους δρομους. Μιλαμε για τουλαχιστον 10 περιπτωσεις με κινητο στο αφτι που παραληγο να καταληξουν σε ατυχημα, σταματησα να μετραω αυτους που ειδα να περνανε με ΒΑΘΥ κοκκινο καπου στο 25, και το βραδυ πετυχα -μα το Θεο!- 4 αυτοκινητα που δεν ειχαν αναψει καν φωτα...
Έχει ξεφύγει ο κόσμος λέμε... :wacky:
Το νου μας...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ολος ο κοσμος εχει προβληματα, και παντα ειχε. Χτες με βρηκε ολη η μερα στους δρομους. Μιλαμε για τουλαχιστον 10 περιπτωσεις με κινητο στο αφτι που παραληγο να καταληξουν σε ατυχημα, σταματησα να μετραω αυτους που ειδα να περνανε με ΒΑΘΥ κοκκινο καπου στο 25, και το βραδυ πετυχα -μα το Θεο!- 4 αυτοκινητα που δεν ειχαν αναψει καν φωτα...
Oι καλύτεροι χτες ήταν οι "σφηνάκηδες" στο ποτάμι, είχαν πάρει ένα παπί μαζί τους σε κάποια φάση, πλαστικά αριστερά και τροχαία με δύο παπόβιους και αυτοκίνητα δεξια, οπότε μαζεύτηκα γιατί "μύριζε μπαρούτι" και ευτυχώς. Για να κερδίσει ο βλάκας δύο μήκη αυτοκινήτων σε μιά 100% ακίνητη εθνική, σε σκοτώνει και επειδή "απαγορεύεται η διήθηση" νομίζει ότι δεν πληρώνει.
 
Top Bottom