Συμβαίνει τώρα!

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Πριν λιγο, ανακαλυψα την πραγματικη μαγεια του Quickshifter/shift assistant της ΒΜW , χαζευοντας εναν τυπα πανω σε ενα 1200GS Rallye να χρησιμοποιει το αριστερο χερι για να τσαταρει στο κινητο εν κινησει, σε εναν δρομο με αρκετη κινηση...
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Γρήγορη ερώτηση...

Βλέπω στο google τo δρόμο από Κεφαλοχώρι προς Αετομηλίτσα (Γράμμος)... κάπου στα τελευταία 8 χλμ το street view κόβεται. Είναι όντως χώμα ή έχει ασφαλτοστρωθεί; Οι φωτό είναι του '11.. ήρθε η ανάπτυξη ή μπα;
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Πριν λιγο, ανακαλυψα την πραγματικη μαγεια του Quickshifter/shift assistant της ΒΜW , χαζευοντας εναν τυπα πανω σε ενα 1200GS Rallye να χρησιμοποιει το αριστερο χερι για να τσαταρει στο κινητο εν κινησει, σε εναν δρομο με αρκετη κινηση...
Αφηστε τους ανθρωπους να τσαταρουν ελευθερα.. Τους εχετε φαει :fun
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γρήγορη ερώτηση...

Βλέπω στο google τo δρόμο από Κεφαλοχώρι προς Αετομηλίτσα (Γράμμος)... κάπου στα τελευταία 8 χλμ το street view κόβεται. Είναι όντως χώμα ή έχει ασφαλτοστρωθεί; Οι φωτό είναι του '11.. ήρθε η ανάπτυξη ή μπα;
Άσφαλτος είναι τα τελευταία 10-15 χρόνια...
Μιλάμε πάντα για τον κεντρικό δρόμο...
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Κλαταρισμένο το λάστιχο στο Ferrari
και περιμένω να παραδώσω


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ένα ζευγάρι της γενιάς του 69 από Γερμανία ερχόταν από Καλαμάτα Καρδαμυλι κτλ και ανεβαίνει προς τα πάνω για επιστροφή. Ταξιδεύουν πολλές βδομάδες σε Ρουμανία Βουλγαρία Σκοπιά κτλ . Απλες γενικά. Έχουν ακόμα ένα 1190 R ένα 690 R ένα exc350 six days και 2 τενερε ίδια παλια . Ήταν τα πρώτα τους μηχανάκια που ξεκίνησαν τα ταξίδια Και τα έχουν ακομα. Αυτά


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Ένα ζευγάρι της γενιάς του 69 από Γερμανία ερχόταν από Καλαμάτα Καρδαμυλι κτλ και ανεβαίνει προς τα πάνω για επιστροφή. Ταξιδεύουν πολλές βδομάδες σε Ρουμανία Βουλγαρία Σκοπιά κτλ . Απλες γενικά. Έχουν ακόμα ένα 1190 R ένα 690 R ένα exc350 six days και 2 τενερε ίδια παλια . Ήταν τα πρώτα τους μηχανάκια που ξεκίνησαν τα ταξίδια Και τα έχουν ακομα. Αυτά

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Aυτο ελειπε να εχει και αλλα αχχαχαχαχα:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Aυτο ελειπε να εχει και αλλα αχχαχαχαχα:p
Έλα μωρέ σιγά 7 μηχανάκια είχε ο Άνθρωπος :p Είστε τυχεροί μου λέει που μπορείτε να μπαίνετε στα βουνά χωρίς περιορισμούς για off road . Είμαστε είμαστε του λέω . Να είναι καλά οι πιστοποιημένοι που δουλεύουν για μας :cool:
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Είστε τυχεροί μου λέει που μπορείτε να μπαίνετε στα βουνά χωρίς περιορισμούς για off road .
Καλά τα λέει ο Γερμανός αρκεί να μην μας φέρουν οι δικοί του κ οι Βρυξέλλες τίποτε τέτοιο εδώ.
Γιαυτό κ εμείς θα πρέπει να είμαστε γενικά προσεκτικοί κ να μην προκαλούμε από όπου περνάμε.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Καλά τα λέει ο Γερμανός αρκεί να μην μας φέρουν οι δικοί του κ οι Βρυξέλλες τίποτε τέτοιο εδώ.
Γιαυτό κ εμείς θα πρέπει να είμαστε γενικά προσεκτικοί κ να μην προκαλούμε από όπου περνάμε.
Mπααα, ειμαστε το παρκο αναψυχης τους, δε νομιζω να το χαλασουν μονοι τους.
 
Top Bottom