Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μεγαλωμένος με αυστηρή Ιαπωνική πειθαρχία όπως φαίνεται άλλωστε...
His name is "Aragorn"
Ο.κ....... νόμιζα ότι θα είχε όνομα μοντέλου Suzuki...
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Για το μηχανάκι παρεξηγήθηκες η για τον ανδρισμό σου αφού ξέρεις ότι και για τα δύο κάνω πλάκα... Εκτός αυτού αν το έγραφε "κάποιος άλλος" δεν θα μου έλεγες τέτοιο πράμα! Δεν είναι καλό σε φόρουμ και πόσο μάλλον σε μοτοφορουμ να γίνονται μεγάλα πηγαδάκια! Τεσπα δική σας επιλογή εγώ για σας το λέω πληροφοριακά γιατί δεν είναι πολλοί αυτοί που τα λένε δημόσια και ίσως να μην το έχεις-έχετε καταλάβει-ακούσει! Δικό σας είναι ότι θέλετε κάνετε.. Απλά είναι κρίμα για τον γενικότερο Ελληνισμό!


Με σεβασμό όλα αυτά!
Φιλέ @Big twin Διαβάζοντας προσεκτικά όλα τα ποστ και χωρίς να γνωρίζω τίποτα διακρινω μια εμπάθεια προς κάποιον; κάποιους; Αν όντως δεν γνωρίζεστε με τον θοδωρή και ήμουν στην θέση του θα θεωρούσα το αστείο σου κρύο.
Στον γραπτό λογο δεν αρκεί μια φατσουλα στο τέλος για να δειξει κανεις οτι αστειεύεται.

Φιλικά παντα.
Κερναω μπύρα να το συζητησουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
-έεει για tranfagarasaan δεν πας; Ducati δεν εχεις; έχω σε καλή τιμή 15-50 λάδι
Ελπιζω να προλαβει και romaniacs.... Περιμενω το οδοιπορικο σε ποστ αν βρει χρονο... Ξεκιναω 5 αυγουστου για πανω και θα ηθελα να δω απο που περασες... Καλα να πεεεεεερναααααας!!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Για λίγο δεν πρόλαβα τα πορτοκαλί σύννεφα...


Στάλθηκε από το Armor μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Χρωστούσα στην μαμά μου μια διαδρομή του χολομωντα από τότε που με έχει μικρό διπλά στο bucket κάθισμα του Peugeot rallye 106 , στον τελευταίο αγώνα που είχε τρέξει στον χολομωντα !!
Πάνε χρόνια .... αλλά στις ανοιχτές μου φώναζε στην ενδοεπικοινωνία : Σανιδααααα δεξιά!!!!!









Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Χρωστούσα στην μαμά μου μια διαδρομή του χωλομοντα από τότε που με έχει μικρό διπλό στο bucket κάθισμα του Peugeot rallye 106 , στον τελευταίο αγώνα που είχε τρέξει στον χωλομωτα !!
Πάνε χρόνια .... αλλά στις ανοιχτές μου φώναζε στην ενδοεπικοινωνία : Σανιδααααα δεξιά!!!!!









Sent from my iPhone using Tapatalk
Σανιδα δεξια ??? :woot::woot: αγωνιζομενη η μανα ρε φιλε??? Μπραβο της :ok::ok::ok:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Σανιδα δεξια ??? :woot::woot: αγωνιζομενη η μανα ρε φιλε??? Μπραβο της :ok::ok::ok:
Έτρεχε μια πενταετία!!! Το είχαμε ζήσει και αυτό!!! :sk:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Χρωστούσα στην μαμά μου μια διαδρομή του χολομωντα από τότε που με έχει μικρό διπλά στο bucket κάθισμα του Peugeot rallye 106 , στον τελευταίο αγώνα που είχε τρέξει στον χολομωντα !!
Πάνε χρόνια .... αλλά στις ανοιχτές μου φώναζε στην ενδοεπικοινωνία : Σανιδααααα δεξιά!!!!!









Sent from my iPhone using Tapatalk
Οικογενειακό :brv:...!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
καλημερα και καλη εβδομαδα

του μανιακ το παρταλι χαλασε
Δεν το πιστευω !!!!!...........ο αναβατης μπορει να "χαλασε"............το εργαλειο του........γεροντα.......ποτε !!!!!!
 
Top Bottom