Συμβαίνει τώρα!

Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Δεν μπορω να καταλαβω το γιατι!
Κριμα....
Όντως μεγάλο κρίμα, αλλά το "Γιατί" έχει απαντηθεί εδώ και καιρό ποικιλοτρόπως... Βλέπε πιθανές διελεύσεις μεγάλων οδών, ενδεχόμενες εξορύξεις πάσης φύσεως, εξάπλωση οικιστικού ιστου κτλ κτλ....

Στάλθηκε από το ZTE BLADE V0850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Θλίψη κ θυμος....ειδικα οταν εχεις περασει ομορφες στιγμες στα μερη αυτα πονας πολυτερο...
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Να περιμένεις έναν ολόκληρο χρόνο για αυτή τη στιγμή......
Μικρά, απλά και όμορφα κομμάτια της ζωής που έτσι ξαφνικά σε κάνουν πλούσιο ;)


Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά

Αυτό το πλι @Phoenix είναι μεγάλη ψυχή, Αεκτζης μου λέει που πας με το μαύρο αμορτισέρ στα ξένα, πάρε μου λέει μια Αεκτζηδικη να γουσταρς

Α ρε ψυχαρα όσα ευχαριστώ και να πω είναι λίγα!

Για την ιστορία, είδα λίγο λαδακι στο έμβολο του αμορτισέρ , κοντά 100.000 χλμ έχουν, όταν γυρίσω πάω για WILBERS WESA
 
Τελευταία επεξεργασία:

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά

Αυτό το πλι @Phoenix είναι μεγάλη ψυχή, Αεκτζης μου λέει που πας με το μαύρο αμορτισέρ στα ξένα, πάρε μου λέει μια Αεκτζηδικη να γουσταρς

Α ρε ψυχαρα όσα ευχαριστώ και να πω είναι λίγα!

Για την ιστορία, είδα λίγο λαδακι στο έμβολο του αμορτισέρ , κοντά 100.000 χλμ έχουν, όταν γυρίσω πάω για WILBERS WESA
Η άποψη μου πάντως είναι να μη ξεκινήσεις έχοντας την ανάρτηση να δακρύζει. Κάνε της ένα σέρβις αλλιώς θα κάνεις τραμπαλα σε όλο το ταξίδι.

Καλά για την κίνηση του Στεργιου τι να πω..
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Η άποψη μου πάντως είναι να μη ξεκινήσεις έχοντας την ανάρτηση να δακρύζει. Κάνε της ένα σέρβις αλλιώς θα κάνεις τραμπαλα σε όλο το ταξίδι.

Καλά για την κίνηση του Στεργιου τι να πω..
Μα γι αυτό μου την έδωσε

Το σέρβις σ αυτές είναι άσκοπο θα ξαναι'δρωσει, ήδη έχω κάνει ένα, γι αυτό και τσάμπα θα έδινα 150 ευρώ (με αλλαγή εμβόλου πλέον και ουσιαστικά ήθελε κι άλλα 130 για ελατήριο) οπότε δεν άξιζε με 550 έχεις καινούργιο !
Με το που γυρίσω παραγγελία στην WILBERS, ένα σετ μπρος πίσω Wesa με 1100 ευρά και θα έχω παλι ηλεκτρονικές (παίρνουν το ηλεκτρονικό κομμάτι της Bmw που δεν έχει κανένα προβλημα και το βάζουν σε νέα αμορτισέρ)
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Μα γι αυτό μου την έδωσε

Το σέρβις σ αυτές είναι άσκοπο θα ξαναι'δρωσει, ήδη έχω κάνει ένα, γι αυτό και τσάμπα θα έδινα 150 ευρώ (με αλλαγή εμβόλου πλέον και ουσιαστικά ήθελε κι άλλα 130 για ελατήριο) οπότε δεν άξιζε με 550 έχεις καινούργιο !
Με το που γυρίσω παραγγελία στην WILBERS, ένα σετ μπρος πίσω Wesa με 1100 ευρά και θα έχω παλι ηλεκτρονικές (παίρνουν το ηλεκτρονικό κομμάτι της Bmw που δεν έχει κανένα προβλημα και το βάζουν σε νέα αμορτισέρ)
Αααααααααα. Τώρα κατάλαβα! Σου έδωσε πλήρως λειτουργική after market ανάρτηση επειδή οι δική σου δακρυζε ε!?!?!? Respect.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Καλάμια έτοιμα...θα χρειαστώ μακρύτερο σωληνάκι υψηλής μπροστά...
Κοντεύω και για το πίσω αμορτισέρ, το οποίο ήταν πιο εύκολο από ότι νόμιζα...


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom