Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Καλολάσπωτο :)
Πως σου φαίνεται?
Που μένεις?
Σε ευχαριστώ!
Δεν έχω κάνει πολλά χλμ μόνο 1000. Εν συντομία πολυεργαλείο πολλαπλών χρήσεων...ιδανικό για όσους πάσχουν από πάρκινσον...Σημερα το πήγα 6000 στροφές και ηταν οπως στο ρελαντί. Ιδανικό επίσης για αρχάριους. όταν το οδήγησα πρώτη φορά σκέφτηκα ότι οι απατεώνες μου δώσανε στρωμένο μηχανάκι για καινούριο...Παρότι πρέπει να είναι το πιο ευρωπαϊκό ιαπωνικό on off αν είσαι συνηθισμένος στα ευρωπαϊκά, αυτό είναι άλλη φιλοσοφία. Θα επανέλθω...
Μένω Βόρεια όχι Προάστια...πιο βόρεια...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Σε ευχαριστώ!
Δεν έχω κάνει πολλά χλμ μόνο 1000. Εν συντομία πολυεργαλείο πολλαπλών χρήσεων...ιδανικό για όσους πάσχουν από πάρκινσον...Σημερα το πήγα 6000 στροφές και ηταν οπως στο ρελαντί. Ιδανικό επίσης για αρχάριους. όταν το οδήγησα πρώτη φορά σκέφτηκα ότι οι απατεώνες μου δώσανε στρωμένο μηχανάκι για καινούριο...Παρότι πρέπει να είναι το πιο ευρωπαϊκό ιαπωνικό on off αν είσαι συνηθισμένος στα ευρωπαϊκά, αυτό είναι άλλη φιλοσοφία. Θα επανέλθω...
Μένω Βόρεια όχι Προάστια...πιο βόρεια...
Εχεις σκοπό να του βάλεις κάποια έξτρα?
Η akrapovic χρειάζεται κάποια έξτρα χαρτογράφηση?
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Η akrapovic δε χρειάζεται καθόλου γενικά...γλυτώνεις κάνα 2 κιλά βαρους οκ. να κερδίζεις κανα δυο αλογα παραπάνω; το θεμα ειναι ότι μεχρι τις 6.000 δεν ακους και τίποτα...μολις συμπληρωσω τα 1.600 και το πάω πάνω από τις 6.000 θα σου πω. Νομίζω για να κερδίσεις αρκετά σε βαρος και καποια αλογα πρεπει να ξεφορτωθεις τον καταλύτη και να βάλεις πρόγραμμα...αμα τα κανεις όμως αυτά θα πρέπει να γίνεις θέμα στο Τροφή για σκέψη...
Δε χρειάζεται πάντως πρόγραμμα, εκτός κι αν κάνεις άλλα πράγματα. Εχει ήδη καποια εξτρα. Θερμαινόμενα γκριπ. Ζεσταίνουν καπως αλλά τα γκριπ είναι για πέταμα, πολύ σκληρά και λεπτά. οπότε αν πετάξεις τα γκριπ πετάς και το θερμαινόμενο, δηλαδή αν βάλεις άλλα γκριπ πρέπει να βάλεις και αλλη πατέντα για τη θέρμανση. εχει διπλό σταντ, μπορεί να το βγαλω, ειδικα μαρσπιε που ρυθμίζονται και ειναι και πιο αντβε, δεν ξερω αν ξερει κανεις να τα ρυθμίζει...Αυτό που θελει σίγουρα ειναι κάποια καγκελα, εχει καποια πολύ ελαφρια και μαζεμενα, barkbusters χουφτες και μια καλύτερη ποδιά...Τα άφησα αυτά για αργότερα όταν θα γίνει η γενικότερη αξιολόγηση. Δεν εχει μονόδρομο συμπλέκτη...οπότε στο βρεγμένο πρέπει να προσέχεις στα κατεβάσματα γιατί το πίσω μπορεί να μπλοκάρει...Στο χώμα μπορεί να είναι καλό στο βρεγμένο δε νομίζω. Σε μένα δε μπλόκαρε ποτέ αλλά μερικές φορές εκανε κατι 8αρια πίσω.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Καλοτάξιδο!
Κατέληξες τελικά αυτό έχει σημασία :ok:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος
Όνομα
Al
Μοτό
CRF300L
Η αλήθεια είναι ότι η αναζήτηση του Αγίου δισκοπότηρου δεν καταλήγει ποτέ δε σταματά ποτέ...για περισσότερες απαντήσεις σε τυχόν απορίες για το 700 συνεχίζουμε στο γνωστό θεμα. Yamaha T7 Tenere
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπερα παιδες..... Γνωριζει καποιο αν απο το σημειο της αργυρουπολης που ειχαμε μπει στην τελευταια σουνιαδα, εχει αστυνομια στην εισοδο; εχει παει κανει τωρα τελευταια;;; ευχαριστω πολυ!!!!

#xrv_world_explorer
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πρώτο σερβίρισμα...


Ωραίος, καλόβόλτο. Στην υπόγα στην Μεσογείων είναι αυτό; Δουλεύουν; Περιμένω ανταλλακτικά για το fazer...
 

southstromer

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW
Καλησπερα παιδες..... Γνωριζει καποιο αν απο το σημειο της αργυρουπολης που ειχαμε μπει στην τελευταια σουνιαδα, εχει αστυνομια στην εισοδο; εχει παει κανει τωρα τελευταια;;; ευχαριστω πολυ!!!!

#xrv_world_explorer
καλησπέρα! τον τελευταίο καιρό δεν έχει στο σημείο.. ειναι αλλού για ελέγχους
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ασχετο με τη μοτοσυκλετα ,αλλα αγαπημενη συνηθεια και "μεζες"


Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Σπαράγγια???
Απίθανο για την υγεία (με ομελέτα)
Και μεζες
Μάστερ σεφ γίναμε εδώ μέσα!!!

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom