Συμβαίνει τώρα!

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Περαστικά να είναι Ορέστη, και με το καλο ταχεία ανάρρωση και να επιστρέψεις σε αυτο που αγαπάς :)
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Περαστικά κ σιδερένιος!
Περαστικά να είναι Ορέστη, και με το καλο ταχεία ανάρρωση και να επιστρέψεις σε αυτο που αγαπάς :)
Ορέστη, σύντομα καβάλα και βρεγμένος στη θάλασσα ρε!!

Καλή αποκατάσταση!
Θένκιου σας παίδες! Να είστε καλά και παντα γεροί!

MikeG , έλα για καφεδάκι!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
amyroukai
Πάει και χώμα το εργαλείο φίλε!!


Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι το είχε κάνει και ο ΝΣ σε βίντεο. Ομαλή διέλευση από χαλίκι ναι φυσικά και το fazer έχει κάνει Άγραφα, αλλά δεν έχει εκτεθειμένα ψυγεία. Με ξένο XR το δοκιμάζω, με το δικό μου πρέπει πραγματικά να μην υπάρχει άλλη επιλογή, παρά τα προστατευτικά που φοράει.
 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
Τον τελευταίο μήνα...

Νότια Πελοπόννησο, Κύθηρα, Αντικύθηρα, Χανιά, Ρέθυμνο, Ηράκλειο, Λασίθι, Κάσο, Κάρπαθο...







































Και πριν 3 μέρες, Ρόδο...... Το πήδημα!!!
20 μόνο μέρες πριν το τέλος των δειγματοληψιών @%$@#!&%@%#@&#$$$!!!!!











Ολική ρίξη τένοντα δικεφάλου, χειρουργείο με ολική και όλα τα σχετικά εχθες... Πλήρης αποχή από δραστηριότητες για 2 μήνες.

Με αντικατέστησε ευτυχως οπως οπως παιδί από το ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε και όλα καλα.
Καστελόριζο σήμερα οι κουφάλες!! Με ναφτεξ Τουρκιας εκει και ολα τα καλα και πάω να σκάσω!!!



Δίδαγμα: Δε φορτώνουμε ποτέ βάρκα μόνοι μας με βαριά αντικείμενα όταν έχει κύμα και μας πάει πέρα δώθε!!! ΠΟΤΕ!



Πάντα υγειά, πάντα χαρα παίδες!!!


:crs:

Ουπς....
Περαστικα αγορινα και γρηγορα δυνατος!
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Δεν έχει σχέση με μοτοσικλέτα, αλλά θυμάμαι ότι κάποιος είναι Καρπενησιώτης και αν μπορεί θέλω μιά βοήθεια. Συμβαίνει τώρα να χαζεύω ηλεκτρονικά :p

Ένα μαγαζί JMCTech εκεί πάνω, που έχει ένα μήνα παρουσία στο Skroutz και δεν έχει κριτικές, είναι... ύποπτο ή όχι;
Αθ. Καρπενησιώτη 10, Τ.Κ. 36100, Καρπενήσι, Ευρυτανία
Καλουτσικος είναι. Αν υπάρξει πρόβλημα τους δερνουμε. Είναι δίπλα μου.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλουτσικος είναι. Αν υπάρξει πρόβλημα τους δερνουμε. Είναι δίπλα μου.
Εύκολο το έχετε το ξύλο.

Έφαγε προσωρινό άκυρο γιατί είχε κάνει ένα χοντρό λάθος στην καταχώρηση στο skroutz. Ευχαριστώ πολύ και τους δύο σας :)

Τώρα κοιτάζω αν τα 6 ή τα 8GB ραμ στο αντρόιντ είναι πιο.... περιττά
έχουμε χαζέψει, φορητές συσκευές με μνήμες που έμοιαζαν υπερβολικές σε PC κάποτε.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Εύκολο το έχετε το ξύλο.

Έφαγε προσωρινό άκυρο γιατί είχε κάνει ένα χοντρό λάθος στην καταχώρηση στο skroutz. Ευχαριστώ πολύ και τους δύο σας :)

Τώρα κοιτάζω αν τα 6 ή τα 8GB ραμ στο αντρόιντ είναι πιο.... περιττά
έχουμε χαζέψει, φορητές συσκευές με μνήμες που έμοιαζαν υπερβολικές σε PC κάποτε.
Ποιους 2; Εγώ θα τους έδερνα. Ο άλλος είναι gentleman. Μόνο είπε ότι έχει ψωνίσει και είναι καλός. Αυτό το διαβάζουμε και στις αξιολογήσεις.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εύκολο το έχετε το ξύλο.

Έφαγε προσωρινό άκυρο γιατί είχε κάνει ένα χοντρό λάθος στην καταχώρηση στο skroutz. Ευχαριστώ πολύ και τους δύο σας :)

Τώρα κοιτάζω αν τα 6 ή τα 8GB ραμ στο αντρόιντ είναι πιο.... περιττά
έχουμε χαζέψει, φορητές συσκευές με μνήμες που έμοιαζαν υπερβολικές σε PC κάποτε.
8...κανεις δεν παραπονέθηκε για 2 ram παραπνω.
Θα δεις διαφορά.
 
Top Bottom