Συμβαίνει τώρα!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Και όμως... Έκανε ένα μικρό λαθάκι μιας ώρας παράκαμψη και εφτασε




Advphone....
Δεν εκανε λαθος.
Απλα ειναι πολυ μπροστα.
Ειχε αλλαξει την ωρα απο χθες!! :inlove:
Καλες βολτες.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τέτοια μέρα δεν χάνεται...


" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είχα διαβάσει ένα άρθρο, πώς θα κάνετε τον παλιό σας υπολογιστή να ξανανιώσει. Η μία λύση ήταν φρέσκα παράθυρα, δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναστήσω τα πάντα από την αρχή. Η άλλη λύση ήταν ssd και μνήμη, τα οποία είχα πάρει στην αρχή του λοκνταουν αλλά επειδή δεν έχω δεύτερο υπολογιστή και δεν ήθελα να ρισκάρω ζημιά δεν είχα βάλει. Μεγάλο λάθος, τεράστια η διαφορά, ήταν απλό, παρά το γεγονός ότι δεν έχει πορτάκια για τις αλλαγές αυτές και έπρεπε να βγάλω όλο το κάτω μέρος.

Ξέρω, δεν έχει σχέση με μοτοσικλέτα, αλλά φαντάζομαι ότι στην παρούσα φάση αρκετός κόσμος θα έχει μείνει με κάτι πιο παλιό που ίσως θέλει "κάτι" έξτρα.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Είχα διαβάσει ένα άρθρο, πώς θα κάνετε τον παλιό σας υπολογιστή να ξανανιώσει. Η μία λύση ήταν φρέσκα παράθυρα, δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναστήσω τα πάντα από την αρχή. Η άλλη λύση ήταν ssd και μνήμη, τα οποία είχα πάρει στην αρχή του λοκνταουν αλλά επειδή δεν έχω δεύτερο υπολογιστή και δεν ήθελα να ρισκάρω ζημιά δεν είχα βάλει. Μεγάλο λάθος, τεράστια η διαφορά, ήταν απλό, παρά το γεγονός ότι δεν έχει πορτάκια για τις αλλαγές αυτές και έπρεπε να βγάλω όλο το κάτω μέρος.

Ξέρω, δεν έχει σχέση με μοτοσικλέτα, αλλά φαντάζομαι ότι στην παρούσα φάση αρκετός κόσμος θα έχει μείνει με κάτι πιο παλιό που ίσως θέλει "κάτι" έξτρα.
Παρήγγειλα έναν ssd προχτές γιατί το pc σέρνεται και κολλάει, το θέμα είναι ότι δεν έχω τα Windows και πήγα να τα κατεβάσω free από Microsoft αλλά δεν το έχει ο υπολογιστής μου, πάντως όλοι μου είπαν τρελή διαφορά με τον ssd, για να δούμε λογικά αύριο θα τον έχω
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν ξέρω τι δίσκο έχεις, υπάρχουν δωρεάν εργαλεία αντιγραφής 1:1 του παλιού δίσκου, η Samsung έχει δικό της δωρεάν. Σίγουρα μια νέα εγκατάσταση δίνει κάτι ακόμα, πολλές ώρες που δεν θέλω να περάσω έτσι.

Το media creation tool της ms θα σε βοηθήσει, αν έχεις 10 περασμένο.
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Τεράστια έκπληξη...






Στάλθηκε από τον ηλεκτρονικό μου ρουφιάνο χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Άν βάζεις και τίποτα γκαζάκια ή σπρεί στην σακούλα της εξάτμισης θα γίνει όντως τρου αντβε!!!:D:D
Ααααα, σε παρακαλω! Ειναι ολα μελετημενα! Στη δεξια σακουλα μπαινουν ψωμια/ψητο κοτοπουλο/σφολιατες για να τα κραταει ζεστα! Στη σελα μπιρες/αναψυκτικα, στην αριστερη τσαντα τα απορρυπαντικα κτλ και στη βαλιτσα πισω τα τυροκομικα/αλλαντικα/κρεατικα.

Γκαζακια δεν κουβαλαω γιατι φοβαμαι μη με δειτε σε κανα βιντεακι να φωναζω "ποναω ρε μαλακες"...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Τεράστια έκπληξη...






Στάλθηκε από τον ηλεκτρονικό μου ρουφιάνο χρησιμοποιώντας Tapatalk
Toυλαχιστον αυτοι κανουν ανακληση...
 
Top Bottom