Συμβαίνει τώρα!

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ

Βόλτα στα Κοκαλλια με φόντο την Καλιακουδα και την Χελιδόνα
Δημήτρη οι συνθήκες είναι ok στην κορυφογραμμή;
Βρέθηκα σήμερα στο Γαρδίκι -όχι με χωμάτινο μηχανάκι-, ρωτούσα για τις συνθήκες που επικρατούν στην κορυφογραμμή, αλλά φυσικά εκτός από τις κλασικές αποτρεπτικές προτροπές, δεν ήξερε κανείς τίποτα.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Δημήτρη οι συνθήκες είναι ok στην κορυφογραμμή;
Βρέθηκα σήμερα στο Γαρδίκι -όχι με χωμάτινο μηχανάκι-, ρωτούσα για τις συνθήκες που επικρατούν στην κορυφογραμμή, αλλά φυσικά εκτός από τις κλασικές αποτρεπτικές προτροπές, δεν ήξερε κανείς τίποτα.
Μετά από τόσα χρόνια στα βουνα, το συμπέρασμα που έχω βγάλει είναι... όταν σε αποτρέπουν στα χωριά, όλα θα είναι καλά. Οι συνθήκες ήταν τέλειες. Χαμηλά λάσπες σε νορμαλ ποσοτητες, ψηλά τέλεια. Έχει χιονουρες που παρακαπτονται παντου όμως. Περισσότερα χιόνια είχε προς την Σαράνταινα αλλά δεν έφτασα μέχρι εκεί. Κατεβηκα νωρίτερα προς Κρικελο. Είχε πολυ κρυο όμως. Στο τριγωνομετρικό είχε 3 βαθμούς.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κ
Μετά από τόσα χρόνια στα βουνα, το συμπέρασμα που έχω βγάλει είναι... όταν σε αποτρέπουν στα χωριά, όλα θα είναι καλά. Οι συνθήκες ήταν τέλειες. Χαμηλά λάσπες σε νορμαλ ποσοτητες, ψηλά τέλεια. Έχει χιονουρες που παρακαπτονται παντου όμως. Περισσότερα χιόνια είχε προς την Σαράνταινα αλλά δεν έφτασα μέχρι εκεί. Κατεβηκα νωρίτερα προς Κρικελο.
Καλοτάξιδο το πριονι
Μας έλειψες σήμερα... Εσύ και ο καπετάνιος.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Κ

Καλοτάξιδο το πριονι
Μας έλειψες σήμερα... Εσύ και ο καπετάνιος.
Σημασία έχει η δουλειά να γίνεται. Ελπίζω να μπορέσω στο troffy
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Δημήτρη οι συνθήκες είναι ok στην κορυφογραμμή;
Βρέθηκα σήμερα στο Γαρδίκι -όχι με χωμάτινο μηχανάκι-, ρωτούσα για τις συνθήκες που επικρατούν στην κορυφογραμμή, αλλά φυσικά εκτός από τις κλασικές αποτρεπτικές προτροπές, δεν ήξερε κανείς τίποτα.

Εδώ φαίνεται και η συνέχεια της κορυφογραμμής. Όσο πηγαινεις προς Βαρδούσια, βλέπεις περισσοτερα χιονια
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Κοιτάς το.... ρολόι!!!
Είχες καπου να πας;;; :laugh:
Εγώ είμαι πίσω από την κάμερα, η συνάδελφος φαίνεται.
Η βουτιά μας πήρε παραπάνω και είχε βάλει φαί στο φούρνο και κοίταγε να μην καεί!



























Αποσυμπίεση κάναμε... δεν είναι ρολόι...
:p
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
[url=https://ibb.co/KDzPPBd][/URL]
mousse σε καρότσι...
Το πήγαμε σε άλλο λεβελ :p
Mitas E07 φοραει? Αυτο φοραγα πριν αλλα γλιστρουσε στο γρασιδι, εβαλα TKC80 και ησυχασα, τα τρωει λιγο πιο γρηγορα βεβαια... :roflmao:

 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ωραίο αποτέλεσμα αλλά αυτή η ζελατίνα πρέπει να φύγει το ταχύτερο δυνατόν..
Χαχαχχα...Ναι...MoonARRA έγινε.
Αλλά ,δεν είναι το δικό μου αυτό.
Είναι το 990 ενός πολύ καλού φίλου ,Κώστας κι αυτός (gaslion ) ,που ,μεταξύ άλλων ,το έντυσα σήμερα με BodyKit.

Το συγκεκριμένο "κουστούμι" ήταν κοινή επιλογή κ των δυό μας ,μετά από αλλεπάλληλες τηλε-διασκέψεις.
Και επειδή σήμερα που το έντυσα ,το είδα κ ξε-τρελλάθηκα ,ακριβώς το ίδιο κουστούμι θα φορέσω κ στο δικό μου.
Οπότε ,μπορείς να σκεφτείς ότι έτσι θα γίνει.


ΥΓ: Τη μεγάλη ζελατίνα ,την έχω ήδη βγάλει από το δικό μου ,μια κ συμφωνούμε απολύτως ,ότι είναι (οπτικά τουλάχιστον) αποκρουστική.
 
Top Bottom