Συμβαίνει τώρα!

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Αφού ήπια τον εξαιρετικό καφέ του Αντώνη antsoar μου είπε... ήλθε το κεντρικό στην γειτονιά μας..
Και είπα δεν πάω να δω και εγώ το μαγαζάκι...και έγιναν κάτι ''περίεργες'' συζήτήσεις με τον υπεύθυνο...
:cool::hh::cool:


 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Αφού ήπια τον εξαιρετικό καφέ του Αντώνη antsoar μου είπε... ήλθε το κεντρικό στην γειτονιά μας..
Και είπα δεν πάω να δω και εγώ το μαγαζάκι...και έγιναν κάτι ''περίεργες'' συζήτήσεις με τον υπεύθυνο...
:cool::hh::cool:


σοβαρεψου...
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Αντί να καβαλήσει το ράλι πήγε στο απλό. Άβυσσος...
Εκεί πήγα αρχικά αλλά με ''κοίταξε'' ο υπεύθυνος σε στύλ αυτό είναι για άλλουςς...:oops:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εκεί πήγα αρχικά αλλά με ''κοίταξε'' ο υπεύθυνος σε στύλ αυτό είναι για άλλουςς...:oops:
Έλα πες, είδε το Βεστρομ και κατάλαβε
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Έλα πες, είδε το Βεστρομ και κατάλαβε
Οχι ρε το έκρυψα στο στενό πρίν για να φανεί ότι είμαι αμήχανος....:hungry:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αφού ήπια τον εξαιρετικό καφέ του Αντώνη antsoar μου είπε... ήλθε το κεντρικό στην γειτονιά μας..
Και είπα δεν πάω να δω και εγώ το μαγαζάκι...και έγιναν κάτι ''περίεργες'' συζήτήσεις με τον υπεύθυνο...
:cool::hh::cool:


Αχ κώστα Κώστα.. κάτσε ήσυχα!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Πεταχτηκα προ ολιγου μεχρι την πιο κοντινη KTM να χαζεψω τα μοντελα του 2021 :)

Εχουμε και λεμε: το 1290 R δειχνει πολυ ωραιο απο κοντα :cool: Μειον για μενα το σημα-κατατεθεν φαναρι (που σε αλλους βεβαια αρεσει) και ειδικα αυτη την εσοχη για ρανταρ ή δεν-ξερω-γω-τι που εχει το φετινο μοντελο. Παντως τα χαμηλα ρεζερβουαρ αριστερα-δεξια ΔΕΝ το κανουν να δειχνει "παραταιρο" οπως τα 790/890.

Και κατι αλλο: ενω το κομματι στο μαγαζι ητανε με την ergo σελα, δε μου φανηκε απαγορευτικα ψηλο, παταγα τα ποδια κατω ok (υψος 1.80μ).








Και τελικα το 690 Enduro R που ειναι κουκλι :cool: αλλα πανυψηλο με υψος σελας 93εκ :oops: και σελα-σανιδι. Τουλαχιστο αυτο χαμηλωνει 4εκ με κιτ απο μαμα αλλα δεν καταλαβαινω γιατι το ψηλωσε κι'αλλο η ΚΤΜ, τα μοντελα 2019-2020 ειχανε υψος σελας 91εκ. Ανεβηκα επισης σε ενα SMC R 2021 που κι'αυτο μου φανηκε σχετικα ψηλο για μοταρνταδικο μηχανακι, με υψος σελας 89εκ.



Αυτ(ι)α, φατε ματια ψαρια :D
ρε συ Ζωρζ ... ουτε τη μαμα πλαστική ποδιά, δεν βάζουνε αυτοί οι τεντυμποηδες, στο νησί ...
και ήμουνα έτοιμος να ψωνίσω ... :ha
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
ρε συ Ζωρζ ... ουτε τη μαμα πλαστική ποδιά, δεν βάζουνε αυτοί οι τεντυμποηδες, στο νησί ...
και ήμουνα έτοιμος να ψωνίσω ... :ha
Χαχα, οι τεντυμποηδες ειναι "αργοι", τη βαζουνε την ποδια οπως και τα μαρσπιε/χουφτες, απλα τα μηχανακια μολις ειχανε ερθει στο μαγαζι και δεν τα ειχανε στησει πληρως :D Ανεβαινω απο αριστερα, παω να πατησω στο δεξι μαρσπιε και ..αερας :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Συνεβη χθες το απογευμα, το επετειακο 40 years GS τα σπαει :cool:
Λεπτομερης αναφορα εν καιρω.









:cool:
Εγώ θα περιμένω το 50 years που θα είναι πιο όμορφο και θα είμαι και στη σωστή ηλικία (είμαι 50 τώρα).
Βλέπετε... είμαι συνειδητοποιημένος, ξέρω πως δε μπορώ να το αποφύγω, αργά ή γρήγορα όλοι...
Απλά όσο πιο αργά τόσο πιο σωστά :p
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τεστ Tc-Βαγγελη, για το δικο μου θα περιμενω το 1300, ναμαι και στη σωστη ηλικια fully retired :D
Είπα κι εγώ.. Με τα bmw μόνο βλέπεις δε δίνεις φράγκο! Θα στείλω τη foto σου στη bmw να μη σου ξαναδωσουν test ride! Χασομερης χοντακιας είναι αυτός θα πω!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ιδίως το adve... Αν και θα έβγαζα λίγο κίτρινο από πανω
Αμαν με τα χοντρα, το adve εινα σα γκαστρωμενο γελαδι, οπως ολα τα adve. Και εκεινο εχει και τη σελα του οδηγου κιτρινη :oops: Το απλο επετειακο ειναι πανεμορφο :cool: το μονο που θα αλλαζα εγω ειναι τις κιτρινες χουφτες (που ειναι και της πλακας) με μαυρες barkbusters και θατανε τελειο :ok:

ΥΓ Το συγκεκριμενο ειχε και εξτρα προβολακια, αυτα με την καμια! Εκτος αν αλλαξει κανεις το λογοτυπο σε Strom :roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αμαν με τα χοντρα, το adve εινα σα γκαστρωμενο γελαδι, οπως ολα τα adve. Και εκεινο εχει και τη σελα του οδηγου κιτρινη :oops: Το απλο επετειακο ειναι πανεμορφο :cool: το μονο που θα αλλαζα εγω ειναι τις κιτρινες χουφτες (που ειναι και της πλακας) με μαυρες barkbusters και θατανε τελειο :ok:

ΥΓ Το συγκεκριμενο ειχε και εξτρα προβολακια, αυτα με την καμια! Εκτος αν αλλαξει κανεις το λογοτυπο σε Strom :roflmao:
Μην φοβάσαι τη γελάδα....ετσι έλεγε και το πουλι και όλοι οι κάτοχοι πριν το καβαλησουν
Ολοκληρωμένο
 
Top Bottom