Συμβαίνει τώρα!

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Γιώργο η κάμερά σου έχει πρόβλημα και φαίνεται μόνο η τελευταία φωτό. Ξαναπήγαινε σήμερα το πρωΐ να τη δοκιμάσεις.

Sent from my Mi10T using Tapatalk
Κωλοκαμερα φιλε, τι να πεις!!!!!!!! :yew:
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Κλειστή θα παραμείνει η πίστα των Σερρών που αναμενόταν να ανοίξει το Σεπτέμβριο με νέα άσφαλτο, τουλάχιστον για το πρώτο μισό και ίσως και ολόκληρο τον επόμενο μήνα. Η διαχειριστική αρχή θέλει να παραλάβει το καλύτερο οδόστρωμα που είχε ποτέ η πίστα, και έχουν εντοπιστεί σημεία που χρειάζονται αποκατάσταση μετά την ολοκλήρωση της νέας ασφαλτόστρωσης.

Η δέσμευσή τους είναι να έχουν αψεγάδιαστο οδόστρωμα που θα προσφέρει την μέγιστη δυνατή πρόσφυση και θα κρατήσει για πάρα πολύ καιρό, κι έχοντας αυτό το στόχο κρίνουν πως οι εργασίες πρέπει να συνεχιστούν. Τις πρώτες ημέρες του επόμενου μήνα θα υπάρχει πιο σαφής εικόνα για το πότε θα ολοκληρωθούν οι εργασίες και για τον βαθμό της αποκατάστασης που χρειάζεται να γίνει.

Ήδη οι προγραμματισμένες εκδηλώσεις για το Σεπτέμβριο έχουν ακυρωθεί, τουλάχιστον για το πρώτο δεκαπενθήμερο και στόχος είναι να μην υπάρξει νέα καθυστέρηση. Με την πάροδο των ημερών που το οδόστρωμα πρέπει να παραμείνει απάτητο, θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες εργασίες καλλωπισμού της πίστας και διόρθωσης των κέρμπ και στο τέλος οι επισκέπτες και οι αγωνιζόμενοι θα μπορούν να απολαύσουν την καλύτερη πίστα των Βαλκανίων σε τελείως καινούρια κατάσταση
.

Πηγή
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R



Μαρμαρι Ευβοιας που παρα τριχα την γλιτωσε και φετος. Με sumo παπουτσακια
Είναι από τις ομορφότερες καλοκαιρινές φωτό που έχω δει με 950. Σα να παρακολουθεί τους παραθεριστές η μηχανή!
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Είναι από τις ομορφότερες καλοκαιρινές φωτό που έχω δει με 950. Σα να παρακολουθεί τους παραθεριστές η μηχανή!

Εγω παρακολουθω, παραθεριστριες συνηθως ομως, αλλα με προσοχη γιατι το κροξ ειναι βαρυ και ας μη του φαινεται.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγω παρακολουθω, παραθεριστριες συνηθως ομως, αλλα με προσοχη γιατι το κροξ ειναι βαρυ και ας μη του φαινεται.
Σε αυτή τη περίπτωση το κροξ είναι η καλύτερη επιλογή και η σοφότερη!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πτώση λειτουργίας. Και δεν ήταν καν Τρίτη.


orla13 espresso a la spetsiota
Δες αριστερή πλευρά του τιμονιού...
Μόνο ο συμπλέκτης - μανέτα να έσπασε είναι αρκετός λόγος για φόρτωμα...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Δες αριστερή πλευρά του τιμονιού...
Μόνο ο συμπλέκτης - μανέτα να έσπασε είναι αρκετός λόγος για φόρτωμα...
Ή χτυπα ξυλο να χτυπησε ο αναβατης, γιατι τα καγκελα μπρος πισω και η βαλιτσα εχουν σημαδια απο καλη πτωση...
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σπέτσες καφεδάκι!


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πέρασες απέναντι?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παιδιά τ' ορκίζομαι...
Εγώ για βενζίνη ξεκίνησα...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom