Συμβαίνει τώρα!

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Xr τακαρ χωρίς μουτζαχεντιν

Ερχόμαστε!!!


Follow me, I'm lost too
Άει βάλε ρε και κάνα μουτζαχεντίν.... Δεν λέω, καλως ομως και ο σερνικος

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Γειά σας από τα ξένα! Ελπίζω να είστε όλοι καλά!


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ειμαι στο Μοναχο... κερνας μπυρες.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Σωστός!



ΥΓ: Στη διάρκεια αγώνα motogp ήπιε 3 το θηρίο!!!!:eek::eek::eek::eek:



:friendship::sn::ll:
Στου Silverstone που περιμεναμε 6 ωρες?:waiting:
:pointu:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Ειμαι στο Μοναχο... κερνας μπυρες.
Οσες μπύρες και όσο μαμ θέλεις καργιολη χωρίς παραμικρή χρέωση! . Τα χιλιόμετρα ποιος θα τα κεράσει? 650 ενώ η δουλειές πολλές και ο χρόνος λίγος! .. Βασικά.. Εχω παααρα πολύ χρόνο για μπύρες φουφου και φρουτα...!αλλά δεν μπορώ να φύγω πάνω από τα 5 μέτρα καθημερινά και αρκετές ώρες θα σηκώνομαι και θα χάνομαι και μπλα μπλα μπλα ανωτέρα βία η δουλειά θα τα πούμε τηλεφωνικά.. Έχω και φρέσκο παστουρμά έλα έλα!! Και γύρω έχω.. Ελληνικό! Και τζατζίκι να σε χωρίζει η γυναίκα σου.. Πωω σε εφτιαΚαι άμα έρθεις την επόμενη Παρασκευή θα έχω και lc8 αλλά όχι για να φάμε:wacky:θα κάνουμε και στα παιδιά εδώ μεσα live χοντροεπισκευή το σκατεμ με στενότατη επίβλεψη αγαπημένου φίλου και μηχανικού και πραγματική όρεξη να μου-μας μάθει περισσότερα από αυτά που ξέρει ένας μηχανικός άμα δεν ξέρεις και εσύ σαν εμένα έλα να μάθουμε ;);)τα λέμε στο σωστό θρεαd σε λίγο μαααλλον...












Οι μπιμβεδακιδες και όχι μόνο να ετοιμάσουν καζούρα! Για να μην πω και αυτοί με τα πορτοκαλί...Κάντε μου καζούρα στο φουλ.. Μου'χει φάει την ψυχή.... Όχι για τα λεφτά και τη δουλειά αλλά για αυτό το πράμα που νιώθεις ακόμα και όταν δεν είναι χαλασμένη..Ανασφάλεια ας πούμε...
 

christos ktm R

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm adventure 990R
Yamaha xt 550
Piaggio liberty
honda cub 90
Το καλύτερο τσίπουρο το έχουν στην Ήπειρο


Follow me, I'm lost too
οντως το εχουμε στην ηπειρο αλλα πρεπει να το βγαζει κανενας ανω τον 60 κ αυστηρα για παρτυ του κ κανα 2 φιλους..τα αλλα ειναι για αυτους που δεν ξερουν.την επομενη φορα ριξε σιρμα να σε κερασω ενα σπιτικο νεκταρ.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
οντως το εχουμε στην ηπειρο αλλα πρεπει να το βγαζει κανενας ανω τον 60 κ αυστηρα για παρτυ του κ κανα 2 φιλους..τα αλλα ειναι για αυτους που δεν ξερουν.την επομενη φορα ριξε σιρμα να σε κερασω ενα σπιτικο νεκταρ.
Μια χαρά τα λες
Βέβαια άμα δω χάμω περιμέναμε να μας πουν τι να βγάλουμε και πόσο, δε θα βγαζαμε ποτέ τσιπρο ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Top Bottom