Συμβαίνει τώρα!

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
Οπου με πάει το GPS αλλά γενικά σε κεντρικούς δρόμους θα κινηθούμε ναι.
Σας μερσω!
Καλημέρα...
Να αποφύγεις τα στενά...
Μόνο σε κεντρικούς δρόμους!

Στάλθηκε από το SM-A750FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Καλημέρα παίδες.
Μια ερώτηση προς τους Αθηναίους.
Αύριο πουρνο θα ανέβω Αθήνα, φαντάζομαι κι ελπίζω πως δεν χρειάζεται αλυσίδες, σωστά;
Από Πάτρα έρχομαι και θα πάω αρχικά στο Ωνάσειο μετά κέντρο και θα καταλήξω μεσημέρι στο Ιασώ,για να έχετε μια εικόνα.
Ρωτάω γιατί δεν έχω και πρέπει να αγοράσω αν υπάρχει πιθανότητα να χρειαστούν.
Ολα καθαρα αυτα που θες.
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Αν πας απο κεντρικούς είναι όλα καλά. Ίσως σε δυσκολέψει μόνο το παρκάρισμα και αυτό απο Λεωφ.Αλεξάνδρας και πάνω και η κίνηση Παρασκευή μετά απο τέτοιο χαμό. Μπορείς να ελπίζεις στο να μην ανοίξουν τα σχολεία...

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
 

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Για Ωνάσειο το gps μπορεί να σου δώσει διάφορες πορείες.

Η πιο ασφαλής επιλογή είναι να μην μπεις Αττική οδό ή Κέντρο, αλλά νότια από Δαφνί - Λ. Αθηνών και Κηφισσό προς ΣΕΦ. Μετά το gps θα σε βγάλει όπως πρέπει.
 

R.E.H

Μέλος
Περιοχή
Νικαια
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Royal Enfield Himalayan
RE Super Meteor 650
Καλημέρα παίδες.
Μια ερώτηση προς τους Αθηναίους.
Αύριο πουρνο θα ανέβω Αθήνα, φαντάζομαι κι ελπίζω πως δεν χρειάζεται αλυσίδες, σωστά;
Από Πάτρα έρχομαι και θα πάω αρχικά στο Ωνάσειο μετά κέντρο και θα καταλήξω μεσημέρι στο Ιασώ,για να έχετε μια εικόνα.
Ρωτάω γιατί δεν έχω και πρέπει να αγοράσω αν υπάρχει πιθανότητα να χρειαστούν.
Αλυσίδες να πάρεις έτσι και αλλιώς και ας μην σου χρειαστούν αύριο !!!!
Και αφού τις πάρεις να κάτσεις και να μάθεις πως μπαίνουν ώστε να να μπορείς να τις βάζεις με κλειστά μάτια ....
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Αλυσίδες να πάρεις έτσι και αλλιώς και ας μην σου χρειαστούν αύριο !!!!
Και αφού τις πάρεις να κάτσεις και να μάθεις πως μπαίνουν ώστε να να μπορείς να τις βάζεις με κλειστά μάτια ....
Να προσθέσω και ένα ζευγάρι γάντια φορώντας απο μέσα μιας χρήσεως...για να βάλεις τις αλυσίδες. Αν.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Καλά τα λέτε παιδιά.


Ασκήσεις ετοιμότητας μέχρι αύριο που θα φύγει και επιπλέον τα θερμαντικά κατασκήνωσης που μπήκαν σε άλλο νήμα, φακούς, μπαταρίες, φαγητό και νερό, χημική τουαλέτα, κουβέρτες, spot tracker, φωτοβολίδες, ανακοίνωση στο φόρουμ του στίγματος για να τον έχουμε στο μυαλό μην χαθεί και μία ασφάλεια ζωής.

Ούτε ο Μωυσής στην έρημο...
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Καλά τα λέτε παιδιά.


Ασκήσεις ετοιμότητας μέχρι αύριο που θα φύγει και επιπλέον τα θερμαντικά κατασκήνωσης που μπήκαν σε άλλο νήμα, φακούς, μπαταρίες, φαγητό και νερό, χημική τουαλέτα, κουβέρτες, spot tracker, φωτοβολίδες, ανακοίνωση στο φόρουμ του στίγματος για να τον έχουμε στο μυαλό μην χαθεί και μία ασφάλεια ζωής.

Ούτε ο Μωυσής στην έρημο...
Αυτοί είστε, εκεί μας κατάντησαν οι αλήτες.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να υποθέσω ότι κανείς μας δεν κουβαλά τα περισσότερα από αυτά στο όχημα του ;;;;
Και εγω που τα έχω μέσα στο φορτηγό, δεν εχει νοημα

Υμμητος... Τωρα


Advphone
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Να υποθέσω ότι κανείς μας δεν κουβαλά τα περισσότερα από αυτά στο όχημα του ;;;;
Η αλήθεια είναι πως αλυσίδες πήρα μαζί απο την Κυριακή που μας πέρασε και θα τις αφήσω μέσα μέχρι να καλυτερέψει ο καιρός. Τα υπόλοιπα είναι adv-ready.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να υποθέσω ότι κανείς μας δεν κουβαλά τα περισσότερα από αυτά στο όχημα του ;;;;
Το καλό μιας οργανωμένης κοινωνίας είναι ότι δεν χρειάζεται να είναι κάποιος prepper με την κακή έννοια της εμμονής.

Δεν είναι κατ' ανάγκη κακό να έχεις πλήρες Κιτ επιβίωσης πολέμου με ζόμπι στο αυτοκίνητο, το να το συζητάμε ως απαιτούμενο για διαδρομή Πάτρα Αθήνα είναι τραγικό όμως.

Να πρέπει να σταματήσεις στην Παπανικολή για να βάλεις αλυσίδες να μπεις στο Χαλάνδρι ας πούμε... Είναι αυτό που περιμένει κανείς ως φυσιολογικό;
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v85tt
Ο δήμος ανύπαρκτος μόνο με τρακτέρ κυκλοφορία


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σόρρυ αλλά στη φωτό βλέπω έναν γεωργικό ελκυστήρα, δεν βλέπω πουθενά bmw.

:p
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ο δήμος ανύπαρκτος μόνο με τρακτέρ κυκλοφορία


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν το είχες αυτό δυο μέρες στην Αθήνα και με μια πλατφόρμα πίσω, θα έκανες χρυσές δουλειές :laugh::roflmao:
 
Top Bottom