Συμβαίνει τώρα!

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δηλαδή εσύ άμα ήθελες και Jet ski στο dream garage σου Αποστόλη μου και ένα ιστιοπλοϊκό ξέρω γω εμείς θα σου λέγαμε ναι??

Εδώ μέσα υπάρχουν πρωτόκολλα, κανόνες, μηχανισμοί, μοδερέιτορς, φλάφερς κλπ. Δεν μπορεί ο καθένας να κάνει ότι του κατέβει! Έλα σε παρακαλώ.. Έλα μην έχουμε άλλα...:waiting:

:friend:
Έχουμε fluffers?? o_Oo_O:ll:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άραγε νοικιάζουν ακόμα δίχρονα καρτ ??
Όπως παλιά άμα πήγαινες τακτικά σε αναβαθμιζαν σε κατηγορίας 2Τ :trt:
Όχι στην Παλλήνη.
Τον τελευταίο γύρο τον κάναμε με τα 500ρια και έγινε της μουρλης...σαν μπέμπηδες κάναμε.
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ο άντρας από 2 πράγματα ξεχωριζει....το ένα είναι να βρίσκει τρόπους να γλυτώνει τις κλωτσιες



Στάλθηκε από το 2107113SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλοτάξιδοι φίλε!Να το λιώσετε στα χλμ όπως εσείς(καλά)ξέρετε!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Είναι πολλά χρόνια εκεί και το δουλεύει καλά το μαγαζί. Ειδικά όταν έχει κόσμο είναι απίστευτο πόσο καλά οργανωμένοι είναι. Εμείς πάμε με το γιο μου αρκετό καιρό και εγώ σαν έφηβος θυμάμαι...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Νομίζω ο ίδιος έχει το μπιλιαρδάδικο που είχαμε πάει στην Αγ. Παρασκευή κάποτε. Επίσης κάποτε είχε και μια μαύρη Ferrari, εύχομαι να την έχει ακόμη ο άνθρωπος. Τέλος είχε αγοράσει από εμένα ένα TDM 900 για λογαριασμό του υπαλλήλου του, ωραίος τύπος.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σου είπα να με φτιάξεις.....θα νομίζει ο κόσμος ότι είμαι και κανας χονδρός
Ρε 'συ αλήθεια τώρα, πως ξεκόλησαν το κάθισμα από το κώλο σου; Αυτά έχουν παιδικές θέσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νομίζω ο ίδιος έχει το μπιλιαρδάδικο που είχαμε πάει στην Αγ. Παρασκευή κάποτε. Επίσης κάποτε είχε και μια μαύρη Ferrari, εύχομαι να την έχει ακόμη ο άνθρωπος. Τέλος είχε αγοράσει από εμένα ένα TDM 900 για λογαριασμό του υπαλλήλου του, ωραίος τύπος.
Κόκκινη Φερράρι είχε πριν λίγα χρόνια και την είχε μέσα στην πίστα καρτ μια φορά που πηγαμε
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κόκκινη Φερράρι είχε πριν λίγα χρόνια και την είχε μέσα στην πίστα καρτ μια φορά που πηγαμε
Δε ξέρω γιατί θυμάμαι μαύρη... μπορεί να ήταν και κόκκινη. Εμένα μου την έδειξε γκαραζομένη σε ένα χώρο δίπλα στη πίστα καρτ.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Κόκκινη Φερράρι είχε πριν λίγα χρόνια και την είχε μέσα στην πίστα καρτ μια φορά που πηγαμε
Την έχει ακόμα, στις 10 φορές που κάνεις καρτ έχεις μια δωρεάν και βόλτα με τη Ferrari (ως συνοδηγός). Ο μικρός ξετρελαθηκε όταν πήγε... Περιμένει την επόμενη τώρα.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Νομίζω ο ίδιος έχει το μπιλιαρδάδικο που είχαμε πάει στην Αγ. Παρασκευή κάποτε. Επίσης κάποτε είχε και μια μαύρη Ferrari, εύχομαι να την έχει ακόμη ο άνθρωπος. Τέλος είχε αγοράσει από εμένα ένα TDM 900 για λογαριασμό του υπαλλήλου του, ωραίος τύπος.
Σίγουρα θα είναι ενδιαφέρον τύπος..!!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σήμερα όλο το πρωί έκανα βόλτα με Ferrari


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Βγαίνει και σε τρακτέρ Αποστόλη... :roflmao:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σήμερα όλο το πρωί έκανα βόλτα με Ferrari


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τι είναι αυτό ρε Αποστόλη
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εξελίσσεται μπουφάν με αλεξίπτωτο για ομαλή προσγείωση μετά την πτήση, αφού αποχωριστεί ο αναβάτης την μοτοσυκλέτα του.






Τι άλλο θα δούμε...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Εξελίσσεται μπουφάν με αλεξίπτωτο για ομαλή προσγείωση μετά την πτήση, αφού αποχωριστεί ο αναβάτης την μοτοσυκλέτα του.






Τι άλλο θα δούμε...
Μετά τα ανοιγόμενα φτερά που βάζουν στα μεγάλα μηχανάκια , δεν το λες και περιττό
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Εξελίσσεται μπουφάν με αλεξίπτωτο για ομαλή προσγείωση μετά την πτήση, αφού αποχωριστεί ο αναβάτης την μοτοσυκλέτα του.






Τι άλλο θα δούμε...
Βλεπω από τωρα τον τιτλο.
Αναβατης εβαλε φωτια στην Βουλα!!
:ha
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ρε 'συ αλήθεια τώρα, πως ξεκόλησαν το κάθισμα από το κώλο σου; Αυτά έχουν παιδικές θέσεις.
Γιάννη Aldebaran αστειευόμουν, μου φάνηκε κάπως κακόγουστο το αστείο μου σε δεύτερη ανάγνωση.
 
Top Bottom