Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν μας φτάνουν όλο οι άλλοι, τώρα έχουμε και τους υπολογιστές εναντίον μας.

Δεν βλέπει τις μοτοσυκλέτες το ραντάρ του Τέσλα μάλλον, δεν τις αναγνωρίζει σωστά το λογισμικό, πάντως όταν είστε κοντά σε τέτοιο καλό είναι να προσέχετε.


 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Δεν μας φτάνουν όλο οι άλλοι, τώρα έχουμε και τους υπολογιστές εναντίον μας.

Δεν βλέπει τις μοτοσυκλέτες το ραντάρ του Τέσλα μάλλον, δεν τις αναγνωρίζει σωστά το λογισμικό, πάντως όταν είστε κοντά σε τέτοιο καλό είναι να προσέχετε.


Κρίμα και για τους 2 ανθρώπους που ''πήγαν'' απο λάθος λογισμικού....
Αυτό που μου κάνει εντύπωση πάντως είναι αυτή η μικρούλα παράγραφος που αναφέρει :

By federal law, solo motorcycle riders are allowed to use HOV lanes unless states seek an exception due to safety reasons.
Σύμφωνα με την ομοσπονδιακή νομοθεσία, οι σόλο αναβάτες μοτοσικλετών επιτρέπεται να χρησιμοποιούν τις λωρίδες HOV εκτός εάν οι πολιτείες επιδιώξουν εξαίρεση για λόγους ασφαλείας.


Δηλαδή για το καλό μου, ΔΕΝ θα κυκλοφορώ σε λωρίδες ταχείας κυκλοφορίας, ΔΕΝ θα κυκλοφορώ πάνω από την ταχύτητα των αυτοκινήτων, ΔΕΝ θα κυκλοφορώ βράδυ λόγω ορατότητας, ΔΕΝ θα κυκλοφορώ..., ΔΕΝ θα κυκλοφορώ... ΔΕΝ θα κυκλοφορώ....
Πάντα για΄το καλό μου όμως !!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Οι λωρίδες αυτές δεν έχουν να κάνουν με ταχύτητα αλλά με το να σπρώξουν την ιδέα του να μοιράζεσαι το αυτοκίνητο.


 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πάμε κυνήγι;

Σούνιο, ναός του Ποσειδώνα. Έχουν εξοικειωθεί τόσο που περνάνε ανάμεσα απ' τον κοσμο


Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
πέρδικες?


Σου γυρνάνε την πλάτη όμως όλες! :p
Ναι, το ίδιο σκέφτηκα "τις κυνηγάω και δεν μου κάθονται"

... "χμμ νομίζω μου έχει συμβεί και αλλού" :laugh:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το πιο εντυπωσιακό με τις πέρδικες, είναι ότι εξαφανίζονται μπροστά σου κάνοντας τρομερό καμουφλάζ..
Ο υμμητος είναι γεμάτος ...ωραίο πτηνό
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
θα μας πεις ή να το γκουγκλάρουμε?
Θα σας πω ότι είναι το μόνο πτηνό που με έχει τρομάξει σε πεζοπορία ( γιατί πετάγεται κυριολεκτικά μπροστά στα πόδια σου) και όταν πεταχτεί πετάει χαμηλά για να μην γίνει εύκολα στόχος. ..
 
Top Bottom