Συμβαίνει τώρα!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Χαιρετισμούς από νοτο


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το noor1 είναι αυτό στο βάθος; Πρόσεχε γιατί όσοι το πλησίασαν πήραν καινούργια παπουτσάκια, όχι απ' τα δικά σου, κάτι αλλά από μπετόν :muted::laugh:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλημέρα σε ολους από Τζιά.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Καλημέρα σε ολους από Τζιά.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
τι πανέμορφο ξύλινο σκαρί είναι αυτό;! Θελουμε και μια ολόσωμη καπταιν!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Κανονίστε γιατί θα απλώσω το Απολλώνιο κορμί μου και θα πέσουν τα σέρβερς
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
τι πανέμορφο ξύλινο σκαρί είναι αυτό;! Θελουμε και μια ολόσωμη καπταιν!
Είναι τουρκικό Gulet ketch 23 ετών με έξτρα αλμπουρέτα και αφαιρεμένους σταυρούς. Έχει μειωμένη ιστιοφορία γιατί δεν κάνει πανιά πλέον, και αν κάνει είναι μόνο για φωτογράφηση και μόνο μέχρι 2 bf.
Αυτά τα σκάφη λέγονται Motor Sailers και θέλουν τρελή συντήρηση κάθε χρόνο για να διατηρηθούν έτσι.

Σκέψου ότι βγαίνει καρνάγιο και κάθεται 4-5 μήνες. Ο ιδιοκτήτης ότι βγάζει από τα ναύλα τα δίνει στην συντήρηση.

Αν σου αρέσουν τα ξύλινα, πρέπει να δεις τον ΑΕΤΟ του εφοπλιστή Λυκιαρδοπούλου (NEDA MARITIME AGENCY LTD), ελληνικής κατασκευής το οποίο είναι αριστούργημα.

Δένει στη μαρίνα Ζέας.

Έκανα ανθυποπλοίαρχος και γραμματικός στα φορτηγά της Νέδα και πάλευα να μπω στον Αετό αλλά δεν τα καταφερα.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
,


Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Είναι τουρκικό Gulet ketch 23 ετών με έξτρα αλμπουρέτα και αφαιρεμένους σταυρούς. Έχει μειωμένη ιστιοφορία γιατί δεν κάνει πανιά πλέον, και αν κάνει είναι μόνο για φωτογράφηση και μόνο μέχρι 2 bf.
Αυτά τα σκάφη λέγονται Motor Sailers και θέλουν τρελή συντήρηση κάθε χρόνο για να διατηρηθούν έτσι.

Σκέψου ότι βγαίνει καρνάγιο και κάθεται 4-5 μήνες. Ο ιδιοκτήτης ότι βγάζει από τα ναύλα τα δίνει στην συντήρηση.

Αν σου αρέσουν τα ξύλινα, πρέπει να δεις τον ΑΕΤΟ του εφοπλιστή Λυκιαρδοπούλου (NEDA MARITIME AGENCY LTD), ελληνικής κατασκευής το οποίο είναι αριστούργημα.

Δένει στη μαρίνα Ζέας.

Έκανα ανθυποπλοίαρχος και γραμματικός στα φορτηγά της Νέδα και πάλευα να μπω στον Αετό αλλά δεν τα καταφερα.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τρέλανε μας ρε Γιάννη!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Είναι τουρκικό Gulet ketch 23 ετών με έξτρα αλμπουρέτα και αφαιρεμένους σταυρούς. Έχει μειωμένη ιστιοφορία γιατί δεν κάνει πανιά πλέον, και αν κάνει είναι μόνο για φωτογράφηση και μόνο μέχρι 2 bf.
Αυτά τα σκάφη λέγονται Motor Sailers και θέλουν τρελή συντήρηση κάθε χρόνο για να διατηρηθούν έτσι.

Σκέψου ότι βγαίνει καρνάγιο και κάθεται 4-5 μήνες. Ο ιδιοκτήτης ότι βγάζει από τα ναύλα τα δίνει στην συντήρηση.

Αν σου αρέσουν τα ξύλινα, πρέπει να δεις τον ΑΕΤΟ του εφοπλιστή Λυκιαρδοπούλου (NEDA MARITIME AGENCY LTD), ελληνικής κατασκευής το οποίο είναι αριστούργημα.

Δένει στη μαρίνα Ζέας.

Έκανα ανθυποπλοίαρχος και γραμματικός στα φορτηγά της Νέδα και πάλευα να μπω στον Αετό αλλά δεν τα καταφερα.



Στάλθηκε από το Mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε φίλε, ρεσπεκτισιόν
 
Top Bottom