Συμβαίνει τώρα!

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κάτι καλώδια έμειναν, 2 βάσεις και ο άξονας του ψαλιδιού για να βγει το μοτέρ να πάει στον γιατρό.

Μου έκανε εντύπωση πως σε μία μη φροντισμένη, μη λιπασμένη σωστά και βρώμικη μοτοσυκλέτα πως δεν κλότσησε ούτε μια βίδα Α ρε πτν Χόντα :friendship:

 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Το ντράμερ στην περιγραφή είναι σχήμα λόγου ή στα αλήθεια παίζεις.
Άλλο ένα μικρόβιο που κόλλησα πρόσφατα και τώρα ψάχνω το πρώτο μου ηλεκτρονικό drum kit :wacky::p
Οχι αγαπητέ μου,παρ' ότι μέχρι πρότεινος ( μάιος) την είχα.
Κιθαρίστας γαρ, έπαιξε το δήλιμα!!!
Γρατσουνάω μια ακουστική ,μιά γκίμπσον ταυρακι,και κάτι σε κλασική. Έχουν κατασχεθεί απ τα παιδιά μου πλέον.
Και.... το όνομα μου το βάφτισε ο αμιρού, απο ζήλια να φανταστώ :yew: αλλά μου άρεσε και το κράτησα.Οπως έχει και άλλος εδώ κρατήσει δικό μου χαρακτηρισμό!:happy:
Αυτά ...
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Δεν τόλμησε όμως να βάλει το καφάσι.... :p
Μονο σε εκτακτες περιπτωσεις που δεν υπαρχει καποιος να σχολιασει...;) by the way, Κωστα χαιρετισματα κι απο το αρκουδολυκοσκυλακι μου που γνωρισατε στον Κορινο το καλοκαιρι...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μονο σε εκτακτες περιπτωσεις που δεν υπαρχει καποιος να σχολιασει...;) by the way, Κωστα χαιρετισματα κι απο το αρκουδολυκοσκυλακι μου που γνωρισατε στον Κορινο το καλοκαιρι...
Θέλω φωτό ...από τον γίγαντα :friendship:
Πολυ χάρηκα που σας είδα εκεί πάνω.
 

man25

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Vespa P150X 1980
Θα πρότεινα στον Γαλαξία. Τώρα αν είναι κάτι στο χέρι, αναγκαστικά μάλλον στα 5φ (θεωρώ τον Γαλαξία καλύτερη επιλογή απ' όσα δοκίμασα εκεί, τελευταία φορά προ καραντίνας βέβαια).

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Για Μέτσοβο για πέστε που θα φάμε?
Στο ανήλιο!Νιαουυυυυυυ!!!
Ή γρουν στα 5φ ....πφφφφφ!
Και Μηλιά και Χρυσοβίτσα μπαίνοντας στη πλατεία ο πρώτος δεξιά απ αχπάν!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Top Bottom