Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Συγκομιδή λάσπης Μαυροβουνίου είχε το πρόγραμμα σήμερα με την παρέα του Θάνου thanosxrv Άκη blast Δημήτρη δημήτρης και Γιώργου με το Τ7.
Ωραίο τεραίν, λασπωμένο και γλυστερό όσο έπρεπε...
Αφήσαμε ένα μικρό κομμάτι για άλλη φορά (σκόπιμα για να έχουμε αφορμή να ξαναγυρίσουμε...) αλλά και επειδή έλειπαν και κάποια παιδιά Νίκος, Σταμάτης κτλ...
Ακολουθήσαμε κομμάτια της διαδρομής της δεύτερης μέρας του Advtroffy του '22 και κάποια που είχαν βγει εκτός τότε.
Την επόμενη φορά όταν θα έχει αυξηθεί η θερμοκρασία και η διάρκεια της μέρας...
(δεν σας κρύβω ότι το πρωί το δάγκωσα κανονικά...
Το κρεμμύδι θα ένιωθε γυμνό απέναντι στο ντύσιμο μου...)


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πάρε ένα τηλέφωνο στο Golden στην Γλυφάδα. Λογικά θα σου πει πως βγαίνει με 3Μ πηλό / πλαστελίνη.
Εμένα γέμισε το αμάξι μου, για 2 φορά, μπιμπικάκια από primer καραβιού που έβαφαν στην δεξαμενή. Για SUV μου πήρε 400 ευρώ.
Μηχανές δεν ξέρω εάν κάνει, αλλά δεν χάνεις κάτι να ρωτήσεις. Εγώ εκεί πλένω συνήθως και είμαι ευχαριστημένος.

Νατασσα, βολτάρα η παραλία!!
Γλυφαδιωτης είσαι..;;;
Σάββατο στο Golden.. μόνο super car...!!!!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Συνέβη προχτές. Μηχανικός ιδιώτης που έκανε μετρήσεις κοντά στο σημείο που παρκάρω την μηχανή, σκάει το κόκκινο σπρέι με το οποίο έβαζε σημάδια, και μου κάνει τη μηχανή κώλος. Ανέλαβε οικονομικά την πλήρη αποκατάσταση (δε νομίζω βέβαια να μπορεί να αποκατασταθεί πλήρως). Για να δουμε..















Γιώργο λυπάμαι πολύ, είναι πολύ βαρύ αυτό που έπαθες και εύχομαι να ξαναγίνει όπως πριν.

:oops::(:mad:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Να γυρίσουν τα λάδια και στο μικρό λίγο !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φενεο με το μικρο ρε αθεοφοβε...!
γενναιος!!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
2Τ + 300cc =


Eνιωθα στη σημερινή βόλτα μια ασάφεια στον πίσω τροχό αλλά μάλλον έφταιγε το γλυστερό τερέν .

Kάναμε με ένα φιλαράκι βολτάρα 100+ km με τα περισσότερα από αυτά σε μονοπάτια. Είχα καιρό να βγω και το ευχαριστήθηκα πολύ κι ας ξέρω πως αύριο δεν θα μπορώ να περπατήσω από την κούραση.

We ❤ Enduro
 

Katsadonis

Κατσαπλιάς
Περιοχή
Ναύπλιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Pegaso Strada

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Έχω να πάω βολτάδα πάνω από 40χλμ τρεις βδομάδες τώρα κ έχω ανεβάσει πίεση. Αύριο επιτέλους έχει μια λίγο πιο μακρινή να ηρεμίσουμε.
Περνά και από τον κάμπο του Δάρα στην ταβέρνα Δροσιά για παστό με ομελέτα από τα χέρια της ξαδερφής μου!Από Κανδήλα δίπλα είναι το Δάρα κρίμα είναι μα μην πας στο χωριό μου


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κοίτα γέλιο που τον Δάρα τον στέλνουμε φωτό σε φίλο που δεν συμπαθεί την Φωτεινή και είχε "διαμαντακι" καφέ μεζέ
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ένα ρεζουμέ της χθεσινής !
Ωραία μέρα είχε ,χαλαρά με το μικρό παλια εθνική έφτασα μέχρι αρχαίες Κλεωνές και ανέβηκα να δω το κάστρο Φωκά και το μοναστήρι Ζωοδόχου Πηγής στο όρος Φωκά , Κορινθία !
Μετά κατέβηκα Χαλκείο , Νεμέα, λίμνη Στυμφαλία , Λαύκα και έλεγα να κάτσω για καφεδάκι στην Καστανιά Κορινθίας αλλά το ωραίο καφέ "πλάτανος" ήταν κλειστό λόγω κορονοϊού!
Μικρό το καλό ,πήγα στην Γκούρα και ήπια καφεδάκι στη πλατεία...και γλυκό
Οι κορυφές έδειχναν ότι είχαν χιόνι αλλά όχι πολλά πράγματα.Ανέβηκα μέχρι την λίμνη Δασίου στην επιστροφή,πάγος όλα και μετά άνω Κάτω Τρίκαλα Κορινθίας Ξυλόκαστρο και πίσω από παλιά πάλι !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ένα ρεζουμέ της χθεσινής !
Ωραία μέρα είχε ,χαλαρά με το μικρό παλια εθνική έφτασα μέχρι αρχαίες Κλεωνές και ανέβηκα να δω το κάστρο Φωκά και το μοναστήρι Ζωοδόχου Πηγής στο όρος Φωκά , Κορινθία !
Μετά κατέβηκα Χαλκείο , Νεμέα, λίμνη Στυμφαλία , Λαύκα και έλεγα να κάτσω για καφεδάκι στην Καστανιά Κορινθίας αλλά το ωραίο καφέ "πλάτανος" ήταν κλειστό λόγω κορονοϊού!
Μικρό το καλό ,πήγα στην Γκούρα και ήπια καφεδάκι στη πλατεία...και γλυκό
Οι κορυφές έδειχναν ότι είχαν χιόνι αλλά όχι πολλά πράγματα.Ανέβηκα μέχρι την λίμνη Δασίου στην επιστροφή,πάγος όλα και μετά άνω Κάτω Τρίκαλα Κορινθίας Ξυλόκαστρο και πίσω από παλιά πάλι !!


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα ασπρίσει το καντήλι και θα σκουξ το γρν
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Είναι σαν αυτούς που ανατριχιάζουν με τις κατσαρίδες, όλο πάνω τους πηγαίνουν.
Πολύ ωραίο χρώμα πάντως! Λέω να κάνω και μια καβάλα...



Έχει τόσο μικρό μεταξόνιο ή είναι η φωτογραφία που ξεγελά...?
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Είναι σαν αυτούς που ανατριχιάζουν με τις κατσαρίδες, όλο πάνω τους πηγαίνουν.
Πολύ ωραίο χρώμα πάντως! Λέω να κάνω και μια καβάλα...



Το voge 300 εβγαλε πολυ δύσκολο βόλτα με λασπουριά και πυλό αλλα στο τέλος λιποθύμισε. Έχει πολυ ποιοτικά πλαστικά αυτο μου είχε κάνει εντύπωση




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Στέφανεεεεε, πες αλεύρι το Voge 300 Rally σε γυρεύει*... γκουχ, γκουχ, ω να σου γ@μσ...

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Αφιερωμένη ειδικά στον ambassador των CFmoto, Voge, Kove και λοιπών της συνομοταξίας.... Δε πιστεύω να χρειάζεται να αναφέρω και το όνομα αυτού...



-

-

-

-

-

*Και μη πει κανείς τη κλασική ατάκα: "σου πηγαίνει ρε..."
 
Top Bottom