Συμβαίνει τώρα!

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Καλημέρα κύριοι! (όποιος είναι δλδ γτ για τους υπόλοιπους έχω μια μπουνιά και ελπίζω καλή μέρα να μη δούνε ποτέ ξανά) ξεφτίλες! Όπως θα καταλάβατε δημοσιεύω για λίγους! Καλημέρα στους λίγους λοιπόν και ξέρουν πολύ καλά ποιοι είναι αυτοί!

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εδώ και κάμποσα χρόνια έχω απαγορεύσει να με αποκαλούν κύριο.
Πιστεύω ότι πίσω απ αυτή τη λέξη κρύβονται τόνοι Ελληνικής (και 'όχι μόνο) υποκρισίας.
Επίσης διαβάζω πχια και πολύ επιλεκτικά. Λίγος χρόνος βλέπεις που πρέπει να ξοδεύεται με μέτρο.
Δεν σου κρύβω ότι στη δική σου περίπτωση έκανα εξαίρεση (δυστυχώς) και διάβασα
διότι οι φωτογραφίες είναι άσχημες, το μηχανάκι αδιάφορο και στην παρούσα του μορφή,
μαύρο με Ελληνικό σημαιάκι από πίσω, μπορώ να πω κι πολύ έξω από τα γούστα μου.
Με κάποιον τρόπο δηλαδή μου θυμίζει τον κύριο Portokalos στο φιλμ Ελληνικός γάμος.
Με πσάρωσες όμως γιατί άρχισες με την Ολλανδία που έχω συγγενείς μετανάστες.
Μαγκιά σου λοιπόν και λάθος μου. Υπόσχομαι ότι δεν θα το επαναλάβω.
Τώρα όταν γράφεις κάτι σε ανοιχτό φόρουμ ίσως δεν έχεις καταλάβει ότι δεν το γράφεις
για λίγους αλλά για τους πάντες.
ΑΝ είναι δε και καλό, δεν μιλάμε για αυτό που έγραψες, θα το πάρουν κι άλλοι και το πασάρουν για δικό τους
τροποποιώντας το ελαφρά ή και αυτούσιο.
Έτσι παίζεται το παιχνίδι φίλε.
Θα σου πω και μια άλλη προσωπική εμπειρία, αφού κι εγώ θεωρώ τον εαυτό μου
συγγραφικό ταλέντο που δεν βρήκε δικαίωση ποτέ γιατί το αναγνωστικό κοινό είναι μαλάκες.
Σπάνια γράφω πια και σχεδόν ποτέ βιωματικά πλέων
Γιατί ρε φίλε δεν είναι δυνατόν να ανοίγεις την ψυχούλα στην οικουμένη και να εξαιρείς, αλήτες. ψεύτες,
φασίστες και λοιπούς βλαμμένους
Για αυτό και έφυγα μόνος μου από διάφορα φόρα, στεναχωρώντας κάποιους μεν αλλά δίνοντας λαβή
σε κάποιους άλλους να παρτάρουν με το τίποτα που μεταδίδουν ιντερνετικά, κάθε μέρα.
Δε βαριέσαι όμως δεν έχασε η Βενετιά βελόνι ΄ούτε για τους μεν ούτε για τους δε.
Ελπίζω να βρεις το κουράγιο να ζητήσεις συγνώμη για τη μλκια που έγραψες και να τη σβήσεις
μόνος σου ή να σηκωθείς να φύγεις μόνος σου τιμώντας την άποψη που έχεις για τους άλλους εδώ.
Στο κάτω κάτω αν θες να γράφεις για λίγους υπάρχουν και τα ιμέιλ και το φβ, στο οποίο έχω
καταφύγει κι εγώ εδώ και κάμποσο καιρό.
Καλή σου μέρα εκεί στα ξένα και να προσέχεις

υγ
Σε οποιοδήποτε άλλο φόρουμ του εξωτερικού
Όχι δηλαδή παραιΐστικο Ελληνικό (αυτό το καρκίνωμα)
το ποστ θα είχε σβηστεί γιατί περιέχει απειλή
κι εσύ θα είχες αποκλειστεί χωρίς να δοθεί καμία εξήγηση
ή να γίνει καμία κουβέντα.
Είμαι σίγουρος πως η κουβέντα αυτή στο τέλος είναι επιζήμια
για το φόρουμ και τους ανθρώπους του. (Ιδιοκτήτες και αναγνώστες)
Και ξέρεις γιατί?
ΓΙΑΤΙ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Βολτούλα σόλο χθες Venlo Holland! Πρώτη φορά το οδήγησα σε στεγνό! Απίστευτα όμορφο λειτουργικό σύνολο! Κατι τριγμούς που νιώθεις στον πισινό σου και στα μαρσπιε είναι εκεί μόνο για να υπενθυμίζουν ότι είσαι δικύλινδρος σε σειρά και προσωπικά δεν με ενοχλούν σε καμία περίπτωση ίσα ίσα μαρέζ! Πολύ ωραίο δεν το περίμενα... Και το σασμάν τελικά, άμα δεν το λυπάσαι μια χαρά είναι χαχαχ! Κάτι ξέχασαν μέσα δεν μπορεί κάνα σφυρί κάνα κατσαβίδι! Μου έκανε πολύ εντύπωση η ευκολία που αλλάζει κατεύθυνση και ο τρόπος που το κάνει! Δεν ξέρω πως να το περιγράψω, η αλήθεια είναι ότι πρώτη φορά βρίσκομαι με 160/60/17 πίσω ελαστικό ίσως γιαυτό?! Δεν ξέρω πάντως δεν περίμενα ότι υπάρχει μοτοσυκλέτα που μπορεί να το κάνει με τέτοιο τρόπο και να σημειώσω οτι τα λάστιχα από τον τον προηγούμενο ιδιοκτήτη είναι τετραγωνισμένα μάλλον του άρεσε μόνο η Autobahn αλλά και πάλι στρίβει απίστευτα όμορφα οπότε όταν θα βάλω φρέσκα περιμένω να πέσω από τα σύννεφα! Μμ τι άλλο... Αα! Χαχαχα κάτι ψυλά σαμαρακια που έχουν εδώ για να μην τρέχουν τα αυτοκίνητα με το κατεμ τα περνούσα με σούζα και όταν το έσκαγα κάτω όσο και απότομα να γινόταν καμία φορά όλα ήταν μια χαρά,με το καβασακι τώρα που το έκανα χθες.... Χααχχα.... Νόμιζα ότι θα γίνουν όλα ανταλλακτικά σε 1 δευτερόλεπτο η ότι κατι στράβωσε! Θέλει προσοχή λοιπόν! Κάτι που μου άρεσε ακόμα είναι φυσικά η ελαστικότητα του κινητήρα ακόμα και στης 1500rpm δεν υπάρχουν σκορτσαρισματα ούτε και άρνηση για επιτάχυνση! Ωραία ήταν επίσης που με 20 ευρό βενζίνη πας βόλτα τι μισή Γερμανία χωρίς να κουβαλάς λάδι μαζί σου ούτε και να θέλει έλεγχο-συμπλήρωμα σε κάθε στάση σχεδόν! Το πίσω φρένο είναι τέρας αλλά με το abs να μην απενεργοποιείται είναι τυρόπιτα χωρίς τυρί, ξέρω όμως που είναι η ασφάλεια του abs οπότε βάζω τυρί μόνος μου και απολαμβάνω!!!! Τα μπροστά θέλουν αλλαγή με nissin δαγκάνες(η τρόμπα είναι ήδη nissin από μαμα αλλά οι δαγκάνες tokico) δεν είναι άσχημα αλλά υπάρχει το καλύτερο! Θα γίνει και αυτό! Τα τετραγωνισμένα ελαστικά pirreli scorpion trail 2 μου έδιναν μια πολύ άνετη και καλή σιγουριά! Ήμουν ορκισμένος conti ra3 και αρχίζω να το σκέφτομαι ξανά!!! Αυτά για τώρα.. Πάω βόλτα για επαλήθευση! :) Καλημέρα κύριοι! (όποιος είναι δλδ γτ για τους υπόλοιπους έχω μια μπουνιά και ελπίζω καλή μέρα να μη δούνε ποτέ ξανά) ξεφτίλες! Όπως θα καταλάβατε δημοσιεύω για λίγους! Καλημέρα στους λίγους λοιπόν και ξέρουν πολύ καλά ποιοι είναι αυτοί!


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
γραψε μας για τις βολτες σου βρε Σαββα εκει στα μερη που γυρνας δωσε μας πληροφοριες για οσα βλεπεις και ασε τις μπουνιες βρε φιλε. Δεν ειμαστε μελη ΜΜΑ φορουμ απλα αγαπαμε τις δικυκλες διαδρομες τις καλες παρεες και τα τσιπουρα.Ευχομαι να σου δωθει η ευκαιρια να γυροβολισεις με καποια ατομα που προοριζεις την μπουνια σου και θα καταλαβεις οτι εκανες λαθος που εγραψες.
Καλες βολτες στην χωρα της τουλιπας!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Πρωϊνό καφεδάκι στη χόβολη παρέα με πορτοκαλόπιτα και κορμό στο ωραιότερο καφέ του Πηλίου..... Οικογενειακά ανταποδοτικά

 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ας επανελθουμε στη καθημερινοτητα........ας μην ειμαστε με το δαχτυλο στη σκανδαλη (η στο πληκτρολογιο)......για βαλτε φωτο οι αποπανω στον ομορφο Βολο κ Πηλιο να ζηλεψουμε κ να ξεφυγουμε...!!!!
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge

Επιτελους ηρθαν
Απ το Μαιο παρήγγειλα τους σιγαστηρες!!
:yup::yup:
Λευτέρη να σου ζήσουν φιλαράκι...Να είναι πάντα γερές και καλοτυχες...Σαν πατέρας παιδιών και από τα δύο φύλα μπορώ να σου πω με σιγουριά ότι την χάρη που έχουν τα κορίτσια δεν θα την βρεις πουθενά,και θα σου πάρουν τα μυαλά σύντομα...
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ας επανελθουμε στη καθημερινοτητα........ας μην ειμαστε με το δαχτυλο στη σκανδαλη (η στο πληκτρολογιο)......για βαλτε φωτο οι αποπανω στον ομορφο Βολο κ Πηλιο να ζηλεψουμε κ να ξεφυγουμε...!!!!
Ναι αντε αντε να δουμε και μεις οι καρεκλαδες!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Προς Διαχειριση:
Για να μην κουραζουμε με ασχετες παρατηρησεις αυτους που μπαινουν στε συγκεκριμενες κατηγοριες του forum να αφιερωσουν τον πολυτιμο χρονο τους σε κατι που τους ενδιαφερει καλυτερα να δημιουργηθει μια κατηγορια
"ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΊΕΣ" ή
"ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ" ή
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ" και οποιος θελει να ξεσπαει εκει..

Επισης θεωρω λαθος να μη σβηνεται τιποτα
Αυτο δεν ειναι δημοκρατια, ειναι ΔΩΣΕ ΒΗΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΟΧΟΛΟ
Και θα ακολουθησουν κι αλλοι..

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Προς Διαχειριση:
Για να μην κουραζουμε με ασχετες παρατηρησεις αυτους που μπαινουν στε συγκεκριμενες κατηγοριες του forum να αφιερωσουν τον πολυτιμο χρονο τους σε κατι που τους ενδιαφερει καλυτερα να δημιουργηθει μια κατηγορια
"ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΊΕΣ" ή
"ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ" ή
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ" και οποιος θελει να ξεσπαει εκει..

Επισης θεωρω λαθος να μη σβηνεται τιποτα
Αυτο δεν ειναι δημοκρατια, ειναι ΔΩΣΕ ΒΗΜΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΟΧΟΛΟ
Και θα ακολουθησουν κι αλλοι..

Στάλθηκε από το E5533 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κατηγορια τετοια δεν πρόκειται να γινει Δημητρη! Σχετικα με το τελευταιο που λες εχεις δικιο ομως για αυτο απο δω και στο εξης καποια πραγματα θα αλλαξουν ως προς τετοιες συμπεριφορές.
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Πρωϊνό καφεδάκι στη χόβολη παρέα με πορτοκαλόπιτα και κορμό στο ωραιότερο καφέ του Πηλίου..... Οικογενειακά ανταποδοτικά

Την προηγούμενη βδομάδα ήμουν 5 μέρες στα μέρη σου. Γύρισα το Πήλιο για δύο μέρες μόνο γιατί έπεσα στην κακοκαιρία. Καφεδάκι ήπια σέ πολλά χωριά σε αυτό δεν πήγα. Πού βρίσκεται τό καφενεδάκι αυτό;
Υγεία. Ήπια τσίπουρο στο πιο αυθεντικό μαγαζί του Βόλου. Στον Καβουρη. Κορυφή τό πελατολόγιο του και ο ίδιος φυσικά.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ηλία RIGGER είναι στις Μηλιές! Δεν πάω συχνά, αλλά το λατρεύω! έχει καταπληκτικό ελληνικό στη χόβολη, υπέρχοα γλυκά και πάντα μοναδική μουσική (ελαφρώς jazz , χαλαρό rock και διάφορα τέτοια και μάλιστα από ιντερνετικό σταθμό!!)

Αν ποτέ περάσετε από Μηλιές, ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να κάνετε και μια επίσκεψη στην εκκλησία των Ταξιαρχών του χωριού (ακριβώς πάνω στο δρόμο)... σήμερα για πρώτη φορά παρατήρησα προσεκτικά την αγιογράφιση/τοιχογράφηση και πραγματικα (είτε πιστεύεις είτε όχι) είναι άξιο προσεκτικότατης παρατήρησης

( εδώ σχετικά )
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Έχετε γεμίσει 2 σελίδες με τον αχαρακτηριστο τύπο που έπρεπε να έχει φύγει από το 2017 με ότι είχε πει + & άλλα που γράφει συχνά .



Τώρα απλά το ανέβασε λεβελ



:mad:{{για τους υπόλοιπους έχω μια μπουνιά και ελπίζω καλή μέρα να μη δούνε ποτέ ξανά ξεφτίλες}}:mad:



Η σωστή λέξη δεν είναι προσβολή σε οτι είπε γιατί ξεκάθαρα έριξε ΚΑΤΑΡΑ σε όλους ( πλην 3-4 που του απανταγαν )



Τι σημαίνει είναι ιδιαίτερος όπως και η γραφή Του & Αφήστε τον
;;;
Στο Δαφνί & στο Δρομοκαΐτειο είναι τίγκα από ιδιαίτερους & εκείνοι ίδια ξεσπάσματα έχουν .

Μην γράφετε άλλο για εκείνον τσάμπα .
Από χθες ( ούτε χρειάζονται μεταξύ μας προστριβές Ξανά ) δεν υπάρχει ο λογαριασμός του εδώ , πάλι καλά & ας άργησε .

Ας γυρίσουμε στα σημαντικά !

Μοτοσυκλέτα - Παρέα - Χαβαλές - Βόλτες

Να στε καλά Όλοι :friendship:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Έχετε γεμίσει 2 σελίδες με τον αχαρακτηριστο τύπο που έπρεπε να έχει φύγει από το 2017 με ότι είχε πει + & άλλα που γράφει συχνά .



Τώρα απλά το ανέβασε λεβελ



:mad:{{για τους υπόλοιπους έχω μια μπουνιά και ελπίζω καλή μέρα να μη δούνε ποτέ ξανά ξεφτίλες}}:mad:



Η σωστή λέξη δεν είναι προσβολή σε οτι είπε γιατί ξεκάθαρα έριξε ΚΑΤΑΡΑ σε όλους ( πλην 3-4 που του απανταγαν )



Τι σημαίνει είναι ιδιαίτερος όπως και η γραφή Του & Αφήστε τον
;;;
Στο Δαφνί & στο Δρομοκαΐτειο είναι τίγκα από ιδιαίτερους & εκείνοι ίδια ξεσπάσματα έχουν .

Μην γράφετε άλλο για εκείνον τσάμπα .
Από χθες ( ούτε χρειάζονται μεταξύ μας προστριβές Ξανά ) δεν υπάρχει ο λογαριασμός του εδώ , πάλι καλά & ας άργησε .

Ας γυρίσουμε στα σημαντικά !

Μοτοσυκλέτα - Παρέα - Χαβαλές - Βόλτες

Να στε καλά Όλοι :friendship:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Πες τα "χρυσόστομο μικρό αγόρι" :p,γιατί νόμιζα ότι ήμουνα γερο-παράξενος.:cool:
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Ηλία RIGGER είναι στις Μηλιές! Δεν πάω συχνά, αλλά το λατρεύω! έχει καταπληκτικό ελληνικό στη χόβολη, υπέρχοα γλυκά και πάντα μοναδική μουσική (ελαφρώς jazz , χαλαρό rock και διάφορα τέτοια και μάλιστα από ιντερνετικό σταθμό!!)

Αν ποτέ περάσετε από Μηλιές, ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ να κάνετε και μια επίσκεψη στην εκκλησία των Ταξιαρχών του χωριού (ακριβώς πάνω στο δρόμο)... σήμερα για πρώτη φορά παρατήρησα προσεκτικά την αγιογράφιση/τοιχογράφηση και πραγματικα (είτε πιστεύεις είτε όχι) είναι άξιο προσεκτικότατης παρατήρησης

( εδώ σχετικά )
Καλημέρα σέ όλους. Σήμερα θα περάσω από Μηλιές και με αυτά που διάβασα σίγουρα θα σταματήσω και στα δύο. Ευχαριστώ για την ιδέα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
στο προσκηνιο...
γιατι στο παρασκηνιο αντεδρασαν παρα πολλοι....

Καλημερα γοητευτικε ασπρομαλλη....:friendship:
Να μάθετε να κινείστε στο προσκήνιο.... Λοιπον:p
Παλιακη τακτική το παρασκηνιο!
Καλή εβδομάδα να έχουμε και το νου σας!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Να μάθετε να κινείστε στο προσκήνιο.... Λοιπον:p
Παλιακη τακτική το παρασκηνιο!
Καλή εβδομάδα να έχουμε και το νου σας!!!
προσωπικα στο προσκηνιο κινουμαι...
το παρασκηνιο ειναι αγνωστη λεξη και δεν ταυτιζεται με τον χαραχτηρα μου.....
την καλημερα μου , ραμολι...:p
 
Top Bottom