Συμβαίνει τώρα!

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Aν ειναι καθαριστικο φουρνου ή παρομοιο κουζινας, κλαφτα...

Μπορεις με το ιδιο καθαριστικο να αφαιρεσεις το υπολοιπο χρωμα και να τριψεις με γυαλοχαρτο να αγριεψει λιγο η επιφανεια. Μετα με ασταρι και χρωμα να τις ξαναβαψεις. Αλλιως τις πας για ηλεκτροστατικη. Εαν θες αβαφη ζαντα, θες πολυ καλο γυαλισμα με σβουρακι για να την πετυχεις.Οπως και να 'χει θελει βερνικι απο πανω γιατι και το γυμνο αλουμινιο θα θαμπωνει/κανει λεκεδες.
Την πάτησα κι εγώ με ένα 955 που είχα... Σε πλυντήριο δεν ξέρω τι ρίξανε και έγιναν ένα ωραίο λευκό γαλακτερό. Ότι και να έκανα, ότι και να έβαλα, όσο και να γυάλισα έμεινε έτσι.
Μονόδρομος πιστεύω το λύσιμο και το βάψιμο (σωστό βάψιμο) για να τις βλέπεις όπως πρέπει.
Σκέφτομαι να καθαρίσω τελείως την ζάντα να την περάσω με γυαλόχαρτο και μετα ξεφούσκωμα το λάστιχο χαρτονιάρισμα, αστάρι και βάψιμο μπορεί και βερνίκι απο πάνω θα δείξει. Πιστεύω θα γίνει πολύ καλή τι λέτε?
Τί χρώμα μπορεί να έβαλαν οι Άγγλοι ώστε να φύγει όλο με την μία?
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Τί χρώμα μπορεί να έβαλαν οι Άγγλοι ώστε να φύγει όλο με την μία?
Το ιδιο που βαζουν και οι Γερμανοι και φανταζομαι και ολοι οι αλλοι... την ιδια μλκια ειχα κανει σε BMW.
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Κλασσικη περιπτωση βλαβης.


Εγω ειμαι ο επι τω εργω μηχανικος της εταιριας που εχει αναλαβει την κατασκευη των ταχυφαγειων που εδραζουν στα ΣΕΑ Βελου. Το φορουμ φυσικα αποφασισε οτι τα σεα μου ανηκουν, οποτε περιμενω οπου να'ναι να το μάθουν οι πραγματικοι ιδιοκτητες και να παρω ποδι ωσαν σε ελληνικη βιντεοταινια...
το πρατήριο ποιος το κατασκευάζει?
Μήπως εταιρεία Δ.Γ.ΣπυρΧΧΧ / Πετ***κ?
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Κλασσικη περιπτωση βλαβης.


Εγω ειμαι ο επι τω εργω μηχανικος της εταιριας που εχει αναλαβει την κατασκευη των ταχυφαγειων που εδραζουν στα ΣΕΑ Βελου. Το φορουμ φυσικα αποφασισε οτι τα σεα μου ανηκουν, οποτε περιμενω οπου να'ναι να το μάθουν οι πραγματικοι ιδιοκτητες και να παρω ποδι ωσαν σε ελληνικη βιντεοταινια...
Πλάκα κάνεις τώρα..
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ανανέωση μοτοεξοπλισμού με Nordcap six days...
Ευχαριστώ τον Θάνο tripper.gr για την γρήγορη εξυπηρέτηση και την special price...!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom