Συμβαίνει τώρα!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κ
Γνωστούς βλέπω
Είναι και το μοντέλο των παγωτατζιδων, η μου φαίνεται;:p:p
Ε ναι...
Σήμα κατατεθέν το μεσαίο δάχτυλο... :roflmao:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρες...!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
ΣΚ με μηχανοκίνητο αθλητισμό πλησιάζει. Ραλλυ ΔΕΘ στον Χολομωντα με συμμετοχές άκρως ενδιαφέρουσες.

Plan A
Αμαξι,φίλοι, τσίπουρο, μεζέδες.

Plan B
Η διοργάνωση είναι αναγκασμένη λέει #χωριςθεατες. Εντάξει καταλαβαίνω πρέπει να προσέχουμε αλλά μέσα στο πυκνό δάσος του Χολομωντα κορόνα δεν κολλάμε.
Σε περίπτωση που έχουμε κόλλημα με το plan A, ετοιμάσαμε το κορίτσι που πάντα μας βγαζει ασπροπρόσωπους. Το βουνό το ξέρουμε. Ειμεθα έτοιμοι.



ΥΓ το παραπάνω ποστ έχει μερικές πινελιές τρέλας.
ΥΓ2 πάντα ακολουθούμε τους κανόνες να το ξεπεράσουμε μια ώρα νωρίτερα.
ΥΓ3 να είμαστε όμως και λιγο σοβαροί. Ναι άμα μαζευτούμε 200 άτομα σε μια φουρκέτα δεν είναι ότι το καλύτερο. Αν απλωθουμε κατά μήκος της διαδρομής και είμαστε παρέες παρέες όπως βγαίνουμε για καφέ, δεν θα υπάρχει πρόβλημα

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
ΣΚ με μηχανοκίνητο αθλητισμό πλησιάζει. Ραλλυ ΔΕΘ στον Χολομωντα με συμμετοχές άκρως ενδιαφέρουσες.

Plan A
Αμαξι,φίλοι, τσίπουρο, μεζέδες.

Plan B
Η διοργάνωση είναι αναγκασμένη λέει #χωριςθεατες. Εντάξει καταλαβαίνω πρέπει να προσέχουμε αλλά μέσα στο πυκνό δάσος του Χολομωντα κορόνα δεν κολλάμε.
Σε περίπτωση που έχουμε κόλλημα με το plan A, ετοιμάσαμε το κορίτσι που πάντα μας βγαζει ασπροπρόσωπους. Το βουνό το ξέρουμε. Ειμεθα έτοιμοι.



ΥΓ το παραπάνω ποστ έχει μερικές πινελιές τρέλας.
ΥΓ2 πάντα ακολουθούμε τους κανόνες να το ξεπεράσουμε μια ώρα νωρίτερα.
ΥΓ3 να είμαστε όμως και λιγο σοβαροί. Ναι άμα μαζευτούμε 200 άτομα σε μια φουρκέτα δεν είναι ότι το καλύτερο. Αν απλωθουμε κατά μήκος της διαδρομής και είμαστε παρέες παρέες όπως βγαίνουμε για καφέ, δεν θα υπάρχει πρόβλημα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Βρε καρνταση , εννοειτε το πλαν Β !!!! δεν το συζηταμε!!! εγω αλλο θελω να σε ρωτησω , εσυ προλαβες και πειρες τα καγκελα μπροστα , εμεις που ειμαστε out of stock εδω και χρονια τι θα κανουμε μου λες;;;;;
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Βρε καρνταση , εννοειτε το πλαν Β !!!! δεν το συζηταμε!!! εγω αλλο θελω να σε ρωτησω , εσυ προλαβες και πειρες τα καγκελα μπροστα , εμεις που ειμαστε out of stock εδω και χρονια τι θα κανουμε μου λες;;;;;
Μουχαχαχχαχαχαχαχ.

Μόνο αυτό!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καιγόμαστε...

Στο τσακ γλύτωσε το σπίτι μας, αλλά πολλοί δεν ήταν το ιδιο τυχεροί. Κάηκαν πολλά σπίτια, ένα μοναστήρι, το γήπεδο της Αναβύσσου, κάηκαν εντελώς οι γύρω καταπράσινοι λόφοι με τα ποδηλατικά και πεζοπορία μονοπάτια. Πάνε δυστυχώς.

Ξανά κάηκαν τα γύρω βουνά, πάνω που είχαν ζωντανέψει.

Το χειρότερο κάηκαν πολλά ζωντανά.



Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Κάθε χρόνο τα ίδια...
Σε απόσταση 1000 μέτρων από το σπίτι μου φέτος έχουν βάλει 5 φορές φωτιά. Ευτυχώς τα παιδιά της πυρασφάλειας τρέχουν και προλαβαίνουν τα χειρότερα που από όσο βλέπω εσείς δεν τα αποφύγατε....
Κρίμα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καιγόμαστε...

Στο τσακ γλύτωσε το σπίτι μας, αλλά πολλοί δεν ήταν το ιδιο τυχεροί. Κάηκαν πολλά σπίτια, ένα μοναστήρι, το γήπεδο της Αναβύσσου, κάηκαν εντελώς οι γύρω καταπράσινοι λόφοι με τα ποδηλατικά και πεζοπορία μονοπάτια. Πάνε δυστυχώς.

Ξανά κάηκαν τα γύρω βουνά, πάνω που είχαν ζωντανέψει.

Το χειρότερο κάηκαν πολλά ζωντανά.



Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Κρίμα...
Πολύ κρίμα...
Πάντως ο υπουργός προστασίας του Πολίτη δήλωσε σε κεντρικό δελτίο ειδήσεων ότι δεν γίναν ζημιές...:wacky:
Εάν είχε μέτρο σύγκρισης το Μάτι ένα δίκιο το είχε...:tzt::hh:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Προετοιμασία για Κόνιτσα... Καποιοι να κρυφτουν

Καλημερες



Advphone....
Ωχ ....αρχίσαμε ........τα παρτάλια πάνε στο Καπί .....
 
Top Bottom