Συμβαίνει τώρα!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ψιλή κουβέντουλα με τον "Λέανδρο" ..


Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρίξε κάτι πάνω σου... Θα πουντιασεις :eek:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έτσι. Προχτές χιόνιζε όλη την ημέρα, δεν το έστρωσε. Σήμερα ξυπνήσαμε με λευκούς δρόμους, πάγος παντού και λίγη τριμμένη καρύδα από πάνω. Ευτυχώς τα σχολεία κλειστά, όχι τίποτα άλλο αλλά με τις οδηγίες των "ειδικών" για ανοιχτά παράθυρα και πόρτες και με μείον δύο τα παιδάκια θα πάθαιναν "κορονοϊό" ξαφνικά όλα μαζί, δεν ξέρω πόσοι γονείς θα επιβίωναν στην ανηφόρα και στην κατηφόρα προς και από το σχολείο, είχαμε δει ομορφιές πέρυσι.

Ήταν να βγω αλλά θα περιμένω λίγο να γράψει + το θερμόμετρο, ο πάγος είναι κρυφός αλήτης και έχει κανείς διάθεση να τρέχει σε φανοποιία τώρα, όχι.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Έτσι. Προχτές χιόνιζε όλη την ημέρα, δεν το έστρωσε. Σήμερα ξυπνήσαμε με λευκούς δρόμους, πάγος παντού και λίγη τριμμένη καρύδα από πάνω. Ευτυχώς τα σχολεία κλειστά, όχι τίποτα άλλο αλλά με τις οδηγίες των "ειδικών" για ανοιχτά παράθυρα και πόρτες και με μείον δύο τα παιδάκια θα πάθαιναν "κορονοϊό" ξαφνικά όλα μαζί, δεν ξέρω πόσοι γονείς θα επιβίωναν στην ανηφόρα και στην κατηφόρα προς και από το σχολείο, είχαμε δει ομορφιές πέρυσι.

Ήταν να βγω αλλά θα περιμένω λίγο να γράψει + το θερμόμετρο, ο πάγος είναι κρυφός αλήτης και έχει κανείς διάθεση να τρέχει σε φανοποιία τώρα, όχι.
Και + να γραψει θελει ωρα, εγω διχως χιονολαστιχα δεν θα πηγαινα πουθενα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και + να γραψει θελει ωρα, εγω διχως χιονολαστιχα δεν θα πηγαινα πουθενα.
έχουμε, έχουμε. τώρα ξεκίνησε καλή χιονόπτωση πάλι, οπότε... καλά είναι και το σαλόνι.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και + να γραψει θελει ωρα, εγω διχως χιονολαστιχα δεν θα πηγαινα πουθενα.
Και πάλι στον πάγο δεν...
Θα το καταλάβεις όταν χρειαστεί να φρενάρεις...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Και πάλι στον πάγο δεν...
Θα το καταλάβεις όταν χρειαστεί να φρενάρεις...
Οχι ρε οκ, δεν ειπαμε να πας μπαλα. Με χιονολαστιχα σε παγο βασικα μονο σε μεγαλες κλισεις ειχα θεμα.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Χρόνια Πολλά με υγεία, κάθε οικογενειακή - ατομική ευτυχία και πάντα όρθιοι στους Θανάσηδες, ειδικά στο thenos , πούχουν τη γιορτή τους σήμερα και πάντα όρθιοι ! :friendship::friendship::friendship:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Οχι ρε οκ, δεν ειπαμε να πας μπαλα. Με χιονολαστιχα σε παγο βασικα μονο σε μεγαλες κλισεις ειχα θεμα.
Άλλο το πατημένο χιόνι άλλο ο πάγος...
Μην μπερδεύεσαι...
Εκεί πιάνει το χιονολάστιχο... ;)
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Άλλο το πατημένο χιόνι άλλο ο πάγος...
Μην μπερδεύεσαι...
Εκεί πιάνει το χιονολάστιχο... ;)
Kαταρχην χρονια πολλα αγορι, με ο,τι επιθυμεις! Πολυχρονος!

Για παγο μιλαω, -10 για μερες στη Μπανια Λουκα, ο,τι νερο ελιωνε τη μερα γινοταν παγος στα στενακια ειδικα. Με ενα Μπαλενο SW του 1999 , κινηση μονο εμπρος (και μαλιστα παιζει να ηταν στον ενα τροχο μονο, σοβαρα μιλαω) με κατι σερβικα χιονολαστιχα, δεν ειχα κανενα θεμα. Ουτε εγω ο απειρος αλλα ποσο μαλλον οι ντοπιοι. Απλα πηγαιναμε ολοι σημειωτον στα στενα στον παγο, παρα πολυ αργα. Και μιλαμε για παγο που με τα ποδια δεν περναγες, τουλαχιστον χωρις να πονεσουν τα κωλομερια σου.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Kαταρχην χρονια πολλα αγορι, με ο,τι επιθυμεις! Πολυχρονος!

Για παγο μιλαω, -10 για μερες στη Μπανια Λουκα, ο,τι νερο ελιωνε τη μερα γινοταν παγος στα στενακια ειδικα. Με ενα Μπαλενο SW του 1999 , κινηση μονο εμπρος (και μαλιστα παιζει να ηταν στον ενα τροχο μονο, σοβαρα μιλαω) με κατι σερβικα χιονολαστιχα, δεν ειχα κανενα θεμα. Ουτε εγω ο απειρος αλλα ποσο μαλλον οι ντοπιοι. Απλα πηγαιναμε ολοι σημειωτον στα στενα στον παγο, παρα πολυ αργα. Και μιλαμε για παγο που με τα ποδια δεν περναγες, τουλαχιστον χωρις να πονεσουν τα κωλομερια σου.
Ευχαριστώ Κωστή... :friendship:
Εάν φόραγες τα DEBICA είναι πραγματικά πολύ καλά για την δουλειά τους.
 
Top Bottom