Συμβαίνει τώρα!

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Να είσαι καλά φίλε μου..
Πρωτόγνωρα συναισθήματα... και είς διπλούν..
Έγινα... και.. παππούς της.. και παππούς του..
Έχω τρελαθεί τελείως...!!!!!
Πωωωω το πιο ωραίο δωράκι το '22 στο φεύγα του ,παππού τα κατούρσιις τα παντελόνια ε;
Καλότυχα και γερά τα εγγόνακια Πέτρο
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πωωωω το πιο ωραίο δωράκι το '22 στο φεύγα του ,παππού τα κατούρσιις τα παντελόνια ε;
Καλότυχα και γερά τα εγγόνακια Πέτρο
Παραλίγο φίλε.... τέτοια αγωνία και χαρά.. δεν θυμάμαι να έχω περάσει ακόμα και όταν γεννήθηκε η κόρη μου...!!!!
 

theo_ts

Advexperience.gr
Περιοχή
Στη Γενέτειρα του Ευριπίδη
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
Suzuki Gs 500
New Force NF 500
Να σας ζήσουν, να τα δείτε όπως επιθυμείτε :yup::friendship:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Για μπανάκι μετά τη δουλειά με την Ηλέκτρα. Λάδι η θάλασσα και άπνοια, δηλαδή ρίξαμε βουτιά με ιδανικές καιρικές συνθήκες.

Θερμοκρασία νερού 16 βαθμοί κελσίου και κάτι ψιλά, μια χαρά για τέτοια εποχή.

 
Τελευταία επεξεργασία:

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Για μπανάκι μετά τη δουλειά με την Ηλέκτρα. Λάδι η θάλασσα και άπνοια, δηλαδή ρίξαμε βουτιά με ιδανικές καιρικές συνθήκες.

Θερμοκρασία νερού 16 βαθμοί κελσίου και κάτι ψιλά, μια χαρά για τέτοια εποχή.

μπα εχω ξενερωσει.Και σημερα που πηγα κατι δεν μου κολαγε
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Τελευταία μοτό βόλτα του '22 λοιπόν σήμερα και εξελίχθηκε ακριβώς όπως θα έπρεπε !!
Χωρίς πρόγραμμα ξεκίνησα πρωί και γύρισα πριν λίγο, με αρχική σκέψη να πήγαινα μέχρι την Στεμνίτσα για γλυκό του κουταλιού ,τελικά έγινε αλλαγή προγράμματος και αντί για γλυκό του κουταλιού ....έφαγα πορτοκαλόπιτα
Αρκετή ομίχλη στο δρόμο ,πολλά σημεία με πάγο , χώματα και ότι άλλες εκπλήξεις μπορεί να επιφυλάσσει ένας επαρχιακός δρόμος ,ειδικά με τέτοιες πρωινές θερμοκρασίες !!
Αραγμα στην πλατεία για καφέ ,γλυκό,χαζεμα λίγο στους χάρτες και τσουπ ,πέφτει το μάτι μου σε ένα γιοφύρι..εε κρίμα ,δίπλα είναι να μη πάμε να το δούμε !!
Αναχώρηση λοιπόν για το γιοφύρι του Ατσίχολου λίγο πιο κάτω από το χωριό Ελληνικό! Ωραίο γιοφύρι και αρκετό νερό να κατεβάζει ο Λούσιος !! Μετά μαλακια θα ήταν να ξαναγύριζα από τον ίδιο δρόμο οπότε συνέχισα από τους επαρχιακούς προς τα όρη
Όμορφες διαδρομές ,χωριουδάκια πανέμορφα ξεχασμένα στο χρόνο ,κρεμασμένα στις πλαγιές με φανταστική θέα ,να θες να σταματήσεις σε όλα ,αλλά να βιάζεσαι κιόλας να μη σε πιάσει η νύχτα εδώ πάνω γιατί ο πάγος καραδοκεί και δε λέει τέλος του χρόνου να βρεθείς σε καμία πλαγιά
Βλαχορραπτης, Μάρκος,Μελισσοπετρα, Ράφτης, Παλούμπα, Σαρακίνι, Λυσσαρέα, Κοκκινοράχη, Αετοράχη, Τουθόα και τσουπ βγήκα σε κεντρικό , 3 μέτρα δρόμος σε πλάτος
Αραγμα λίγο στα Λαγκάδια και αναχώρηση για να προλάβω να βγω εθνική πριν σκοτεινιάσει εντελώς !! Για φαγητό δεν βρήκα χρόνο ,στη επόμενη γύρα ,έχω σταμπαρει κάνα δυο ταβέρνες εκεί πάνω !!
Κάποια στιγμή στην επιστροφή κοντά στη Κόρινθο άρχισα να ακούω κατι περίεργους θορύβους και λέω πάει ,θα μας αφήσει το μηχανάκι ....τελικά διαμαρτυρόταν το στομάχι
Σταμάτησα για τις απαραίτητες θερμίδες σε γνωστό στέκι πλέον να τιμήσω το μπεργκερακι ,το συνόδεψα και με ένα χοτ ντογκ για να έχει παρέα και πήρα το δρόμο για πίσω !!! Αυτά για σήμερα ...για φέτος μάλλον ..του χρόνου πάλι !!!



Google Maps
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom