Συμβαίνει τώρα!

cosgili

Rattlehead
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
KTM RC8
Moto Guzzi V85TT
Στην απομόνωση ξανά λόγω covid :rolleyes:

Για πείτε κάνα ενδιαφέρον τύπο που παρακολουθείτε στα social. Θα έχω πολύ χρόνο στην διάθεση μου. Την τελευταία φορά εξάντλησα όλα τα ντοκιμαντέρ για WW2 που βρήκα στον σωλήνα :laugh:
Περαστικά ρε φίλε. Θα συμφωνήσω με τον Padis. Αν νιώθεις καλά ρίχτο στις βόλτες. Μηχανή, πόδια... Μόνο καλό θα σου κάνει! :friendship:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το σκέφτομαι, απλά έχω ένα ενδοιασμό ότι μπορεί να γίνεται τέτοιος χαμός από κόσμο που να μην είναι ευχάριστο.
Αλλά με τρώει και ο :mooning: μου να δοκιμάσω στο hard :cautious::laugh:


ATTICA ADVENTURE TOUR - 21/01/2024

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ξεκινάμε τα Adventure Tours μας για το 2024 με ένα μονοήμερο Tour στην Αττική ,προσομοίωση του αυθεντικου Ντακάρ που διεξάγεται στην Αφρική !!!!
Η οροσειρά του Άτλαντα είναι ο δικός μας Υμηττός ,οι Merzouga και Zagora οι περιοχές της Αναβύσσου και της Λαυρεωτικής και ο Μικρός Άτλαντας οι περιοχές της Κερατέας ,του Κουβαρά και του Μαρκόπουλου!!!!!
135 πολύ δυνατά χιλιόμετρα ,με δύο διαφορετικές διαδρομές SOFT και HARD, υπόσχονται να ικανοποιήσουν όλους τους συμμετέχοντες στο μέγιστο !!!!
Η HARD διαδρομή προτείνεται για τους αναβάτες που έχουν μεγάλη εμπειρία στο χώμα καθώς θα χρησιμοποιήσει πολλά μονοπάτια Enduro προκειμένου να ευχαριστήθουν και όλοι οι φιλοι μας που συμμετέχουν στα Adventure Tours με enduro μοτοσυκλέτες .
Θα υπάρχει ειδική σήμανση με κουκίδες πάνω στο αρχείο της HARD διαδρομής πριν την είσοδο των μονοπατιών καθώς και δια ζώσης σήμανση με κορδέλα σε αυτά .
Επιπλέον αποτυπωμένα στα αρχεία των διαδρομων θα βρίσκονται και τα σημεία ανεφοδιασμού καθώς και προτεινόμενα σημεία για καφέ .
Η εκκίνηση θα πραγματοποιηθεί στην Περιοχή του Παπάγου την Κυριακή 21/1 στις 10.00 π.μ και ο τερματισμός στο "Κτήμα Απολλωνία " του γνωστού αγωνιζόμενου και συμμετέχοντα στα Adventure Tours μας ,Δ.Φωτοπουλου .
Εκεί θα κόψουμε την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα μας ενώ θα ακολουθήσουν βραβεύσεις και κληρώσεις δώρων !!!!
Θα βραβευθούν για το 2023 τα:
BEST TEAM
BEST FHOTO
BEST VIDEO
BEST DESTINATIONS
Το κόστος συμμετοχής ανέρχεται στο ποσό των 20 ευρώ !!!Μόλις.....
Οι συμμετοχές θα λήξουν ΑΥΣΤΗΡΑ την Παρασκευή 19/01/2024 και με την ολοκλήρωση αυτών θα μπαινετε αυτόματα στην κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί στο "Κτήμα Απολλωνία".

Για πληροφορίες/ συμμετοχές καλέστε μας στο 210 9210933 ή στείλτε μας email στο : worksbike.experience@gmail.com .
Καλή χρονιά σε όλους ,με υγεία πάνω απ' όλα!!!!Η Νέα Χρονιά να είναι γεμάτη με καλά ,ασφαλή και ταυτόχρονα "περιπετειώδη" χιλιόμετρα !!!!!
#yamahamotorgreece #motodiktio#motodirect#motodynamics
#worksbike_experience_by_yamaha
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Απο ποιο σημείο και πανω το εχει στρώσει Αποστόλη?
Από τα 700 μέτρα και πάνω έχει χιόνι ,περίπου δύο στροφές πριν το σανατόριο!!
Έχει ρίξει 5-6 πόντους και θέλει λίγο προσοχή γιατί το έχει παγωσει !!
Τον κεντρικό δρόμο έχουν καθαρίσει προς τα καταφύγια /κεραίες και λογικά θα τον δώσουν σήμερα στο κοινό !!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Κάποιος από Λάρισα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ωραίο συμπέθερο έχω, με την καλή κουβέντα πάντα :)
Ελπιζω μονο να βρηκες καμια μηχανη στη Λαρισα.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ελπιζω μονο να βρηκες καμια μηχανη στη Λαρισα.
Βρήκα πολλές και παντού, αλλά εκείνο το πορτοφόλι, δύσκολα γεμίζει, χάνω συνέχεια πριν αρχίσει ο αγώνας
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Το σκέφτομαι, απλά έχω ένα ενδοιασμό ότι μπορεί να γίνεται τέτοιος χαμός από κόσμο που να μην είναι ευχάριστο.
Αλλά με τρώει και ο :mooning: μου να δοκιμάσω στο hard :cautious::laugh:


ATTICA ADVENTURE TOUR - 21/01/2024

Με τον καλύτερο δυνατό τρόπο ξεκινάμε τα Adventure Tours μας για το 2024 με ένα μονοήμερο Tour στην Αττική ,προσομοίωση του αυθεντικου Ντακάρ που διεξάγεται στην Αφρική !!!!
Η οροσειρά του Άτλαντα είναι ο δικός μας Υμηττός ,οι Merzouga και Zagora οι περιοχές της Αναβύσσου και της Λαυρεωτικής και ο Μικρός Άτλαντας οι περιοχές της Κερατέας ,του Κουβαρά και του Μαρκόπουλου!!!!!
135 πολύ δυνατά χιλιόμετρα ,με δύο διαφορετικές διαδρομές SOFT και HARD, υπόσχονται να ικανοποιήσουν όλους τους συμμετέχοντες στο μέγιστο !!!!
Η HARD διαδρομή προτείνεται για τους αναβάτες που έχουν μεγάλη εμπειρία στο χώμα καθώς θα χρησιμοποιήσει πολλά μονοπάτια Enduro προκειμένου να ευχαριστήθουν και όλοι οι φιλοι μας που συμμετέχουν στα Adventure Tours με enduro μοτοσυκλέτες .
Θα υπάρχει ειδική σήμανση με κουκίδες πάνω στο αρχείο της HARD διαδρομής πριν την είσοδο των μονοπατιών καθώς και δια ζώσης σήμανση με κορδέλα σε αυτά .
Επιπλέον αποτυπωμένα στα αρχεία των διαδρομων θα βρίσκονται και τα σημεία ανεφοδιασμού καθώς και προτεινόμενα σημεία για καφέ .
Η εκκίνηση θα πραγματοποιηθεί στην Περιοχή του Παπάγου την Κυριακή 21/1 στις 10.00 π.μ και ο τερματισμός στο "Κτήμα Απολλωνία " του γνωστού αγωνιζόμενου και συμμετέχοντα στα Adventure Tours μας ,Δ.Φωτοπουλου .
Εκεί θα κόψουμε την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα μας ενώ θα ακολουθήσουν βραβεύσεις και κληρώσεις δώρων !!!!
Θα βραβευθούν για το 2023 τα:
BEST TEAM
BEST FHOTO
BEST VIDEO
BEST DESTINATIONS
Το κόστος συμμετοχής ανέρχεται στο ποσό των 20 ευρώ !!!Μόλις.....
Οι συμμετοχές θα λήξουν ΑΥΣΤΗΡΑ την Παρασκευή 19/01/2024 και με την ολοκλήρωση αυτών θα μπαινετε αυτόματα στην κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί στο "Κτήμα Απολλωνία".

Για πληροφορίες/ συμμετοχές καλέστε μας στο 210 9210933 ή στείλτε μας email στο : worksbike.experience@gmail.com .
Καλή χρονιά σε όλους ,με υγεία πάνω απ' όλα!!!!Η Νέα Χρονιά να είναι γεμάτη με καλά ,ασφαλή και ταυτόχρονα "περιπετειώδη" χιλιόμετρα !!!!!
#yamahamotorgreece #motodiktio#motodirect#motodynamics
#worksbike_experience_by_yamaha
εγώ μάλλον θα πάω, για να ξεσκουριάσω, αν και τη διαδρομή, την εχω ξανακάνει.
πάντως ειναι ωραία μοτοβόλτα, αθηνα - λαυριο από χωματόδρομους
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660



Κλάπηκε από την Κόρινθο ! Είναι γνωστού μου . Πιθανών οι δράστες έχουν κινηθεί προς Αθήνα σύμφωνα με την ασφάλεια και το υλικό που μάζεψε από κάμερες , αν τυχόν δείτε τίποτα παιδιά , το αφήνω εδώ , ποτέ δεν ξέρεις
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Ζωντάνεψε το γνήσιο, αντρικό, βαρβάτο, μόνο για γνώστες, Χόντα :D
Έχει κίνηση εκκεντροφορων με κανένα/γραναζια σαν τα VfR..έτσι ακούγεται νομιζω
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ζωντάνεψε το γνήσιο, αντρικό, βαρβάτο, μόνο για γνώστες, Χόντα :D
Αν χρειαστείς κανέναν πολλαπλασιαστη ανόρθωτη κλπ...πρέπει να είναι ίδια με του Γκάντι :p

Καργιολα σοιτσιρο
 
Top Bottom