Ταπα f800gs 2009

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Παντως αν το γεμισω καλα θα σταξει απο το σωληνακι... Σε τουμπες δεν το εχω παρατηρησει αλλα θα το τσεκαρω!!
Ενδιαφέρον! Δεν έχω παρατηρήσει να στάζει σε φουλάρισμα. Αν κάνεις τσεκ σε σωληνάκι βαλβίδα μπορείς να μας πεις προς τα που κοιτάει το βελάκι που έχει πάνω της η μεταλλική βαλβίδα? Λογικά θα πρέπει να κοιτάει προς την μούρη της μοτο.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Στην Ελλαδα ζεις!! Τι δεν καταλαβαίνεις... Για να δικαιολογησει τα 40ε που κοστιζει!!!
Δεν έχει σχέση η Ελλάδα βρε σε αυτή τη περίπτωση. Είναι σχεδιαστικό/κατασκευαστικό το θέμα.
Γιατί να κάνει όλο αυτόν τον κύκλο. Υπάρχει σύντομος "δρόμος"!!!!
Αν είχαν ακολουθήσει τον σύντομο δρόμο, θα ήταν και πιο κοντο, τότε (θεωρητικά πάντα :sneaky:) θα ήταν και πιο φθηνό!!!!

Παντως αν το γεμισω καλα θα σταξει απο το σωληνακι... Σε τουμπες δεν το εχω παρατηρησει αλλα θα το τσεκαρω!!
Καλό θα ήταν, να μην χρειαστεί να το τσεκαρεις :p!!!
 

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Υπονοείς οτι δεν θα ξαναπεσω... Χαχα!! Καλο!!!

Για το πρωτο το ιδιο λεμε!!! Οπως ειναι η ταριφα στο δημοσιο... Θα εχουμε 10 να δουλευουν οι δυο, να δικαιολογησουμε μεροκαματο!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Υπονοείς οτι δεν θα ξαναπεσω... Χαχα!! Καλο!!!

Για το πρωτο το ιδιο λεμε!!! Οπως ειναι η ταριφα στο δημοσιο... Θα εχουμε 10 να δουλευουν οι δυο, να δικαιολογησουμε μεροκαματο!!!
Δεν υπονοω, εύχομαι να μην ξαναπεσεις, ούτε στατικά!!! :ok:
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Δεν υπονοω, εύχομαι να μην ξαναπεσεις, ούτε στατικά!!! :ok:
Το πέσιμο στο χωμα «μεγαλώνει, μεγαλώνει… γερά παιδιά!»

edit: Δείξε μου ότι είσαι σαραντάρης χωρίς να μου το πεις. Χαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom