Τζουμέρκα - Πίνδος - Χωριά Ασπροπόταμου 28-30/05/21

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν δεν ανεβάσουμε το αποτέλεσμα, έρχεται ο Hard Ελιάς και μας δέρνει αυτοπροσώπως;

Όσοι δεν ανεβάσουν αρνητικό τεστ, πριν την εκκίνηση της βόλτας θα παρακολουθήσουν υποχρεωτική δίωρη ομιλία του Κούλη περί ατομικής ευθύνης :roflmao::roflmao::roflmao:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σπαμαρω ελαφρώς το νήμα του αγαπητού Αντώνη, για να πω ότι την Κυριακή το πρωί, αν οι συνθήκες το επιτρέψουν, θα δοκιμάσω την παράκαμψη που έβαλε κάποια posts πριν ο Λευτερης North_explorer, που καταλήγει στην Σμιξη ανεβαίνοντας το βουνό, και μετά θα πέσω πάνω στο αρχικό ίχνος της διαδρομής.

Spam off.
Ευχαριστώ.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Πολύ ωραία βόλτα παιδιά καλά να περάσετε!! Είμαι Σπέτσες αλλιώς θα ερχόμουν σίγουρα ελπίζω να ξαναγίνει κάποια στιγμή.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Σημείωση Ααα: Επειδή κάποιοι ανησυχούν για το θέμα covid, και μεταξύ αυτών και εγώ, να πω ότι μίλησα ξανά με το καταφύγιο στην Βοβούσα και ο άνθρωπος μου είπε ότι μέχρι και τώρα που μιλάμε δεν έχουν άλλες κρατήσεις. Θα υπάρχει μια οικογένεια που θα μείνει κάτω και όλος ο πάνω όροφος θα είναι δικός μας. Οπότε δεν θα στριμωχτούμε με άλλους το βράδυ. Το είχα μια ανησυχία και είναι και ο λόγος που θα κουβαλάω το σκοινάκι μου, αν γινόταν χαμός θα έστηνα έξω.

Σημείωση Βου: Αν κάποιος ψάχνει και δεν έχει παρέα για να ανέβει επάνω την Παρασκευή να πω ότι θα ξεκινήσω από το μαγαζί κατά τις 14:30 για Ελάτη. Ρυθμός εθνικής 140-170
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σημείωση Ααα: Επειδή κάποιοι ανησυχούν για το θέμα covid
Τέλος οι ανησυχίες.

Ο χάπι τράβελερ μέσω της ΑΕ που έχει αναλάβει όλη την ψηφιακή διακυβέρνηση της χώρας και τώρα τον σχεδιασμό και διανομή των τεστ πλέον υποχρεώνει όλους σε τεστ κάθε Κυριακή (ή τέλος πάντων την προηγούμενη ημέρα της πρώτης εργασιακής), χωρίς τεστ τέλος η εργασία και τέλος η υποχρέωση καταβολής μισθού. Για να μην λέει ο al800 ότι δεν τον αφήνουν οι χαμουτζήδες να κάνει τεστ, του το στείλαμε στο φαρμακείο της γειτονιάς του να μην κουράζεται να έρθει Αθήνα.

Θα πατάξωμεν τον ιό εντός είκοσι ημερών, δεδομένου ότι όλοι οι ασθενείς θα περιοριστούν αρχής γενομένης από την Κυριακή τριακοστή Μαΐου και η διασπορά θα κοπεί μαχαίρι. Η επόμενη μεγάλη βόλτα θα είναι ξέγνοιαστη.
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Όπως και άλλα παιδιά που θα ακολουθήσουν διαφορετικό πρόγραμμα και απλώς για ενημέρωση, να πω και εγώ οτι το Σάββατο θα ακολουθήσω κανονικά το γκρουπ, μέχρι το χωριό Καταρράκτης, όπου και θα σας αφήσω για να πάω για ένα καφεδάκι στο τουριστικό περίπτερο και για να δω τους περίφημους δίδυμους καταρράκτες απο κοντά.

Στη συνέχεια θα ανηφορίσω το πάσο του Μπάρου μέσω Καλαρρύτων - Ανθούσας (αντί για Ματσούκι - Ανθούσα που έχει βάλει ο φίλος Αντώνης) μιας που δεν το έχω κάνει και θέλω να το δω και από εκεί και πέρα η διαδρομή θα είναι ίδια μέχρι τη Βοβούσα.

Καλό δρόμο σε όλους!
 

Διαμαντής

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
TRANSALP XL650V
Καθαρός μετά το τέστ. Οπότε κύριοι τα λέμε Ελάτη. Και ο καιρός θα είναι ο καλύτερος για μηχανή!!!
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Σημείωση Ααα: Επειδή κάποιοι ανησυχούν για το θέμα covid, και μεταξύ αυτών και εγώ, να πω ότι μίλησα ξανά με το καταφύγιο στην Βοβούσα και ο άνθρωπος μου είπε ότι μέχρι και τώρα που μιλάμε δεν έχουν άλλες κρατήσεις. Θα υπάρχει μια οικογένεια που θα μείνει κάτω και όλος ο πάνω όροφος θα είναι δικός μας. Οπότε δεν θα στριμωχτούμε με άλλους το βράδυ. Το είχα μια ανησυχία και είναι και ο λόγος που θα κουβαλάω το σκοινάκι μου, αν γινόταν χαμός θα έστηνα έξω.

Σημείωση Βου: Αν κάποιος ψάχνει και δεν έχει παρέα για να ανέβει επάνω την Παρασκευή να πω ότι θα ξεκινήσω από το μαγαζί κατά τις 14:30 για Ελάτη. Ρυθμός εθνικής 140-170

Κατω θα είμαι εγώ !! Καλή βόλτα από αύριο ! Θα χαρώ να σας δω το Σάββατο
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Εκτός από τα GPX αρχεία που είναι στην πρώτη σελίδα ,έχουν ανέβει κάπου οι διαδρομές σε Google Maps ?

Αν όχι ,κι εφ όσον υπάρχει η δυνατότητα κ η όρεξη από κάποιον ,ας τα ανεβάσει κ σε αυτή τη μορφή.
Επειδή οι περισσότεροι θα χρησιμοποιήσουν κινητό για πλοηγό ,θεωρώ την ύπαρξη των διαδρομών σε Google Maps αρχείο βολική ,κ θα είναι καλή δικλείδα ασφάλειας να υπάρχει ανεβασμένη ,ώστε με ενα κλίκ από οποιον ,όπου ,να την έχει μπροστά του.

Μερσώ μποκού
κι αν όλα πάνε καλά
τα λέμε στα βουνά.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Σημείωση Ααα: Επειδή κάποιοι ανησυχούν για το θέμα covid, και μεταξύ αυτών και εγώ, να πω ότι μίλησα ξανά με το καταφύγιο στην Βοβούσα και ο άνθρωπος μου είπε ότι μέχρι και τώρα που μιλάμε δεν έχουν άλλες κρατήσεις. Θα υπάρχει μια οικογένεια που θα μείνει κάτω και όλος ο πάνω όροφος θα είναι δικός μας. Οπότε δεν θα στριμωχτούμε με άλλους το βράδυ. Το είχα μια ανησυχία και είναι και ο λόγος που θα κουβαλάω το σκοινάκι μου, αν γινόταν χαμός θα έστηνα έξω.

Σημείωση Βου: Αν κάποιος ψάχνει και δεν έχει παρέα για να ανέβει επάνω την Παρασκευή να πω ότι θα ξεκινήσω από το μαγαζί κατά τις 14:30 για Ελάτη. Ρυθμός εθνικής 140-170
Αντώνη ,όταν λες "όλος ο πάνω όροφος θα είναι δικός μας"
γνωρίζεις εσύ ,ή κάποιος άλλος ,τι φάση είναι ο χώρος ύπνου στο συγκεκριμένο καταφύγι ;
Δηλαδή ,ένα μονοκόμματο δωμάτιο όλος ο όροφος ,με 2 όροφες κουκέτες ,που κοιμίζει 30 άτομα πχ
ή κάτι διαφορετικό;
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Αντώνη ,όταν λες "όλος ο πάνω όροφος θα είναι δικός μας"
γνωρίζεις εσύ ,ή κάποιος άλλος ,τι φάση είναι ο χώρος ύπνου στο συγκεκριμένο καταφύγι ;
Δηλαδή ,ένα μονοκόμματο δωμάτιο όλος ο όροφος ,με 2 όροφες κουκέτες ,που κοιμίζει 30 άτομα πχ
ή κάτι διαφορετικό;
Ο πάνω όροφος χωρίζεται σε 3 δωμάτια με κουκουτες διπλεσ νομίζω δυο 8αρες και μια 10αρα. Υπάρχει κοινόχρηστα μπάνια και ντουζερες

Ελπίζω να βοήθησα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ρε σεις σταματήστε να μου στέλνετε αποτελέσματα self test, για πλάκα το είπα για την ομιλία του Κούλη :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:








Καλό δρόμο να έχουμε αύριο, τα λέμε το βράδυ στην Ελάτη :D;):p:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε σεις σταματήστε να μου στέλνετε αποτελέσματα self test, για πλάκα το είπα για την ομιλία του Κούλη :eek::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:








Καλό δρόμο να έχουμε αύριο, τα λέμε το βράδυ στην Ελάτη :D;):p:cool:
antsoar.gov.gr :roflmao:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
antsoar.gov.gr :roflmao:
Να κάνει το καφέ ΑΕ, όπως το ΗΔΙΚΑ που μας κυβερνάει. Μην σου πω να το κάνει και ΜΚΟ να μην φορολογείται.
Οργάνωση για την διάσωση της ευαίσθητης ψυχικής υγείας των ταξιδευόντων με ευρωπαϊκά δίτροχα, ΜΚΟ "το ροπόκλειδο".
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom