Της Τελευταιας Στιγμης

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ας είναι και πόρτο Γερμενο, εις την αναβροχιά καλό ειν και το χαλάζι. ( το τερματίσαμε δεν υπάρχει περίπτωση να ξεπέσουμε περισσότερον αγγίξαμε πάτο, ουτε τα λαδια δεν θα προκανουν να ζεσταθουν)
Ώρα και καθορισμός σημείου προκαλύψεως δια την προσέλευση των τμημάτων
 
Τελευταία επεξεργασία:

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Ωραία να πούμε 9:30 αναχώρηση από περίπτερο σταθμός 14 ;
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Εκεί που βγαίνει η Αττική οδός κάτω απ’ τη γέφυρα που είναι και το φανάρι εκεί λες ;
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Οκ
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Εκεί θα μας περιμένει και ο Θωμας
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Και εγώ παλαιά εθνική δεξιά θα είμαι σταματημένος μόλις βγαίνουμε από την έξοδο 1 της αττικής οδού. Δεν με βολεύει ο σταθμός 14
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Οκ έκλεισε εκεί
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Θα με βολευε γύρω στις 11 γιατί θα είμαι το πρωί 9:30 στον μάστορα να μου περάσει το θερμαινόμενο γκριπ όποτε θέλω σίγουρα μια ωριτσα!
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Λευτέρη μάλλον δεν τον έχουν δει οι υπόλοιποι μιας και δεν έγραψε κανείς τίποτα. Οπότε το βλέπω πλέον όπως έχει κλειδώσει. Προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα για τις 11 αλλά αν είναι να είμαι στο σημείο στις 9:30 πρέπει να ξεκινήσω τώρα από Λαυρεωτική αφού δεν έχει γράψει κανείς τίποτα. Οπότε ότι και να γραφτεί από τώρα και στο εξής δεν θα το δω μέχρι τις 9:30που θα έχω φτάσει στο σημείο
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Τελικά η συνεννόηση ήταν του πεταματου από εχθές το βράδυ. Κρίμα βέβαια γιατί αν είχε γίνει εγκαίρως αντιληπτό από εχθές ότι θα σε βόλευε για τις 11 θα ήταν εύκολο να συμφωνήσουμε και να αναθεωρήσουμε την ώρα εκκίνησης. Αλλά σήμερα το πρωί που έγινε αντιληπτό είχαν ξεκινήσει η διαδικασίες.
Συγνώμη Ελευθέριε που δεν καταφέραμε να ελιχθούμε καλύτερα και υπήρξαμε δύσκαμπτοι
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τελικά με τον amyroukai είχαμε την ίδια ιδέα ταυτόχρονα.... Κύμη

Χαλκίδα, Αρτάκη, Στενή, Κύμη, Αλιβέρι, και από εκεί ή α) Χαλκίδα και επιστροφή β) Ερέτρια και απέναντι Ωρωπό γ) κατεβαίνουμε μέχρι Μαρμάρι και περνάμε Ραφήνα.

Στο γ δεν ξέρω πόσο συχνά είναι τα φέρυ και τι ώρα είναι το τελευταίο.
 
Top Bottom