Της τελευταίας στιγμής...

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιάννη κατά την γνώμη μου έτσι πρέπει να λειτουργήσουν

Συστάσεις έκαναν και αν περιμένουν να ελέγξουν αν υπάρχουν αλυσίδες όταν οι δρόμοι θα έχουν χιόνι, μάλλον θα είναι αργά

Τα έχουμε δει στο παρελθόν
Θα το καταλάβαινα αν το έκαναν το απόγευμα. Από το πρωί δεν έχει αξία πλην ψηφοθηρικής γιατί έρχονται.

Σκάνε και τα 112 "από τις προμεσημβρινές ώρες της 5/2/2023" άρα σήμερα ήταν αναμφισβήτητα σόου για τον κόσμο και τις κάμερες.


Να δούμε πόσο και που θα κόψουν το ρεύμα φέτος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Γιάννη κατά την γνώμη μου έτσι πρέπει να λειτουργήσουν

Συστάσεις έκαναν και αν περιμένουν να ελέγξουν αν υπάρχουν αλυσίδες όταν οι δρόμοι θα έχουν χιόνι, μάλλον θα είναι αργά

Τα έχουμε δει στο παρελθόν
Και σου πεταω και μια καραμουζα στο 112, απαγορευω και την κυκλοφορια και πεταω την ευθυνη απο πανω μου.

Δεν ειναι ετσι ακριβως, .. κανω αυτα και κρατω και τους δρομους ανοιχτους.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πήγαμε σουπερμάρκετ το απόγευμα και έχουν σηκώσει ΤΑ ΠΑΝΤΑ πάλι, ούτε πόλεμο. Δεν έχει λαχανικά, δεν έχει πατάτες, τα χαρτιά τα είχαν στήσει έξω έξω να μην φαίνεται ότι είναι άδειο το ράφι, τσιπς κοκακόλες ξηροκάρπια (σάμαλι κοκ) έπεσε θανατικό και ο χασάπης που πήγαμε μετά είχε αδειάσει επίσης.

Πλησιάζουν και οι εκλογές "απέναντι", ε ρε γλέντια που θα ζήσουμε πάλι...
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Επαναφέρω το θέμα.

Τελικά, πετάχτηκα μια μέχρι Λαύριο, μόλις γύρισα. Στο πήγαινε πετύχαμε ωραίες εικόνες, σουρούπωνε και τα σύννεφα έκανα τα δικά τους.
Φύγαμε όμως άρον άρον από το καφέ καθώς ο καιρός βάραινε επικίνδυνα, ευτυχώς φάγαμε λίγο βροχούλα στο ενδιάμεσο της επιστροφής. Όλα οκ, από το τίποτα βγήκε καλό βολτάκι.

Το GT αρχίζει να με κερδίζει σιγά σιγά.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Στην γέφυρα Βαρυμπόμπης μου έστειλε μήνυμα φίλος το πρωί "σταματάνε κόσμο και ζητάνε αλυσίδες"...

Πιο γελοίο πεθαίνεις.
Γιάννη κατά την γνώμη μου έτσι πρέπει να λειτουργήσουν

Συστάσεις έκαναν και αν περιμένουν να ελέγξουν αν υπάρχουν αλυσίδες όταν οι δρόμοι θα έχουν χιόνι, μάλλον θα είναι αργά

Τα έχουμε δει στο παρελθόν
Και ένα δύο μήνες πιο πριν, έλεγαν ότι όσοι έχουν χιονολαστιχα, ΔΕΝ θα χρειάζεται να έχουν αλυσίδες!!!!
Τώρα ζητάνε ΜΟΝΟ αλυσίδες!!!!
Μια φορά να πει κάποιος κάτι και να γίνει, δεν έχει γίνει σε αυτή τη χώρα!!!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Χωρίς πλάκα... Ωραία ιδέα, δεν ξέρω αν ανοίξει η γκαραζοπορτα και δεν ξέρω αν έχει πάγο ως εκεί, έσκαψα μόνο την μια. Για σήμερα το λες; Δεν μου έφεραν και τα hawkers λόγω χιονιού, να κάνω την σωστή την δοκιμή.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χωρίς πλάκα... Ωραία ιδέα, δεν ξέρω αν ανοίξει η γκαραζοπορτα και δεν ξέρω αν έχει πάγο ως εκεί, έσκαψα μόνο την μια. Για σήμερα το λες; Δεν μου έφεραν και τα hawkers λόγω χιονιού, να κάνω την σωστή την δοκιμή.
Δεν έλιωσε τίποτα στο χωριό?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν έλιωσε τίποτα στο χωριό?
Γενικά ναι, οι δρόμοι είναι οκ, πολλά παρατημένα και θαμμένα γιατί ήταν πονηροί οι βλάχοι που τα άφησαν "στα πεδινά" αλλά πιο πονηροί οι εκχιονιστες.

Μέσα στο οικόπεδο έχει ακόμα.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Καλός καιρός φαίνεται. Κανά Λαύριο κανείς?
Χωρίς πλάκα... Ωραία ιδέα, δεν ξέρω αν ανοίξει η γκαραζοπορτα και δεν ξέρω αν έχει πάγο ως εκεί, έσκαψα μόνο την μια. Για σήμερα το λες; Δεν μου έφεραν και τα hawkers λόγω χιονιού, να κάνω την σωστή την δοκιμή.
χα, με τσίμπησε το γυναικάκι για δουλειές.

Θα δω μετά το βίντεο της παρουσίασης του diavel
:ha
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
θα παιξει κανενας καφες? εγω σε καμια ωρα λεω να παω προς γλυφαδα να αγορασω καφεδες γιαυτο ρωταω...αν ειναι μπορουμε να πιουμε ενα καφε καπου γλυφαδα βουλα βαρκιζα lospsi amyroukai
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
θα παιξει κανενας καφες? εγω σε καμια ωρα λεω να παω προς γλυφαδα να αγορασω καφεδες γιαυτο ρωταω...αν ειναι μπορουμε να πιουμε ενα καφε καπου γλυφαδα βουλα βαρκιζα lospsi amyroukai
Μέσα, τέλειωσα με τις δουλειές!

13.00 ραντεβού που? Πάμε καμιά Βάρκιζα, να κάνουμε κανά χλμ?
 

kranomitros

Μέλος
Περιοχή
Αχαρναι
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KTM 890 Adventure R
Χωρίς πλάκα... Ωραία ιδέα, δεν ξέρω αν ανοίξει η γκαραζοπορτα και δεν ξέρω αν έχει πάγο ως εκεί, έσκαψα μόνο την μια. Για σήμερα το λες; Δεν μου έφεραν και τα hawkers λόγω χιονιού, να κάνω την σωστή την δοκιμή.
Hawkers.... όχι ρε φίλε από τα ψηλά στα χαμηλά. Σε βλέπω από το XR σε κινέζικο χαχαχχχ

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Hawkers.... όχι ρε φίλε από τα ψηλά στα χαμηλά. Σε βλέπω από το XR σε κινέζικο χαχαχχχ

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχει λογική το πράγμα. Με τον ρυθμό που χαλάω τα Oakley (μια πτώση την εβδομάδα το λιγότερο) δεν είναι για πειράματα. Το κορίτσι είπε πάρε κάτι φτηνό και αναλώσιμο να βγάλεις το άχτι σου με το μπλε και το πορτοκαλί που θες σε φακό και αν όντως σου αρέσει πάρε τα Holbrook της καρδιάς σου.


Αργήσαμε σήμερα και τα κορίτσια θέλουν φτου ξελευθερία καφέ βάφλα/πανκεικ και φαγητό.
 
Top Bottom