Της τελευταίας στιγμής...

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δελτίο καιρού από Πάρνηθα...... βγείτε βόλτα


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αριστερά εμείς με συννεφιά.

Δεξιά οι υπόλοιποι με ήλιο. Ο καιρός είναι σαν το εκλογικό αποτέλεσμα...
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Πήγαμε και εμείς την βόλτα μας σήμερα, βρήκαμε και μια τσάντα πλάτης μετά τον Αυλώνα αν την ψάχνει κάνεις την άφησα στο τμήμα Ηλιούπολης


Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Έχω δει πολλά πράγματα στη δουλειά μου, δεν εντυπωσιάζομαι καθόλου εύκολα η αλήθεια είναι, πρώτη φορά όμως είδα αυτοκίνητο κομμένο σε δυο κομμάτια συμπιεσμένα σε μέγεθος μικρού μπαούλου και σε απόσταση 150 μέτρων το ένα από το άλλο.
Αυτό που με εντυπωσίασε ανατρίχιασε είναι ότι αν δεν αργούσα αυτά τα 7-8 λεπτά γιατί κόλλησε το ρελε της μίζας και καθυστέρησα, πιθανόν να ήμασταν και οι τρεις μέρος του σκηνικού
Για κάποιο λόγο γίνονται όλα Θωμά.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τις προάλλες που πήγα στην Μοτοδυναμική χαιρετηθήκαμε και με τον orla13 και μου λέει δεν κανονίζουμε μιά καφεδάρα Γκούρα το Σάββατο (αύριο δηλαδή); Αναχώρηση θέλει κατά τις 10πμ που κατά Ναυτίλο είναι απαράδεκτη αλλά δεν σκάμε για τέτοια μικρά πράγματα. Έμαθα ότι μιά μουχρίτσα κρυφομπεμβεδού αποφασιστικιά θέλει να συμμετέχει, γενικότερα το ωράριο είναι τέρμα χαλαρό.

Φαγητό αν γλιτώσουμε την τσίκνα απ' το γρν παίζει και σε λάιτ μορφή πέστροφας που έχει δίπλα στο Πλανητέρο και στον Μύλο στα Τριπόταμα.

Ξέρω, δύο βόλτες κάτω απ' τ' αυλάκι τιναφταπουκάνετε αλλά υπάρχει πλάνο για μιά ωραία 800άρα+ πάνω από το αυλάκι το επόμενο, προσπαθούν να με κλείσουν για δουλειά εκείνο το Σάββατο αλλά για την ώρα είπα "δεν μου συνουσιάζεσθε" σε πιο ευγενική μορφή πάντα.

Χάρτη δεν έχουμε. Θα δείξει.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα πηξετε στους αδηλωτους....εγώ δουλειά το πρωί.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Έχω δουλειά η οποία μπορεί και να τελειώσει στις 10 .
Θα σας προλάβω μήπως δοκιμάσει το μουσατο αγόρι την γωνία των γονάτων, στην σέλα της Τζένης :)
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
αλλά υπάρχει πλάνο για μιά ωραία 800άρα+ πάνω από το αυλάκι το επόμενο, προσπαθούν να με κλείσουν για δουλειά εκείνο το Σάββατο αλλά για την ώρα είπα "δεν μου συνουσιάζεσθε" σε πιο ευγενική μορφή πάντα.
Αυτό το βλέπω και το ακούω....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έχω δουλειά η οποία μπορεί και να τελειώσει στις 10 .
Θα σας προλάβω μήπως δοκιμάσει το μουσατο αγόρι την γωνία των γονάτων, στην σέλα της Τζένης :)
Όταν το αγόρι έπαιζε με Τζένη εσύ ακόμα έψαχνες το ιεραποστολικό με το ορθόδοξο 990 που "δεν ξαναβγαίνει τέτοιο χρέ.... ιερό κειμήλιο"
Ξέραμε από σκληρά γούστα, δεν μας ενοχλούσε η εξάτμιση όπως κάτι φρούτα που γκρίνιαζαν στο advrider, λεφτά δεν είχαμε και η Τζένη με φτωχούς δεν κάνει χωριό, δύο βιβλία τους κράζει σε άψογα καλιαρντά. Είναι και pride month...
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Όταν το αγόρι έπαιζε με Τζένη εσύ ακόμα έψαχνες το ιεραποστολικό με το ορθόδοξο 990 που "δεν ξαναβγαίνει τέτοιο χρέ.... ιερό κειμήλιο"
Ξέραμε από σκληρά γούστα, δεν μας ενοχλούσε η εξάτμιση όπως κάτι φρούτα που γκρίνιαζαν στο advrider, λεφτά δεν είχαμε και η Τζένη με φτωχούς δεν κάνει χωριό, δύο βιβλία τους κράζει σε άψογα καλιαρντά. Είναι και pride month...
Βαρέθηκε το αγόρι την Τζένη και το γύρισε σε ιεραποστολικό!!!:)
Ανάποδα το πας δεν πρζ.
Μετάφραση καλιαρντά?
Δουλειά τελικά αύριο μέχρι αργά καλή βόλτα.
Δευτέρα Αθήνα service στην Τζένη, όποιος θέλει καφεδάκι.
 

wildbilly

Έχει κόψει το καπίστρι και σέρνει και το παλούκι..
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Χοντρή 1250GS Exclusive 2019
Μοτοκούκι V85tt στο μούσκιο
Να πούμε 10 διόδια Ελευσίνας?
Οπότε 10.30 περάστε πάρτε με από το box στον ισθμό αν θέλουτε παρέα αγριοβασίλα...αλλά ΝΑ κι αν θέλουτε, ΝΑ κι αν δε θέλουτε,, εγώ θα πάω για καφέ στην Γκούρα και αν σας βρω θα κάνω πως δεν σας βλέπω...
 

wildbilly

Έχει κόψει το καπίστρι και σέρνει και το παλούκι..
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
Χοντρή 1250GS Exclusive 2019
Μοτοκούκι V85tt στο μούσκιο
To box είναι το καφέ στην BP;
Όχι, περνάς τη γέφυρα και αμέσως μετά, κοιτάς αριστερά και το βλέπεις...στρίβεις εκεί και πέφτεις πάνω στον αγριοβασίλα που σε αγριοκοιτάει...
κείθε κάτου
 
Top Bottom