Της τελευταίας στιγμής...

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με τον "καύσωνα", δηλαδή ζέστη στην Ελλάδα τον Ιούλιο δεν ξανάγινε ποτέ.

Οπότε συζητάμε με τον εαυτό μου μια απόδραση μια από τις επόμενες μέρες για ντους καταρράκτες Τζουμέρκα, boiling Baros, πιθανή βουτιά Ασπροπόταμο αν θυμάμαι σωστά κάπου έχει πινακίδα "παραλία" στο δρόμο προς Ελάτη (την σωστή Ελάτη), ακόμα μια βουτιά στην ζεστή αγκαλιά της Παλαιοκαρυάς και επιστροφή μετά από φαγητό στην ταβέρνα λίγο πιο κάτω από την Παλαιοκαρυά, θυμάμαι είχε φάει ο drogo και του άρεσε, στο δρόμο για Πύλη.


Επιστροφή την ίδια ημέρα με πόνο καρδιάς γιατί οι υποχρεώσεις τρέχουν και το μυαλό επίσης, κάτι να συμβιβαστεί τέλος πάντων.

Με το XR για να πάει για σέρβις πριν τον Αύγουστο αν προλάβω.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με τον "καύσωνα", δηλαδή ζέστη στην Ελλάδα τον Ιούλιο δεν ξανάγινε ποτέ.

Οπότε συζητάμε με τον εαυτό μου μια απόδραση μια από τις επόμενες μέρες για ντους καταρράκτες Τζουμέρκα, boiling Baros, πιθανή βουτιά Ασπροπόταμο αν θυμάμαι σωστά κάπου έχει πινακίδα "παραλία" στο δρόμο προς Ελάτη (την σωστή Ελάτη), ακόμα μια βουτιά στην ζεστή αγκαλιά της Παλαιοκαρυάς και επιστροφή μετά από φαγητό στην ταβέρνα λίγο πιο κάτω από την Παλαιοκαρυά, θυμάμαι είχε φάει ο drogo και του άρεσε, στο δρόμο για Πύλη.


Επιστροφή την ίδια ημέρα με πόνο καρδιάς γιατί οι υποχρεώσεις τρέχουν και το μυαλό επίσης, κάτι να συμβιβαστεί τέλος πάντων.

Με το XR για να πάει για σέρβις πριν τον Αύγουστο αν προλάβω.
Μπάρο με 40αρι στην Αθήνα...μπορεί να γλιτώσεις και τη ζακέτα! :like:
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Μας τα έχουν κάνει τσουρέκια με τον "καύσωνα", δηλαδή ζέστη στην Ελλάδα τον Ιούλιο δεν ξανάγινε ποτέ.

Οπότε συζητάμε με τον εαυτό μου μια απόδραση μια από τις επόμενες μέρες για ντους καταρράκτες Τζουμέρκα, boiling Baros, πιθανή βουτιά Ασπροπόταμο αν θυμάμαι σωστά κάπου έχει πινακίδα "παραλία" στο δρόμο προς Ελάτη (την σωστή Ελάτη), ακόμα μια βουτιά στην ζεστή αγκαλιά της Παλαιοκαρυάς και επιστροφή μετά από φαγητό στην ταβέρνα λίγο πιο κάτω από την Παλαιοκαρυά, θυμάμαι είχε φάει ο drogo και του άρεσε, στο δρόμο για Πύλη.


Επιστροφή την ίδια ημέρα με πόνο καρδιάς γιατί οι υποχρεώσεις τρέχουν και το μυαλό επίσης, κάτι να συμβιβαστεί τέλος πάντων.

Με το XR για να πάει για σέρβις πριν τον Αύγουστο αν προλάβω.
[/QUOT
από Αθήνα ; Ποτέ υπολογίζεις να το κανείς ;
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μπάρο με 40αρι στην Αθήνα...μπορεί να γλιτώσεις και τη ζακέτα! :like:
Δεν έχει κρύο (την ημέρα)

από Αθήνα ; Ποτέ υπολογίζεις να το κανείς ;
Από Αθήνα
Σίγουρα όχι αύριο.

Πιο πιθανό Πέμπτη η Παρασκευή, φαντάζομαι ότι θα είναι φουλ του καφρου το ΣΚ. Φωτό δεν βγάζουμε πια γιατί έχει αρχίσει το ban Baros κίνημα, τον απέφυγαν οι 36ωριτες γιατί είναι σούπα στα σοσιαλ και πλέον ένας ένας όλοι οι τακαιδιοται τάσσονται εναντίον του σημείου. Θα είναι σαν να μην πήγα ποτέ.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Πέμπτη! Θα έχω περάσει και εγώ Τζουμέρκα, και κάνουμε τη διαδρομή παρέα!!! Ω ναι θα βγάλω φωτό δυο μέρες σερί Μπάρο, και Τετάρτη και Πέμπτη, yay :D:p
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
Δεν έχει κρύο (την ημέρα)


Από Αθήνα
Σίγουρα όχι αύριο.

Πιο πιθανό Πέμπτη η Παρασκευή, φαντάζομαι ότι θα είναι φουλ του καφρου το ΣΚ. Φωτό δεν βγάζουμε πια γιατί έχει αρχίσει το ban Baros κίνημα, τον απέφυγαν οι 36ωριτες γιατί είναι σούπα στα σοσιαλ και πλέον ένας ένας όλοι οι τακαιδιοται τάσσονται εναντίον του σημείου. Θα είναι σαν να μην πήγα ποτέ.
Πέμπτη δυστυχώς δεν μπορώ, Παρασκευή όμως είμαι μέσα !!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πέμπτη δυστυχώς δεν μπορώ, Παρασκευή όμως είμαι μέσα !!!
Να δω αν με βγάζει η δουλειά (Παρασκευή είναι ανοιχτές οι πολεοδομίες που θέλω να πάω) και ενημερώνω. Ωραίες οι καθημερινές αλλά πολλοί περιορισμοί.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Κυριακή με γυναικόπαιδα απασχολημένα, σκέψεις (θερμοκρασία επιτρέποντος) καφέ ορεινή Αρκαδία και μπάνιο ποτάμι Λάδωνα!
Ρυθμός τουριστικός,σουζες μόνο επαρχιακό!
Όποιος πιστός , τηλέφωνο προφίλ!
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Πετάω αυτη τη πινέζα εδω με μια φωτο , για ΑΥΡΙΟ Σαββατο 29/7 ή Κυριακη πρωί , με αναχώρηση 9:30 απο σταθμό 14 ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ …. Οποίος ενδιαφέρεται ας μου στειλει pm να παμε μαζι

Πινέζα :
38.0597095, 23.0065037

μοτοβολτα + μπανιο , ειναι στο σχίνο Κορινθίας ….75km απο αθηνα , περίπου 1:30min

Το τελευταίο κομμάτι του χωματόδρομου που ξεκινα μετα το Σχινο , ειναι αρκετά κατηφορικό οποτε, αν χρειαστεί σπρώξιμο στην επιστροφή καποιος , ξεκολλάει ευκολα αν παμε 2 ατομα (ή αφήνει την μηχανή λιγο πιο πριν κ κατεβαίνει με τα πόδια μετα).
ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ή απο Λουτράκι ή απο Βίλια




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom