Της τελευταίας στιγμής...

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εντάξει, άστο το χώμα μην πάρω και κανέναν στο λαιμό μου.

Κρατάω μόνο το τελευταίο σκέλος, τον Καφέ Στον Ωρωπό! Ασφάλτινα, από Βασιλικά κτήματα, Κατσιμίδι, Άγιο Μερκούριο, περνάμε απέναντι εθνική και πάμε για παραλία Ωρωπού.

Είναι κανείς για καφέ; 10:30 στην γέφυρα Βαρυμπόμπης στην πλευρά προς Αθήνα
Γράψτε για να ξέρω αν θα περιμένω κανέναν
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αντώνη ο καφές παίζει, πρέπει να είμαι πίσω γύρω στην μία, εννοείται αυτοκίνητο, οπότε αν έχεις μέρος κατά νου πες. Σε γενικές γραμμές όμως να ξέρεις παραλία Ωρωπού Κυριακή σημαίνει κακό χαμό από λουόμενους.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αντώνη ο καφές παίζει, πρέπει να είμαι πίσω γύρω στην μία, εννοείται αυτοκίνητο, οπότε αν έχεις μέρος κατά νου πες. Σε γενικές γραμμές όμως να ξέρεις παραλία Ωρωπού Κυριακή σημαίνει κακό χαμό από λουόμενους.
Ο γνώστης της περιοχής είναι ο drogo , αν έχει και χρόνο να μας τιμήσει με την παρουσία του ακόμα καλύτερα :)
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ο γνώστης της περιοχής είναι ο drogo , αν έχει και χρόνο να μας τιμήσει με την παρουσία του ακόμα καλύτερα :)
Μολις γυρισα απο τετραημερη στη βορεια Ελλαδα, προφανως και θα τα πουμε αυριο.Υποθετω θα ειστε εδω κατα τις 11.30 και θα κατεβειτε απο Μαλακασα.
Αντωνη, αν μπορεις παρε τηλ. απο Μαλακασα η οταν φτασετε παραλια να βρεθουμε. 6945414848, εχουμε πολλα να πουμε...:)
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μολις γυρισα απο τετραημερη στη βορεια Ελλαδα, προφανως και θα τα πουμε αυριο.Υποθετω θα ειστε εδω κατα τις 11.30 και θα κατεβειτε απο Μαλακασα.
Αντωνη, αν μπορεις παρε τηλ. απο Μαλακασα η οταν φτασετε παραλια να βρεθουμε. 6945414848, εχουμε πολλα να πουμε...:)
Πολύ χαίρομαι που ταίριαξε και μπορείς! Τα λέμε από κοντά Θωμά.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ωραία παρέα μαζεύτηκε σήμερα, ευχαριστώ για την υπομονή στον δρόμο στον αργό ρυθμό του SWM.
drogo ευχαριστούμε πολύ για το κέρασμα. Άντε η επόμενη σε καμία βόλτα στο βουνό.
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ωραία παρέα μαζεύτηκε σήμερα, ευχαριστώ για την υπομονή στον δρόμο στον αργό ρυθμό του SWM.
drogo ευχαριστούμε πολύ για το κέρασμα. Άντε η επόμενη σε καμία βόλτα στο βουνό.
Καμία υπομονή Αντώνη,μια χαρά πήγαμε και ήρθαμε .
Ευχαριστώ με την σειρά μου τον Θωμά για το κέρασμα .
 

BabisStinson

Μέλος
Όνομα
Μπάμπης
Μοτό
Moto Guzzi V85TT 2023 Verde Altaj
Καμιά πρόταση για ολοήμερη Σάββατο; Δεν με νοιάζει μέρος, απλά να απολαύσω την οδήγηση της μηχανής μου. :) Έλεγα κάτι στα 400-500 χιλιόμετρα με επιστροφή. Αναχώρηση από Πειραιά.
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM 950 ADV
Κλασσικη διαδρομη, απο μανδρα παλια εθνικη προς θηβα και απο εκει Λιβαδεια Διστομο Ιτεα Γαλαξιδι
Αν θες να αποφυγεις τις ευθειες Θηβα Λιβαδεια, μπορεις να πας μεσα απο τον Ελικωνα
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Καμιά πρόταση για ολοήμερη Σάββατο; Δεν με νοιάζει μέρος, απλά να απολαύσω την οδήγηση της μηχανής μου. :) Έλεγα κάτι στα 400-500 χιλιόμετρα με επιστροφή. Αναχώρηση από Πειραιά.
ΑΓΙΟ ΕΥΒΟΙΑ
 

---->(ο)<----

Μέλος
Όνομα
Γερασιμος
Μοτό
KTM 640 Adv.
Καμιά πρόταση για ολοήμερη Σάββατο; Δεν με νοιάζει μέρος, απλά να απολαύσω την οδήγηση της μηχανής μου. :) Έλεγα κάτι στα 400-500 χιλιόμετρα με επιστροφή. Αναχώρηση από Πειραιά.
Γυρος του Κορινθιακου.... Η πανω μερια απο Ελικωνα και παλαια εθνικη μονο.
 
Top Bottom