Της τελευταίας στιγμής...

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ο έλεγχος του καταδρομικού ολοκληρώθει .
Το καταδρομικόν επληρώθει καυσίμου μέχρι το χείλος, έγινε έλεγχος της πιέσεως των ελαστικών, έλεγχος της στάθμης ελαίου του κινητήρα, έλεγχος των συστημάτων πέδησης, και λίπανση του συστήματος πρόωσης.
Πλέον αι αποθήκαι υλικού άνοιξαν και βαρύς εξοπλισμός ανάσχεσης ψύχους ανακαλείτε από την εφεδρείαν εις την μάχιμον υπηρεσίαν.
 

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v85tt
Ο έλεγχος του καταδρομικού ολοκληρώθει .
Το καταδρομικόν επληρώθει καυσίμου μέχρι το χείλος, έγινε έλεγχος της πιέσεως των ελαστικών, έλεγχος της στάθμης ελαίου του κινητήρα, έλεγχος των συστημάτων πέδησης, και λίπανση του συστήματος πρόωσης.
Πλέον αι αποθήκαι υλικού άνοιξαν και βαρύς εξοπλισμός ανάσχεσης ψύχους ανακαλείτε από την εφεδρείαν εις την μάχιμον υπηρεσίαν.
Έβαλα μόνος μου βενζίνη μέχρι το πρώτο σκάσιμο της αντλίας (άρα όχι μέχρι το χείλος), συμπλήρωσα σε κάθε λάστιχο περίπου 3 πςι και έρριψα στην ελαιολεκάνη περί τα 130 μλ καστρόλ. Στη διαδρομή για το βενζινάδικο πάτησα 2-3 φορές τα φρένα και φρέναρε, άρα φρένα τσεκ.
Τα λέμε το πρωί :friendship:
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Καλό ντύσιμο. Στη Μαλακάσα το πρωί θα έχει 4-5 βαθμούς και στον κάμπο της Θήβας 3-4
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Στο είπα εγώ, μη δώσεις το 1290, αυτό ήταν για τα μέτρα σου. Τώρα ότι και να πάρεις ουσιαστικά χωρίς μηχανάκι θα είσαι
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Στο είπα εγώ, μη δώσεις το 1290, αυτό ήταν για τα μέτρα σου. Τώρα ότι και να πάρεις ουσιαστικά χωρίς μηχανάκι θα είσαι
Υπερβολές
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
εντάξει ημπορεί να είμαι ολίγον υπερβολέας, αλλά αυτο που λεγω ισχύει σε μεγάλο βαθμό.
Κυρίως στο οπτικό σοκ
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ο έλεγχος του καταδρομικού ολοκληρώθει .
Το καταδρομικόν επληρώθει καυσίμου μέχρι το χείλος, έγινε έλεγχος της πιέσεως των ελαστικών, έλεγχος της στάθμης ελαίου του κινητήρα, έλεγχος των συστημάτων πέδησης, και λίπανση του συστήματος πρόωσης.
Πλέον αι αποθήκαι υλικού άνοιξαν και βαρύς εξοπλισμός ανάσχεσης ψύχους ανακαλείτε από την εφεδρείαν εις την μάχιμον υπηρεσίαν.
Καλή αντάμωση...! :friendship:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κάλαντα Ride 31/12/23


Αύριο λέω να βγω για την τελευταία βόλτα της χρονιάς. Σκέφτομαι να φτάσω χωμάτινα μέχρι Ψάθα να πιω έναν γκαιφε και να επιστρέψω. Χαλαρά πράγματα, έτσι για να κλείσει όμορφα ο χρόνος.
Βρήκα αυτή την διαδρομή αλλά είμαι ανοιχτός σε προτάσεις ΠΑΤΕΡΑΣ TRAIL RIDE | 2020

Για περάστε :cool:
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Κάλαντα Ride 31/12/23


Αύριο λέω να βγω για την τελευταία βόλτα της χρονιάς. Σκέφτομαι να φτάσω χωμάτινα μέχρι Ψάθα να πιω έναν γκαιφε και να επιστρέψω. Χαλαρά πράγματα, έτσι για να κλείσει όμορφα ο χρόνος.
Βρήκα αυτή την διαδρομή αλλά είμαι ανοιχτός σε προτάσεις ΠΑΤΕΡΑΣ TRAIL RIDE | 2020

Για περάστε :cool:
Αντωνη έχω ρεπό αύριο και ότι τριγύρναγε σκέψη για καμία γύρα :like:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Κάλαντα Ride 31/12/23


Αύριο λέω να βγω για την τελευταία βόλτα της χρονιάς. Σκέφτομαι να φτάσω χωμάτινα μέχρι Ψάθα να πιω έναν γκαιφε και να επιστρέψω. Χαλαρά πράγματα, έτσι για να κλείσει όμορφα ο χρόνος.
Βρήκα αυτή την διαδρομή αλλά είμαι ανοιχτός σε προτάσεις ΠΑΤΕΡΑΣ TRAIL RIDE | 2020

Για περάστε :cool:
Υπό παρακολούθηση :Watching:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Για τι ώρα λέτε? Προς σκέψη η βόλτα, υπάρχει και σκέψη για ποδήλατο
Πιστεύω 9:30 στον σταθμό 14, για να φύγουμε 10:00 ότι είναι καλά.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παίδες χάρηκα πολύ που σας είδα!
Καλή επιστροφή να έχετε!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom