Της τελευταίας στιγμής...

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Για αύριο Κυριακή τελευταία μέρα του χρόνου βέβαιος βέβαιος κατά που να βολτάρουμε
 

ChrysN

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KTM Adv 790 ‘19
Πιστεύω 9:30 στον σταθμό 14, για να φύγουμε 10:00 ότι είναι καλά.
Κάλαντα Ride 31/12/23


Αύριο λέω να βγω για την τελευταία βόλτα της χρονιάς. Σκέφτομαι να φτάσω χωμάτινα μέχρι Ψάθα να πιω έναν γκαιφε και να επιστρέψω. Χαλαρά πράγματα, έτσι για να κλείσει όμορφα ο χρόνος.
Βρήκα αυτή την διαδρομή αλλά είμαι ανοιχτός σε προτάσεις ΠΑΤΕΡΑΣ TRAIL RIDE | 2020

Για περάστε :cool:
Καλησπέρα και καλή χρόνια να έχουμε!

Για πείτε ρε παίδες! Υπάρχει ακόμα η σκέψη για βόλτα; Από Χαλκιδα είμαι κ ψάχνομαι! Για Μότο ή για ποδήλατο λέτε;
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Χώμα, ε;
Ναι φίλε μου, χωμάτινη βόλτα. Ισχύει κανονικά.

Να διευκρινίσω ότι δεν έχω κάνει την διαδρομή, απλά την βρήκα στο wikiloc, οπότε δεν ξέρω τι παίζει. Αν είμαστε μόνο μικρά δεν τίθεται θέμα, αλλά θα προσαρμοστούμε ανάλογα την παρέα, εξάλλου δεν νομίζω να έχει τίποτα δύσκολο.

Φυσικά τα αυτονόητα είναι εξοπλισμός προστασίας και χωμάτινα λάστιχα.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Για αύριο Κυριακή τελευταία μέρα του χρόνου βέβαιος βέβαιος κατά που να βολτάρουμε
Τωωωωωωωρα!!!! Τώρα που σας ήρθε η όρεξη ο συρμός της βόλτας έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Αργήσατε πάρα πολύ κύριε, αποχαιρετίστε τη βόλτα που φεύγει τη βόλτα που χάνετε και πίσω δεν κοιτά
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ναι φίλε μου, χωμάτινη βόλτα. Ισχύει κανονικά.

Να διευκρινίσω ότι δεν έχω κάνει την διαδρομή, απλά την βρήκα στο wikiloc, οπότε δεν ξέρω τι παίζει. Αν είμαστε μόνο μικρά δεν τίθεται θέμα, αλλά θα προσαρμοστούμε ανάλογα την παρέα, εξάλλου δεν νομίζω να έχει τίποτα δύσκολο.

Φυσικά τα αυτονόητα είναι εξοπλισμός προστασίας και χωμάτινα λάστιχα.
Απ'όσο είδα την διαδρομή τα 130χλμ είναι μαζί με την επιστροφή από τα ίδια σημεία.
Πάμε πρώτα Ψάθα και στο καφέ βλέπουμε αν κάνουμε και λίγο Γεράνεια προς Πίσια-Αγ.Θεοδώρους κλπ;
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Τωωωωωωωρα!!!! Τώρα που σας ήρθε η όρεξη ο συρμός της βόλτας έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Αργήσατε πάρα πολύ κύριε, αποχαιρετίστε τη βόλτα που φεύγει τη βόλτα που χάνετε και πίσω δεν κοιτά
Τι να κάνω βρε Θωμά τώρα επέστρεψα !!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Απ'όσο είδα την διαδρομή τα 130χλμ είναι μαζί με την επιστροφή από τα ίδια σημεία.
Πάμε πρώτα Ψάθα και στο καφέ βλέπουμε αν κάνουμε και λίγο Γεράνεια προς Πίσια-Αγ.Θεοδώρους κλπ;
Αυτό που λείπει από την διαδρομή είναι ένα καλό ρέμα-ποταμι-ρυακι για βουτιά.
Παρακολουθώ στενά ...ομως
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Τι να κάνω βρε Θωμά τώρα επέστρεψα !!!
εεεεεεε Η βόλτα θέλει εγρήγορση και αστραπιαία ανακλαστικά. Τη βόλτα την παραμονεύεις με την τακτική των λοκατζήδων, όρμα, βάρα, φύγε. Αλλιώς έφυγε η βόλτα μόνη της, και μην την είδατε μην την απαντήσατε
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Αυτό που λείπει από την διαδρομή είναι ένα καλό ρέμα-ποταμι-ρυακι για βουτιά.
Παρακολουθώ στενά ...ομως
τέτοια μέρα ,να προλάβουμε να κάνουμε ρεβεγιόν :roflmao::roflmao:
Γι'αυτό επιλέγουμε κανένα στεγνό :roflmao::roflmao::roflmao:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Απ'όσο είδα την διαδρομή τα 130χλμ είναι μαζί με την επιστροφή από τα ίδια σημεία.
Πάμε πρώτα Ψάθα και στο καφέ βλέπουμε αν κάνουμε και λίγο Γεράνεια προς Πίσια-Αγ.Θεοδώρους κλπ;
Την επιστροφή την αποφασίζουμε στον καφέ, ότι θέλετε αρκεί να μην μας πάρει η νύχτα και ξεκινήσει ο νέος χρόνος με παντόφλα :hungover::punch::laugh:

Αυτό που λείπει από την διαδρομή είναι ένα καλό ρέμα-ποταμι-ρυακι για βουτιά.
Παρακολουθώ στενά ...ομως
Να φέρω μπρατσάκια και αναπνευστήρα; :laugh::roflmao:


Δοκιμή: αρχείο βόλτας
 

Attachments

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
τέτοια μέρα ,να προλάβουμε να κάνουμε ρεβεγιόν :roflmao::roflmao:
Γι'αυτό επιλέγουμε κανένα στεγνό :roflmao::roflmao::roflmao:
Άμα έχει νερό εκεί πάνω (που συνήθως δεν έχει) εγώ θα ακολουθήσω τον δρόμο που διάλεξε ο σοφός dtz
jog-turn-180
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Άμα έχει νερό εκεί πάνω (που συνήθως δεν έχει) εγώ θα ακολουθήσω τον δρόμο που διάλεξε ο σοφός dtz
jog-turn-180
Νομίζω το νερό δεν είναι πρόβλημα εκεί .....η λάσπη είναι :roflmao::roflmao::roflmao:
Σοφή κίνηση !!!!:roflmao::roflmao::roflmao:
 

gior-gos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
v85tt
Παίδες χάρηκα πολύ που σας είδα!
Καλή επιστροφή να έχετε!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ηλία και Θένο χάρηκα πολύ που σας γνώρισα! και τον Θωμά που τον ξαναείδα και πού ξέρει τους δρόμους εκεί πάνω σαν τη γειτονιά του!

Θένο, ευχαριστούμε για όλα ;)

Το καρφί που κόψαμε το πρωί δε θα το ξεχάσω.. :ltg:

Εύχομαι η νέα χρονιά να είναι έστω και λίγο καλύτερη απ την προηγούμενη για όλους μας, πάνω απ όλα με υγεία!

:friendship:
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Παίδες χάρηκα πολύ που σας είδα!
Καλή επιστροφή να έχετε!


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άρχοντα του Κοζιακα και πασών Τζουμέρκων, ευχαριστούμε δια την φιλοξενία εις το χωρίον σας και το κέρασμα των ροφημάτων εις το καφεποτειον. Της ευκαιρίας δοθείσης επιφυλασσόμεθα να ανταποδώσουμε.
Καλή χρονιά να έχουμε με υγειά και ειρήνη και τα υπόλοιπα θα τα παλέψουμε με σθένος εις την πορείαν κατά τα ειωθότα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Άρχοντα του Κοζιακα και πασών Τζουμέρκων, ευχαριστούμε δια την φιλοξενία εις το χωρίον σας και το κέρασμα των ροφημάτων εις το καφεποτειον. Της ευκαιρίας δοθείσης επιφυλασσόμεθα να ανταποδώσουμε.
Καλή χρονιά να έχουμε με υγειά και ειρήνη και τα υπόλοιπα θα τα παλέψουμε με σθένος εις την πορείαν κατά τα ειωθότα
Η αμπερόζα είναι το κάτι άλλο...
Θέλω λεπτομέρειες για αυτήν.
Καλή χρονιά να έχετε με πολλά, πάρα πολλά χιλιόμετρα χαράς και ξεκούρασης μυαλού και σώματος!
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Η αμπερόζα είναι το κάτι άλλο...
Θέλω λεπτομέρειες για αυτήν.
Καλή χρονιά να έχετε με πολλά, πάρα πολλά χιλιόμετρα χαράς και ξεκούρασης μυαλού και σώματος!
Θα σας φέρω άρχοντα ικανή ποσότητα ώστε να ημπορείτε να μετέρχεστε εις κατάστασην μετακαυσης κατά βούλησην
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
εγω ακομα το σκεφτομαι απο την μια θελω να ερθω απο την αλλη θελω να παω και για ποδηλατο! χαχα θα γραψω το πρωι για σιγουρα αν ειναι να ερθω
 
Top Bottom