Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

vaggeezz

Μέλος
Περιοχή
Κορωπί
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
990 Adve
Εγω πηγα και χάιδεψα τον γάτο που κοιμάται πανω της
ρε συ εγώ τους διώχνω γιατί το βρομίζουν...


Της δικιάς μου της έκανα πουστιά σήμερα... Την έβαλα ΚΑΙ στην βροχή ΚΑΙ στην κίνηση ΚΑΙ δεν την έπλυνα! Ούτε καν την αγαπημένη της κατοστάρα δεν την πότισα...

ΑΜΑΝ!! Λέτε να μου κρατάει μούτρα τώρα που θέλω να φύγω;;;;;;
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
αλλαγη λασπωτηρα αμορτισερ,λασπωτηρα αλυσιδας,καπακι πορτοκαλι στην πισω τρομπα φρενου,αλλαγη τσιμουχα στο αξονακι του συμπλεκτη και τοποθετηση πορτοκαλι πλαστικων προστατευτικων στο πλαισιο.μετα καφεδακι στον τυρο,παρεα με delivery παπουτσια χοχοχοχ.δηλ χτες αυτα....


υ.γ τα προσταυτευτικα απορω πως βιδωνουν,με δεματικα τα επιασα...
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εγω την εχω με τις λασπες απο την κυριακη, περιμενοντας τη βροχη που ποτε δεν ηρθε.
Επισης μου καηκε μια λαμπα xenon κι ακομα να την αλλαξω

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σημερα της εβαλα επιτελους το διπλο σταντ που δεν ειχε ποτε και στεναχωριοταν και αφου το εβαλα μου ζητησε η ατυχη γυναικα μου να την παω καπου και το εξυσα αμα λαχει για το καλο....και μετα εφαγα την κουτουλια στο κεφαλι απο την συμβια ευτυχως φορουσαμε κρανος και αποφυγαμε τα χειροτερα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σημερα της εβαλα επιτελους το διπλο σταντ που δεν ειχε ποτε και στεναχωριοταν και αφου το εβαλα μου ζητησε η ατυχη γυναικα μου να την παω καπου και το εξυσα αμα λαχει για το καλο....και μετα εφαγα την κουτουλια στο κεφαλι απο την συμβια ευτυχως φορουσαμε κρανος και αποφυγαμε τα χειροτερα.
:pointu:
 

vaggeezz

Μέλος
Περιοχή
Κορωπί
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
990 Adve
ποιο καπακι?

Καπάκι αντλίας πίσω φρένου! Το δικό μου έχει την πατέντα που κάνουν πολλά συνεργία για περισσότερα υγρά. Αν θέλει κανείς το δικό μου παρεμπιπτόντως του το δίνω.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αν είναι ΚΤΜ δεν έχουν και μια κεντρική βίδα?
δεν ειχε καμια βιδα το σακουλακι,μη χεσω....
καπακι στο δινω αθηνα-ξεθωριασμενο ειναι...


και για να μενουμε στο θεμα μας....εβαλα και εναν αποστατη στο αριστερο καθρεπτη και εχω ολον το δρομο πιατο...
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Σημερα της εβαλα επιτελους το διπλο σταντ που δεν ειχε ποτε και στεναχωριοταν και αφου το εβαλα μου ζητησε η ατυχη γυναικα μου να την παω καπου και το εξυσα αμα λαχει για το καλο....και μετα εφαγα την κουτουλια στο κεφαλι απο την συμβια ευτυχως φορουσαμε κρανος και αποφυγαμε τα χειροτερα.
Μαλλον της λειπουν οι χωματαδες...μας...ειδε και τα τερτιπια της δικιας μου...ε λιγο θελει....:D
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γελας κωστα γελας? Ειναι αιτια διαζυγιου αυτο ...με χτυπησε μεσα στην κηφισσιας...:wacky::roflmao::roflmao::roflmao:
Ειδες? Δεν εισαι λελος.
Εμεις τρωμε ξυλικι μονο στο σπιτι ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Σημερα της εβαλα επιτελους το διπλο σταντ που δεν ειχε ποτε και στεναχωριοταν και αφου το εβαλα μου ζητησε η ατυχη γυναικα μου να την παω καπου και το εξυσα αμα λαχει για το καλο....και μετα εφαγα την κουτουλια στο κεφαλι απο την συμβια ευτυχως φορουσαμε κρανος και αποφυγαμε τα χειροτερα.
Ρύθμισε το στόπ Βαγγέλη ,γιατί κρατάει το στάντ χαμηλά ,κ θα βρίσκει συνεχώς σε άσφαλτο(επικίνδυνο) κ σε πέτρες(θα σπάσει τις βάσεις)
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ρύθμισε το στόπ Βαγγέλη ,γιατί κρατάει το στάντ χαμηλά ,κ θα βρίσκει συνεχώς σε άσφαλτο(επικίνδυνο) κ σε πέτρες(θα σπάσει τις βάσεις)
;) δεν ανεβαινει αλλο θελει επεμβαση ...γιατι στο χωμα θα βρει σιγουρα εχεις δικιο..
 
Top Bottom