Το βάπτισμα του πυρός με ktm 990 Ιούνιος 2014 Ιταλικές - Αυστριακές Αλπεις

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Έχεις πολλά να κάνεις ακόμα για να μπεις στο λελος......:friend:

Μέχρι τότε μια χαρά σε βλέπω με την Ελενιτσα σου.....:friendship:
Συνεχίστε να ταξιδευετε ...
θα φτιάξω δική μου ομάδα ¨γρήγοροι¨ και σβέλτοι για αυτά τα ταξίδια εσείς είστε ντεμοντε :pointu:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γουσταρω γιατι κατα πρωτον πεταχτηκες παλι γκρινια,...και κατα δευτερον θα στα χωσει τωρα ο Ηλιας γιατι εβαλε φωτογραφιαρες...:pointu:
Το κειμενο παραμενει σκετο....
Αναλατο...

Θα μαθει, που θα παει????:cool:
Κι υστερα, αστονε να μου τα χωνει. Θα ερθει η ωρα του κι αυτουνου του αργου. Στο δρομο :cool:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το κειμενο παραμενει σκετο....
Αναλατο...

Θα μαθει, που θα παει????:cool:
Κι υστερα, αστονε να μου τα χωνει. Θα ερθει η ωρα του κι αυτουνου του αργου. Στο δρομο :cool:
Στο δικό σου να το κανεις αλατισμένο εμενα μου αρέσουν τα κρύα καο τα ανάλατα ! Αργό τρένο


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ευχαριστω πολυ !! Ηταν το πρώτο και το φαρμακερό έπειτα μπήκε το μικρόβιο

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ωραίο ταξίδι, πολύ ωραίες φωτογραφίες !

Πάντα τέτοια.
Σβέλτο με πολυ ζουμί απο διάδρομες και μέρη απίθανα !! Σύντομα θα βρω να βάλω αναλυτικά καο τις διαδρομές ανα μερα !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Ευχαριστω πολυ !! Ηταν το πρώτο και το φαρμακερό έπειτα μπήκε το μικρόβιο

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μπορεί να ακούγεται λίγο δήθεν αυτο... Όποιος δεν το έχει ζήσει όμως δε μπορεί να καταλάβει. Από το 2011 που ξεκίνησε και σε 'μενα αυτή η αρρώστια μόνο το '14 δεν κατάφερα να πάω πουθενά και το ξεπέρασα μετά από ενα χρονο που τελικά κατάφερα να ξαναβγω εκτός συνόρων...

Μπράβο για το πολύ ωραίο ταξιδι σας! Νομίζω πως η επιλογή των προορισμών δε δείχνει κάποιον που το κανει για πρώτη φορά! Σε βρίσκω πολύ μελετημένο! :)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μπορεί να ακούγεται λίγο δήθεν αυτο... Όποιος δεν το έχει ζήσει όμως δε μπορεί να καταλάβει. Από το 2011 που ξεκίνησε και σε 'μενα αυτή η αρρώστια μόνο το '14 δεν κατάφερα να πάω πουθενά και το ξεπέρασα μετά από ενα χρονο που τελικά κατάφερα να ξαναβγω εκτός συνόρων...

Μπράβο για το πολύ ωραίο ταξιδι σας! Νομίζω πως η επιλογή των προορισμών δε δείχνει κάποιον που το κανει για πρώτη φορά! Σε βρίσκω πολύ μελετημένο! :)
Η αλήθεια ειναι οτι ένας φιλος μου ειχε προτείνει να παω στο Hallstatt ένας αλλος στον παγετώνα καο στους καταρράκτες οποτε έβαλα και τα μέρη που ηθελα εξαρχής να περάσω ( δολομιτες και Ιταλό αυστριακές Άλπεις και πάσο ) συνέδεσα το παζλ ώστε να βγάλω εναν όμορφο κύκλο και να τα δω ολα !!!

Πραγματικά ηταν παρα πολυ ευκολο ολο αυτο ακομα και μονος !!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Κάθε αρχή και δύσκολη!!!Ωραίο ταξιδιωτικό και πολύ ωραίες φωτό!
Να'στε καλά να τα χιλιάσετε τα ταξίδια σας!:friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Κάθε αρχή και δύσκολη!!!Ωραίο ταξιδιωτικό και πολύ ωραίες φωτό!
Να'στε καλά να τα χιλιάσετε τα ταξίδια σας!:friendship:
Ευχαριστώ πολύ Θανάση μακάρι να έχουμε υγεία και να μπορέσουμε να ταξιδεύουμε όλοι μας !!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Η αλήθεια είναι ότι έκανε ταξιδάρα, αν και αργός....
Και σούπερ φώτο! Να τα λέμε αυτά!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Και οπωσδηποτε παιδια αν βρεθει καποιος απο εσας στις Ιταλικές Αλπεις στο χωριο SOLDA να προτιμησετε τον Τονι http://www.baerenhoehle.it/..
Αστα σαπια και λεγε τι προμηθεια πηρες απο τον Τονι για τη διαφημιση :p :p
Xαχαχαχαχαχα, σουπερ!! ζω για την στιγμη που θα βγω εξω...φοβερο ταξιδι!!!!και στα επομενα με το καλο,με περισσοτερες φωτογραφιες απο τα μερη που πηγες και οχι απο τις μουτσουνες σας και το προβληματικο, ευχαριστω!! :p :p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Αστα σαπια και λεγε τι προμηθεια πηρες απο τον Τονι για τη διαφημιση :p :p
Xαχαχαχαχαχα, σουπερ!! ζω για την στιγμη που θα βγω εξω...φοβερο ταξιδι!!!!και στα επομενα με το καλο,με περισσοτερες φωτογραφιες απο τα μερη που πηγες και οχι απο τις μουτσουνες σας και το προβληματικο, ευχαριστω!! :p :p
:pointu: φίλε πραγματικά όποιον βγάλει ο δρόμος προς τα εκεί πρέπει να περάσει απο το Τόνι είναι τρομερός άνθρωπος ( ενα 500αρικο πηρα μεταξυ μας αυτα όμως):D:D:D stay tuned για το καλοκαιρινό οδοιπορικό αλλά πρέπει να ασχοληθώ να το γράψω και έχω και πολλές πολλές φώτο από το αλλο προβληματικο :p:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
παρε άδεια να με ακολουθήσεις το 2017 με το καλό !!! 12-13 μερούλες μόνο
Άδεια έχω ;)
Κανάδυο χιλιάρικα μου λείπουν.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Top Bottom