Τροχαίο με αδέσποτο..

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Καλησπέρα σε όλους.
Θα ήθελα να ρωτήσω την παρέα αν γνωριζει κάποιος περιστατικό (τροχαίο με αδέσποτο ζώο)και να έχει στραφεί ο εμπλεκόμενος δικαστικα κατά του δήμου στον οποίο έγινε το ατύχημα και εννοείται πως είναι υπεύθυνος για τα αδέσποτα..
Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι πάντα όρθιοι..και αννν γίνει το κακό να σηκωνόμαστε γρήγορα όρθιοι.
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Δικηγόρος δεν είμαι αλλά δύσκολα θα δικαιωθείς
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εγώ πάντως μια φορά πριν την Κραϊόβα που μάζεψα μια γαλοπούλα από κάτω στο χτ έτρεχα μην με βρει ο ιδιοκτήτης και μου χώσει κάνα όπλο στο κρόταφο.....χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Γνωρίζω ότι έχει κινηθεί διαδικασία για αποζημίωση απο αστυνομικό για τροχαίο που έγινε με αδέσποτο και περιπολικό. Θα ρωτήσω για το αποτέλεσμα.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Γνωρίζω ότι έχει κινηθεί διαδικασία για αποζημίωση απο αστυνομικό για τροχαίο που έγινε με αδέσποτο και περιπολικό. Θα ρωτήσω για το αποτέλεσμα.

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σ ευχαριστώ πολυ
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Εγώ πάντως μια φορά πριν την Κραϊόβα που μάζεψα μια γαλοπούλα από κάτω στο χτ έτρεχα μην με βρει ο ιδιοκτήτης και μου χώσει κάνα όπλο στο κρόταφο.....χαχαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μακάρι Αποστολή να ήταν γαλοπούλα κ σ εμένα.Μου βγήκε λυκόσκυλο.Εγκαυματα σε όλη τη δεξιά πλευρά,ραγισμένα πλευρά κ η μηχανή.. άχρηστη.Θα μπορούσε βέβαια να ήταν κ χειρότερα.. οπότε ας θεωρηθω τυχερος
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Το σκυλι τι εγινε?Γιατι για να αξιωσεις αποζημιωση απ τον δημο πρεπει να το εχει τσιπαρει ο δημος.Εχεις προσβαση στο σκυλι για να ελεγξεις για τσιπ?
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Το σκυλί δυστυχώς το σκότωσα.Την επόμενη ημέρα το μάζεψε μάλλον ο δήμος.Απο την αστυνομία μου είπαν ότι πρόκειται για αδέσποτο
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μακάρι Αποστολή να ήταν γαλοπούλα κ σ εμένα.Μου βγήκε λυκόσκυλο.Εγκαυματα σε όλη τη δεξιά πλευρά,ραγισμένα πλευρά κ η μηχανή.. άχρηστη.Θα μπορούσε βέβαια να ήταν κ χειρότερα.. οπότε ας θεωρηθω τυχερος
Με το gs έγινε αυτό;;;; δεν μου έχει αναφέρει κάτι παλιότερα......όλα καλά αν πρόσφατο;;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Georgecibix

Μέλος
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Yamaha Tenere 700 2022
Περαστικά σου, πολύ κρίμα ρε φίλε! Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να συμβουλευτείς ένα δικηγόρο.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Έχω μιλήσει ήδη..Απλά ψάχνω κ εγώ για παρόμοιες περιπτώσεις.Θα βοηθούσαν.Βρηκα μια στη Λειβαδιά..και σκέφτηκα μήπως κάποιος είχε σχετική εμπειρία εδώ.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Περαστικά βρε Μπάμπη...
Δεν νομίζω ότι θα βγάλεις εύκολα άκρη με αυτά...
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Περαστικά κι αγύριστα .
Είσαι όρθιος κι αυτό έχει σημασία .
Μακάρι να μπορέσεις να βγάλεις άκρη με την περιπέτεια αυτη
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Περαστικά βρε Μπάμπη...
Δεν νομίζω ότι θα βγάλεις εύκολα άκρη με αυτά...
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.Να είσαι καλά.
Εγώ θα το "τρεξω' και οτι γινει.
Δεν περιμένω τίποτα..αν βγει κάτι θα είναι καλό για εμένα αλλα κ για άλλους που μπορεί να έχουν ίδια τύχη.Αν όχι..είμαστε καλά και αυτό μετράει
 
Top Bottom