Τροχαίο με αδέσποτο..

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Περαστικά φίλε μου κ αγύριστα.
Φτάνει που σηκωθηκες στα πόδια σου.

Τα αγριογουρουνα κ τα αδέσποτα πλέον που εχουν γίνει πολλά είναι κίνδυνος.

Πέρσι ήμουν με την οικογένεια νύχτα κ χτύπησα τουλάχιστον 5-6 μαζί που μου πεταχτηκαν στο δρόμο μέσα από τα χωράφια κ μιλάμε για μεγαλόσωμα σκυλιά.

Ευτυχώς για εμάς είχα την κλούβα, τα κεντραρισα κ άλλα τα έβαλα από κάτω κ άλλα τα πέταξα δεξιά κ αριστερά.

Γλύτωσα παραδόξως με ένα σπασμένο φανάρι.

Στον ίδιο δρόμο γνωστός μου με κούρσα χτύπησε ένα σκυλι έφερε τούμπες κ το αμάξι αχρηστεύτηκε.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Αφού είμαστε όρθιοι..Όλα καλά..
Να ξες το ράγισμα στα πλευρά είναι σπαστικό πολυ ,θα σε φέρνει πόνο κάνα εξάμηνο ,αλλά έρχεται και φεύγει .
Τα εγκαύματα κάνα μήνα .
Έχω γίνει προφεσορας μετά από 4 βούτες χαχαχαχαχαχα
Όλα θα πάνε καλά ,μην μασάς όπως είπαμε .
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Περαστικά !!!!!
Ακατόρθωτο αυτό που ψάχνεις .....
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Περαστικά φίλε μου κ αγύριστα.
Φτάνει που σηκωθηκες στα πόδια σου.

Τα αγριογουρουνα κ τα αδέσποτα πλέον που εχουν γίνει πολλά είναι κίνδυνος.

Πέρσι ήμουν με την οικογένεια νύχτα κ χτύπησα τουλάχιστον 5-6 μαζί που μου πεταχτηκαν στο δρόμο μέσα από τα χωράφια κ μιλάμε για μεγαλόσωμα σκυλιά.

Ευτυχώς για εμάς είχα την κλούβα, τα κεντραρισα κ άλλα τα έβαλα από κάτω κ άλλα τα πέταξα δεξιά κ αριστερά.

Γλύτωσα παραδόξως με ένα σπασμένο φανάρι.

Στον ίδιο δρόμο γνωστός μου με κούρσα χτύπησε ένα σκυλι έφερε τούμπες κ το αμάξι αχρηστεύτηκε.
Για λέγε, για λέγε!!!!
Στα μέρη σου μεριά; Γιατί τα δουλεύω μέρα νύχτα!!!!!
Έχω το νου μου στα αγριογούρουνα, αλλά όχι σε σκυλιά!!!! :oops:
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
47χκμ..Λιγο πριν φτάσουμε Άγιο Ιωάννη .Και εγώ αγριογούρουνα φοβόμουν..από σκύλο την έφαγα.
Συγκεκριμένα μου βγήκε από την ταβέρνα "Πλάτανος"κάθετα..
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Περαστικά !!!!!
Ακατόρθωτο αυτό που ψάχνεις .....
Ευχαριστώ για τις ευχές συντοπίτη.
Το νομοθέτημα υπάρχει.Αρθρο 9 του νόμου 4039/2012.
Υπομονή θέλει και ψάξιμο και όπως προανέφερα..δεν θα το αφήσω.Θα το πάω όσο πάει κ ότι γίνει.
Υπάρχει ήδη μια κερδισμένη υπόθεση στα δικαστήρια της Λειβαδιάς το 2019..
Θα ενημερώνω σχετικά
 

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
περαστικα φιλε ... Αυτο που γραφει ο KORAX να μπορουσες να τσεκαρεις αν ο σκυλος ειχε chip .
Αλλιως παρε καποιο επισημο εγγραφο απο Δημο οτι ηταν αδεσποτο και οτι το μαζεψαν.
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
περαστικα φιλε ... Αυτο που γραφει ο KORAX να μπορουσες να τσεκαρεις αν ο σκυλος ειχε chip .
Αλλιως παρε καποιο επισημο εγγραφο απο Δημο οτι ηταν αδεσποτο και οτι το μαζεψαν.
Ευχαριστώ πολύ.
Επειδή θα κινηθώ εναντίον του δήμου..δύσκολο να πάρω βεβαίωση από αυτούς.Πηρα από κτηνίατρο όμως που σκαναρε το ζώο κ ήταν ατσιπαριστο κ έχω κ το δελτίο συμβάντος που αναφέρει ότι το ζώο δεν είχε λουρί ή κάτι που να δηλώνει ιδιοκτήτη..
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Για λέγε, για λέγε!!!!
Στα μέρη σου μεριά; Γιατί τα δουλεύω μέρα νύχτα!!!!!
Έχω το νου μου στα αγριογούρουνα, αλλά όχι σε σκυλιά!!!! :oops:
Έξω από την Θήβα Νικόλα, πήγαινα για χωριό.
Γενικά στα μέρη εδώ παίζει πολύ αδέσποτο κ γουρούνι, μην ξεχνάμε κ τις αλεπούδες που είναι πάμπολλες.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Έξω από την Θήβα Νικόλα, πήγαινα για χωριό.
Γενικά στα μέρη εδώ παίζει πολύ αδέσποτο κ γουρούνι, μην ξεχνάμε κ τις αλεπούδες που είναι πάμπολλες.
Α, έξω απ'τη Θήβα!!!!!!
Διορθώνω τότε: Σε αυτά τα μέρη, προσέχω για αγριογούρουνα ΚΑΙ για γύφτους!!!!!!!!!!!
Τώρα θα κοιτάω και για αδέσποτα και για αλεπούδες;;;;;
Θα αλλάξω δρομολόγιο μου φαίνεται, γιατί καλά όλα τα άλλα, πάνε στο καλό, αλλά οι γύφτοι είναι οι χειρότεροι!!!!!! Δύο μάτια έχω!!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Α, έξω απ'τη Θήβα!!!!!!
Διορθώνω τότε: Σε αυτά τα μέρη, προσέχω για αγριογούρουνα ΚΑΙ για γύφτους!!!!!!!!!!!
Τώρα θα κοιτάω και για αδέσποτα και για αλεπούδες;;;;;
Θα αλλάξω δρομολόγιο μου φαίνεται, γιατί καλά όλα τα άλλα, πάνε στο καλό, αλλά οι γύφτοι είναι οι χειρότεροι!!!!!! Δύο μάτια έχω!!!
Μην πιάσουμε κουβέντα για τους γύφτους, θα πρέπει να ανοίξουμε καινούργιο θέμα που το σκέψεις στο καιρό της καραντίνας θα θυμίζει πλέον παράγραφος.
 
Top Bottom