Φιλικό Trail Ride 10 Μαρτίου 2024

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Εγώ θα έρθω με ερωτηματικό, γιατι μου κόπηκαν απο τους κραδασμούς , κατι λαστιχα σαν σινεμπλοκ με τα βιδωνεται η πόδια στο μοτερ του 790 κ εχει κρεμάσει , η αλουμινένια ποδια κάτω απο το κινητήρα της μηχανής μου ….
Αν έρθουν τα spares ,μεχρι παρασκευη θα ακολουθήσω κ εγω.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Να υπενθυμίσω πως σε παλιότερα φιλικά Trail Rides ο Doc έδινε τα αρχεία gps και έσβηνε οποιαδήποτε διαδρομή είχαν μέσα ήδη οι συσκευές, οπότε φροντίστε ό,τι ιστορικό έχετε και δεν θέλετε να χαθεί, να το έχετε σώσει.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Να υπενθυμίσω πως σε παλιότερα φιλικά Trail Rides ο Doc έδινε τα αρχεία gps και έσβηνε οποιαδήποτε διαδρομή είχαν μέσα ήδη οι συσκευές, οπότε φροντίστε ό,τι ιστορικό έχετε και δεν θέλετε να χαθεί, να το έχετε σώσει.
Αν έχω καταλάβει σωστά, όσοι εξοφλήσουν την συμμετοχή τους από πριν μέσω e-banking θα λάβουν το gpx αρχείο την προηγούμενη μέρα. Οπότε το περνάς μόνος μετά.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αν έχω καταλάβει σωστά, όσοι εξοφλήσουν την συμμετοχή τους από πριν μέσω e-banking θα λάβουν το gpx αρχείο την προηγούμενη μέρα. Οπότε το περνάς μόνος μετά.
και εγώ αυτό κατάλαβα από το mail. Δε το καταλαβαινω ομως γιατι πρεπει να γινει διαγραφή σε όλες τις διαδρομες. Εγώ στο κινητό έχω καμιά 30άρα, τι σημασία έχει αν είναι άδειο ή γεμάτο; Θα φορτώσω της βόλτας και πάμε...
 

sfera

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
Tenere700, CRM250, Bandit 650
και εγώ αυτό κατάλαβα από το mail. Δε το καταλαβαινω ομως γιατι πρεπει να γινει διαγραφή σε όλες τις διαδρομες. Εγώ στο κινητό έχω καμιά 30άρα, τι σημασία έχει αν είναι άδειο ή γεμάτο; Θα φορτώσω της βόλτας και πάμε...
Στο στελνει στο email και το βαζεις κινητο οπως κανουμε. Απλα επειδη ειναι αγωνας για τα 4Χ4 και φιλικο για τις μηχανες και οπως ξερω απο αλλες φορες γινεται χαμος για να μην ασχολειται με αποδειξεις και email και φορτωμα αρχειων σε συσκευες γι αυτο καλο ειναι να εχει γινει η πληρωμη.
Για την διαγραφη ειναι για GARMIN και GPS οχι για κινητα και εκει μονο αν δεν υπαρχει χωρος .. πχ στο δικο μου 60cxs αναγκαστικα τα σβηνει γιατι δεν χωραει
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Στο στελνει στο email και το βαζεις κινητο οπως κανουμε. Απλα επειδη ειναι αγωνας για τα 4Χ4 και φιλικο για τις μηχανες και οπως ξερω απο αλλες φορες γινεται χαμος για να μην ασχολειται με αποδειξεις και email και φορτωμα αρχειων σε συσκευες γι αυτο καλο ειναι να εχει γινει η πληρωμη.
Για την διαγραφη ειναι για GARMIN και GPS οχι για κινητα και εκει μονο αν δεν υπαρχει χωρος .. πχ στο δικο μου 60cxs αναγκαστικα τα σβηνει γιατι δεν χωραει
Κατατοπιστικότατος, ευχαριστώ Σταμάτη!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αποβαση
και μία σημαία πουθενά. Άγνωστοι μεταξύ αγνώστων. Η διεύθυνση καλό είναι να ακολουθήσει την μοίρα του Zhang σιγά σιγά!! Να βάλει και ένα γαρύφαλλο στο αυτί μη ξεχάσει.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Να προσθέσω ότι υπάρχουν και άλλοι του φόρουμ :secret: που θα είναι εκεί, αλλά δεν έχουν προσθέσει τα ονοματα τους. Νομιζω πρέπει να φτάνουν τις 100 συμμετοχές οι μοτοσυκλέτες (αν δεν τις έχουν φτάσει ήδη).
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να προσθέσω ότι υπάρχουν και άλλοι του φόρουμ :secret: που θα είναι εκεί, αλλά δεν έχουν προσθέσει τα ονοματα τους. Νομιζω πρέπει να φτάνουν τις 100 συμμετοχές οι μοτοσυκλέτες (αν δεν τις έχουν φτάσει ήδη).
Γνωστό ...εδώ δεν δηλώνουν σε δικές μας βόλτες, θα δηλώσουν στου doc?
Όλοι οι βλαμμένοι εδώ μαζευτηκαμε
 

John400

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Xrv750

R.o.C.

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
ΚΤΜ 990 Adventure
Παιδες υπαρχει κανεις που να τον ενδιαφερει να το παμε παρεα; Γενικα παω λιγο χωμα, δεν ειμαι ουτε αρχαριος ουτε γρηγορος, τα 172 km που αναφερονται στο site του doc τα βλεπω πολλα για να τα βγαλω... αν ειναι φλαταδουρες (ή εχει τα 171 ασφάλτινα :p )μπορει κιολας δεν ξερω... και με την πλοηγηση δεν τα παω καλα (μονο χαρτη ξερω :rolleyes:... και google maps) Δυστυχως παντα στο βουνο ακολουθουσα την παρεα οπότε στο κομματι της πλοήγησης τζιφος Σημερα θα κατεβασω 2 εφαρμογες που μου εστειλε ενας φιλος και ο θεος βοηθος ... Ειδα οτι θα παει κοσμος απο δω οπότε αν ειναι κανεις σε παρομοια φαση και θελει να βοηθηθουμε, μεσα!
 
Top Bottom