Φλερτάροντας με την Αριάδνη

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μπραβο ρε παληκαρια. Ηταν τσουχτερο το κρυο σημερα αλλα οσοι τολμησαν ανταμείφθηκαν. Παντα τετοια :friendship:





υγ. Δεν το ηξερα οτι ρηχνει τοσο πολυ χιονι στην Κρητη. Εντυπωσιαστηκα


Η φωτογραφια ειναι απο τον ομαλό, στα Χανιά πριν δυο βδομαδες.. τον πρώτο και ελαφρύ χιονια που έκανε :p φαντάσου τώρα



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z


Η φωτογραφια ειναι απο τον ομαλό, στα Χανιά πριν δυο βδομαδες.. τον πρώτο και ελαφρύ χιονια που έκανε :p φαντάσου τώρα



Sent from my iPhone using Tapatalk

:eek::eek::eek::eek::eek:. πλακα με κανεις
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Μπραβο ρε παληκαρια. Ηταν τσουχτερο το κρυο σημερα αλλα οσοι τολμησαν ανταμείφθηκαν. Παντα τετοια :friendship:





υγ. Δεν το ηξερα οτι ρηχνει τοσο πολυ χιονι στην Κρητη. Εντυπωσιαστηκα
Ρίχνει αρκετό και κάθε χρόνο. Στο Ηράκλειο βέβαια και χαμηλά, όχι συχνά, μια στα πόσα χρόνια. Για να καταλάβεις, υπάρχει αγώνας ορειβατικού σκι στον Ψηλορείτη κάθε αρχές Μαρτίου! Δες εδώ: http://www.pierracreta.gr/el/

Κι εγω Κερη ημουν, αλλα προφανως αλλες ωρες. Εγω ανεβηκα γυρω στις 11.30 με 12.
Υπεροχα ηταν (για μας που ειναι σχετικα πρωτογνωρα).
Εμείς πήγαμε λίγο μετά τις 14:00 και μάλιστα πετύχαμε τον @yns

Ωραιοι, αν δεν δουλευα σημερα και εγω το εψηνα για καμια κοντινη μιας και εχω να οδηγησω 10 μερες και εχω σαλταρει... :p

@Markas , μολις ανακοινωσαν στην τηλεοραση οτι δεν ανοιγουν σχολεια αυριο σε ολο το Ηρακλειο απο οτι καταλαβα,ξεκινα σιγα σιγα να ανεβασεις και τον Ρουβα :p :p
Το έχω πόσες μέρες έτοιμο.
Κάτι ήθελε να προσθέσει ο Γιάννης, βάλε και τις γιορτές, καθυστερήσαμε. Θα το βάλω σύντομα όμως.
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Δυο τελευταίες φωτογραφίες:
Ο Μάνος σταμάτησε σχετικά νωρίς...



Εγώ που ήμουν μπροστά του άργησα να το καταλάβω και συνέχιζα μέσα στο λάκο με το χιόνι μέχρι και λίγο πάνω από τα γόνατα!

 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Κι εκεί που κατεβαίναμε από το δάσος της Κέρης με το τζιπάκι του αδερφού, με τους 25 βαθμούς μας (έξω είχε 1), τα γαντάκια μας και τα σκουφάκια μας, βλέπουμε από μακρυά 2 κουζουλούς να παλεύουν με κάτι εντούρα να κρατηθούν όρθιοι... Σταύρο, λέω του μπράδερ, κοίτα που θα είναι ο Μάρκας με τον Μάνο!! :D :D
Κρίμα να μην το σκεφτώ να σας βγάλω μία φωτογραφία!

Μπράβο ρε κομάντα, δε μασάτε! Αν είχα κι εγώ εντούρο... εχμ... δηλαδή... θέλω να πω... γκουχ γκουχ... ευτυχώς που δεν έχω δηλαδή! :p :D

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom