Χρώμιο κ καταλύτης

-DHMHTRHS-

Μέλος
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
RT12OO BMW
TACT 50cc
επειδη ειμαι λατρης τις γυαλισμενης εξατμησεις και πλεξουδας το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι η
ευχαριστηση κραταει πολυ λιγο με μεν μολις τις γυαλισεις και κατα τις πρωτες ωρες τις γουσταρεις και βλεπεις και οτι αρχιζουν και μπλεδιζουν με την χρηση
αλλα μετα αρχιζουν τα δυσαρεστα
οπου ειναι τα νερα ολων των ειδων
βροχης,μπουγαδας τις νοικοκυρας και πλυσιματα αυτοκινητων που τρεχουν μεσα στον δρομο α και αμα κανεις και το λαθος και πλυνεις το μηχανακι σου σε κανενα βενζιναδικο τα χημικα σε κανουν λεκεδες και μετα θελει παλι τριψιμο
οτι καθησει επανω στεγνωνει και μενει με αποτελεσμα μετα απο κανενα μηνα και ισως λιγο παραπανω να αρχιζει η θαμπαδα και η κρουστα που τις καλυβει.
και να σκεφτεις οτι τυχαινει να εχω δυο πλεξουδες και τις αλλαζω εναλλαξ για να ειναι η μια καθαρη.
 

Νικόλας

Μέλος
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
CBF600SA8
To μηχανάκιον δεν κυκλοφοράει οταν βρεχει , δεν περνάει απο νερα κ γενικά είναι βιτρίνα.

Τέλος παντων η κινηση έγινε , για δοκιμη εδωσα το τελικο για γυαλισμα με βούρτσα, ενω τα υπόλοιπα μερη του , κολιέδες, βιδες , στηριγματα εγιναν χρωμια.
Δεν ξερω πως το γυαλίζουν κ δεν με νοιαζει αλλά παίζει να γυαλιζει περισσότερο απο καινουργιο.

Ετσι εδωσα κ τους λαιμους για την ίδια επεξεργασία.

Ο μάστορης επιμένει οτι η γυαλάδα θα αργησει να φυγει αν την συντηρώ με μια αλοιφη για ανοξείδωτα κ μαλακο πανάκι.

Θα δείξει.

ΥΓ: Τι εννοείς οταν λες οτι έχεις δύο πλεξουδες?
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
To βήμα έγινε εδώ κ ένα μήνα , η ΤΑ έφυγε , κ την θέση της πήρε ένα CBF600SA8.
Τι λες ρε Νικόλα-Πετράνθρωπε :eek: κοσμοϊστορικα γεγονοτα εχουν συμβει και στο αλλο φορουμ τσιμουδια κερατουκλη o_O

Τεσπα, να το χαρεις οσο δεν παει :cool: και ελπιζω να συνεχισεις να προσφερεις την τεχνογνωσια σου στους ΤΑδες :ok:

ΥΓ Αυτος που θα το παρει ειναι ΠΟΛΥ τυχερος, λεω "θα" γιατι ηρθε στ'αυτια μου οτι ειναι στον εμπορο απ'οπου πηρες το CBF.. :secret:
 
Top Bottom