Χωμάτινο κυνήγι θησαυρού-ΣΥΜΟΦΕ-16/10

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Αυτό το ΧΤ αν είχε μιλιά θα έλεγε πολλές ιστορίες






Τρελό φατσόνι



Είδε τρανσαλπ και ήθελε να του στύψει το γκάζι :laugh:


Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Αυτοί γιατί χαμογελάνε έτσι?


Να γιατί ..

And the Oscar goes to..
imb990 και την παρέα του,ρεμάλια άξιοι!:ok:



Κάτι πήραν και τα μπαρμπάδια με την προσωπική τους Γιατρέσα :)




Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά του συμοφε που για άλλη μια φορά μας έδωσαν αφιλοκερδώς μια ξέγνοιαστη ημέρα :friendship:

Στάλθηκε από το SM-J320F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
μπραβο στα παληκαρια και το κοριτσι μας.
κριμα που αλαξε η ημερομηνια, το εψηνα πολυ να ερθω κι εγω. δε πηραζει του χρονου. τα παιδια του συμοφε ειναι απο τα καλητερα και διοργανωνουν πολυ ωραια πραγματα. στα επομενα:friendship:
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
πολυ ωραια διοργανωση και ενα μεγαλο μπραβο στην συμοφε!!!! εχουμε και λεμε...
@Gio_Diego_950_ADV


@AnotherFace


εγω


οι τρεις μας επι το εργο..






οριστε και το επαθλο!!!!!


και οι απαραιττητες αναμνηστηκες!!




και του χρονου μαγκες με πιο πολλες συμμετοχες!!! Περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑ
:friendship::friendship::friendship:
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Nεοι ωραιοι και adventurεοι! Πως να μην το σηκωσουμε? :friend:

Για αλλη μια φορα μπραβο στα παιδια στην διοργανωση ηταν ολα καταπληκτικα, και σε ολους που πηρανε μερος!!!

:friendship::friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Ασ πω κ εγω το κατι τις μου..Μπραβο στη συμοφε κατ αρχας για τη ομορφη διοργανωση που ειχαμε τη χαρα να συμμετασχουμε..Πραγματικα πρεπει να εριξαν πολυ τρεξιμο για να γινει ολο αυτο και αφιλοκερδως..μπραβο τους κ παλι..Ξεκιναω...
Συναντηση πρωι για αναχωρηση σε γνωστο λελοστεκι του παγκρατιου!!
Αφου καναμε εγγραφες κλπ πατησαμε χωμα ψαχνοντας τα στοιχεια που θα μας οδηγησουν στην ευρεση του δολοφονου..




Μετα πατησαμε κ ασφαλτο!!



Καναμε το σταυρο μας στην εκκλησια!



Στασεις για περισυλλογη και καινουριες γνωριμιες..





Και αφου βρηκαμε τον καραγκιοζη της υποθεσης μετα απο σκεψη..



Το σηκωσαμεεεε$$$





Μπραβο στον @lmb990 και τον @AnotherFace και φυσικα στα τρια εργαλεια που μας ανεχτηκαν πανω τους!!



Υ.Γ.
@MoNiker μας ελλειπες..του χρονου παρεα..
 
Τελευταία επεξεργασία:

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Ασ πω κ εγω το κατι τις μου..Μπραβο στη συμοφε κατ αρχας για τη ομορφη διοργανωση που ειχαμε τη χαρα να συμμετασχουμε..Πραγματικα πρεπει να εριξαν πολυ τρεξιμο για να γινει ολο αυτο και αφιλοκερδως..μπραβο τους κ παλι..Ξεκιναω...
Συναντηση πρωι για αναχωρηση σε γνωστο λελοστεκι του παγκρατιου!!

Αφου καναμε εγγραφες κλπ πατησαμε χωμα ψαχνοντας τα στοιχεια που θα μας οδηγησουν στην ευρεση του δολοφονου..


Μετα πατησαμε κ ασφαλτο!!

Καναμε το σταυρο μας στην εκκλησια!


Στασεις για περισυλλογη και καινουριες γνωριμιες..



Και αφου βρηκαμε τον καραγκιοζη της υποθεσης μετα απο σκεψη..

Το σηκωσαμεεεε$$$



Μπραβο στον @lmb990 και τον @AnotherFace και φυσικα στα τρια εργαλεια που μας ανεχτηκαν πανω τους!!

Υ.Γ.
@MoNiker μας ελλειπες..του χρονου παρεα..
Κοιταχτε να βαλετε κανα σοβαρο χωματινο ελαστικο και εχουμε να κανουμε πολλα με τα αγριμια...:pοντως κριμα που δεν μπορεσα...:mad:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Μπραβο σε ολους!!!!! Κριμα που την τελευταια στιγμη επρεπε να δουλεψω και εχασα την φαση. Κριμα και για το ηθος του παντελη (Padis) που τονπηρα να δω πως περνανε και με δουλευε εργαζομενο ανθρωπο. :pointu::friendship: Μπραβο παιδια αξιοι!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μπραβο στους διοργανωτές, σε αυτήν που σας ξεσήκωσε και στους εκπροσώπους μας. :ok:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
αψογοι
Μπραβο στις ομάδες
Μπραβο στους διοργανωτές
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον ΣυΜοΦε για την όμορφη μέρα που μας χάρισε και ένα ακόμη στην ομάδα μου που με ανέχτηκε !
Αν και αρκετές φορές πολύ ευφάνταστες οι απαντήσεις των γρίφων, σε βάζανε σε ένα άλλο τριπάκι και όχι μόνο αυτό της οδήγησης... Μετά από 8 ώρες πάνω (και κάτω) από την μηχανή, μέχρι τον καναπέ σούρθηκα. Εκεί με βρήκε το ξημέρωμα.... :wacky:
Να είμαστε καλά και του χρόνου να το ξανακάνουμε !

Μία σκέψη υπάρχει να το κάνουμε δικάβαλο του χρόνου, εγώ με το φτερό (φτερό ακούς ?) :)

Όσο για τον Dr Evil ένα έχω να πω.... Κρίμα το μπόι σου καλέ ! Τέτοιο υβρεολόγιο και σε τόση διάρκεια ποτέ μου δεν είχα ξανακούσει ... Αυτό είναι ΉΘΟΣ ! Συγχαρητήρια ! :p:p:p
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Φτερο ακουει κ πολυ του αρεσε η πολυθρονα!! Αλλα κ το ντομινατοεξαρ σούπερ ηταν!!

Χτες κι εγω "πτωμα"... μου φαινεται πως το "εγκλημα" ηταν προμελετημενο, τα "θυματα" πολλα κ ο "δολοφονος" μια ομαδα ακουραστων, χαμογελαστων ανθρωπων που ειναι λατρεις της φυσης κ των μηχανων... οι ΣΥΜΟΦΕδες!!

Ενα μεγαλο ευχαριστω λοιπον στους διοργανωτες για μια υπεροχη μερα που μας χαρισαν πανω κ κατω απο τις μηχανες μας, σε μια πολυ ομορφη διαδρομη, με διαφορετικα τερεν, κ ενα παιχνιδι που αν μη τι αλλο εβαζε το μυαλο μας να δουλευει σαν το καρμπυρατερ του εξαρ (με πλουσιο μιγμα δλδ)!!

Για την παλιοπαρεα των pouroduro τι να πω... για μια γεματη ημερα με χαμογελα που μου χαρισαν; μου λειψατε... αυτο θα πω!!:p

Οσο για τους νεους που πηραν την πρωτη θεση κ το κυπελο, ενα θα πω: εκει που ειστε ημασταν (οχι εγω... οι αλλοι!)... κ θα ξαναρθουμε!!:wacky: Συγχαρητηρια δλδ!!:ok:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Φτερο ακουει κ πολυ του αρεσε η πολυθρονα!! Αλλα κ το ντομινατοεξαρ σούπερ ηταν!!

Χτες κι εγω "πτωμα"... μου φαινεται πως το "εγκλημα" ηταν προμελετημενο, τα "θυματα" πολλα κ ο "δολοφονος" μια ομαδα ακουραστων, χαμογελαστων ανθρωπων που ειναι λατρεις της φυσης κ των μηχανων... οι ΣΥΜΟΦΕδες!!

Ενα μεγαλο ευχαριστω λοιπον στους διοργανωτες για μια υπεροχη μερα που μας χαρισαν πανω κ κατω απο τις μηχανες μας, σε μια πολυ ομορφη διαδρομη, με διαφορετικα τερεν, κ ενα παιχνιδι που αν μη τι αλλο εβαζε το μυαλο μας να δουλευει σαν το καρμπυρατερ του εξαρ (με πλουσιο μιγμα δλδ)!!

Για την παλιοπαρεα των pouroduro τι να πω... για μια γεματη ημερα με χαμογελα που μου χαρισαν; μου λειψατε... αυτο θα πω!!:p

Οσο για τους νεους που πηραν την πρωτη θεση κ το κυπελο, ενα θα πω: εκει που ειστε ημασταν (οχι εγω... οι αλλοι!)... κ θα ξαναρθουμε!!:wacky: Συγχαρητηρια δλδ!!:ok:
Εεε τωρα μας δωσατε το σκηπτρο εσεις, θα μας το παρετε πισω?? Δε λεει..ντροπη..λεω να το κρατησουμε και στους επομενους..:D:wacky:
 
Top Bottom