Χωμάτινο 2 ημερο στον Πάρνωνα 30-31 Οκτωβρίου -1 Νοεμβρίου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Κυριακη θα κτεβει κανεις από ασφαλτο να βρεθουμε δεν εχω χωμάτινα αλλα για βολτα είμαι μεσα.
Λάμπρο, Κυριακή πρωί στις 07.00, στο Media Markt, Θηβών και Λεωφ. Αθηνών, μαζί με σένα τρείς ;)
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro

Κομπλενταδαμ !!!!!!


Από αδιευκρίνιστο !!!!
Φίλε πολύ ωραίο, και μάχιμο ! να ρωτήσω κάτι όμως ... ο μπογιατζής σου, μήπως βάφει άρματα, στο στρατό ?
Γιατί σαν "πλακωμένο" με σπρέυ, μου φαίνεται ...
Και που ΄σαι ... επειδή από Χαλκίδα, είναι γύρω στα 500 χλμ, "πάνε -έλα" χωρίς το χώμα ... πάρε μαζί σου μια κούτα ΝΟΥΝΟΥ καλού κακού ............. άδεια ... :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φίλε πολύ ωραίο, και μάχιμο ! να ρωτήσω κάτι όμως ... ο μπογιατζής σου, μήπως βάφει άρματα, στο στρατό ?
Γιατί σαν "πλακωμένο" με σπρέυ, μου φαίνεται ...
Και που ΄σαι ... επειδή από Χαλκίδα, είναι γύρω στα 500 χλμ, "πάνε -έλα" χωρίς το χώμα ... πάρε μαζί σου μια κούτα ΝΟΥΝΟΥ καλού κακού ............. άδεια ... :D
:pointu::pointu::pointu:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φίλε πολύ ωραίο, και μάχιμο ! να ρωτήσω κάτι όμως ... ο μπογιατζής σου, μήπως βάφει άρματα, στο στρατό ?
Γιατί σαν "πλακωμένο" με σπρέυ, μου φαίνεται ...
Και που ΄σαι ... επειδή από Χαλκίδα, είναι γύρω στα 500 χλμ, "πάνε -έλα" χωρίς το χώμα ... πάρε μαζί σου μια κούτα ΝΟΥΝΟΥ καλού κακού ............. άδεια ... :D
Ο προηγούμενος κάτοχος του εν λογο εργαλείου ειχε καποια θεματα ίσως περισσότερα απο τα δικά μου και σε μια στιγμή του !!!!!!!!!
Το πλάκωσε στο μαυρο σπρέι παντου !!!!
Αλυσογραναζα καρμπυρατέρ μοτερ τα παντα
Δε σου κρύβω οτι αυτο με ενθουσίασε !!!και ηταν ο λόγος που το πήρα !!μου μίλησε μέσα στην ψυχή μου , ενα πραμα ,καταλαβαίνεις ......
Αυτα και ......σαγκαπο
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Φίλε πολύ ωραίο, και μάχιμο ! να ρωτήσω κάτι όμως ... ο μπογιατζής σου, μήπως βάφει άρματα, στο στρατό ?
Γιατί σαν "πλακωμένο" με σπρέυ, μου φαίνεται ...
Και που ΄σαι ... επειδή από Χαλκίδα, είναι γύρω στα 500 χλμ, "πάνε -έλα" χωρίς το χώμα ... πάρε μαζί σου μια κούτα ΝΟΥΝΟΥ καλού κακού ............. άδεια ... :D
του τα είπα πριβέ αυτά.....:pointu:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250

Κομπλενταδαμ !!!!!!


Από αδιευκρίνιστο !!!!
Τώρα που το βλέπω καλύτερα..........Π Ο Λ Υ Κ Α Κ Ο ......... !!!!!!!!

Σας εύχομαι όλους να περάσετε τέλεια:friendship: και να επιστρέψετε μ' ένα χαμόγελο αντάξιο της ψυχοθεραπείας που θα υποστείτε από τις καταστάσεις που θα ζήσετε !!
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Φίλε πολύ ωραίο, και μάχιμο ! να ρωτήσω κάτι όμως ... ο μπογιατζής σου, μήπως βάφει άρματα, στο στρατό ?
Γιατί σαν "πλακωμένο" με σπρέυ, μου φαίνεται ...
Και που ΄σαι ... επειδή από Χαλκίδα, είναι γύρω στα 500 χλμ, "πάνε -έλα" χωρίς το χώμα ... πάρε μαζί σου μια κούτα ΝΟΥΝΟΥ καλού κακού ............. άδεια ... :D
:pointu::pointu::pointu::pointu:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Καλά κλαίω.......:D:D και αφήστε το πουλί ήσυχο να χαθεί με την ησυχία του........
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom