Χωματάδα στο "Μεγαλοχώρι"(vol.2)

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
:UH:Ασε ρε καλα που δεν ηρθα Σιγα τα ωραια πούτανε..
















Ρε koyfalitses επιτηδες το κανατε ε? Περιμενατε να αρρωστησω για να δειτε ασπρη μερα ε?
Σιγα που ηταν ωραια...ολο λασπες και χιονια ειχε χαλια ρε Κωστα χαλια σου λεω...Περαστικα παρεπιπτοντως...
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ρε koyfalitses επιτηδες το κανατε ε? Περιμενατε να αρρωστησω για να δειτε ασπρη μερα ε?
Bασικά...να γίνεις καλά περιμέναμε...αλλά έχεις πάρει αγκαλιά τις ιώσεις ρε φιλαράκι ,κ δε λές να τις αφήκεις...πόσο ν'αντέξουμε οι PouroDuroi...?
:friend:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Μπράβο παίδες !!! :ok::ok::ok: κάνατε ΩΡΑΙΑ βόλτα ...

Σε λίγες ώρες κι εμείς, για την 1η χιονισμένη εντουράδα του 2016 ...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τυπική πούρο βολτα !!!!!!!!!!
Που εφαρμόζει με ακριβεια το πνεύμα και την φιλοσοφία του χώρου
Και εις ανώτερα
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Παιδια ευχαριστω για την παρεα...
Υπαρχει φωτο αποκαλυψη,περι αξιοπιστιας συγκεκριμενης μαρκας...αν θελει αυτος που εχει τα φωτογραφικα στοιχεια ασ μιλησει..
Βαγγέλη εγώ ευχαριστώ για την πλοήγηση,το κέρασμα του πρωινού καφέ, του τσίπουρου αλλά και για το 'πατάκι' που μου έκανες ώστε να φτάσω πιο κοντά στον πολιτισμό :friendship:.
Πάντως τα τερτίπια του ρδέλου μου(έφαγα και μια ψιλή απο σβήσιμο σε ανηφόρα) δεν μου χάλασαν στο ελάχιστο την πολύ ωραία βόλτα που κάναμε.Η επιστροφή δε μέσα στην ζεστασιά του φορτηγού της οδικής ήταν βάλσαμο :D.
Όσο για τα φωτογραφικά στοιχεία μάταια προσπαθούσα να σας διώξω(με τρόπο :wacky:)) ώστε να μην υπάρξουν ντοκουμέντα περί αξιοπιστίας της χόντα :roflmao:
Για την ιστορία το χρέπι το άλλο πρωί πήρε μπροστά με την πρώτη μιζιά και εκτελεί κανονικά χρέη commuting(φτάνει να μην βρέξει πολύ :roflmao: ).
Ευχαριστώ σας παίδες,στις επόμενες :friendship:

υγ.Βαγγέλη ο konkost δεν σου χρωστάει πλοήγηση καθώς δεν χαθήκαμε ούτε μια φορά :laugh:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Βαγγέλη εγώ ευχαριστώ για την πλοήγηση,το κέρασμα του πρωινού καφέ, του τσίπουρου αλλά και για το 'πατάκι' που μου έκανες ώστε να φτάσω πιο κοντά στον πολιτισμό :friendship:.
Πάντως τα τερτίπια του ρδέλου μου(έφαγα και μια ψιλή απο σβήσιμο σε ανηφόρα) δεν μου χάλασαν στο ελάχιστο την πολύ ωραία βόλτα που κάναμε.Η επιστροφή δε μέσα στην ζεστασιά του φορτηγού της οδικής ήταν βάλσαμο :D.
Όσο για τα φωτογραφικά στοιχεία μάταια προσπαθούσα να σας διώξω(με τρόπο :wacky:)) ώστε να μην υπάρξουν ντοκουμέντα περί αξιοπιστίας της χόντα :roflmao:
Για την ιστορία το χρέπι το άλλο πρωί πήρε μπροστά με την πρώτη μιζιά και εκτελεί κανονικά χρέη commuting(φτάνει να μην βρέξει πολύ :roflmao: ).
Ευχαριστώ σας παίδες,στις επόμενες :friendship:

υγ.Βαγγέλη ο konkost δεν σου χρωστάει πλοήγηση καθώς δεν χαθήκαμε ούτε μια φορά :laugh:
Γιωργο η παρεα σου πολυτιμη και οσων φευγουμε μαζι για advolta καθως..και με τα ποδια θα το γυρναγαμε...κανενα μηχανακι δεν ειναι ...ρδελο απλα τσεκαρισε τι θα μπορουσε να βραχυκυκλωνει με το νερο...ασε τις ευχαριστιες και ετοιμασου για επομενη....οσο για αυτον που εβγαζε φωτο την συγκεκριμενη στιγμη...να σε ρωτησω? Ειναι φιλος σου? :pointu::pointu: Κανει αρχειο και την καταληλη στιγμη το εξαπολυει...
Και παλι ευχαριστω ολους σας για το τρελλο σαββατοπρωινο..παμε για αλλα:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βαγγέλη εγώ ευχαριστώ για την πλοήγηση,το κέρασμα του πρωινού καφέ, του τσίπουρου αλλά και για το 'πατάκι' που μου έκανες ώστε να φτάσω πιο κοντά στον πολιτισμό :friendship:.
Πάντως τα τερτίπια του ρδέλου μου(έφαγα και μια ψιλή απο σβήσιμο σε ανηφόρα) δεν μου χάλασαν στο ελάχιστο την πολύ ωραία βόλτα που κάναμε.Η επιστροφή δε μέσα στην ζεστασιά του φορτηγού της οδικής ήταν βάλσαμο :D.
Όσο για τα φωτογραφικά στοιχεία μάταια προσπαθούσα να σας διώξω(με τρόπο :wacky:)) ώστε να μην υπάρξουν ντοκουμέντα περί αξιοπιστίας της χόντα :roflmao:
Για την ιστορία το χρέπι το άλλο πρωί πήρε μπροστά με την πρώτη μιζιά και εκτελεί κανονικά χρέη commuting(φτάνει να μην βρέξει πολύ :roflmao: ).
Ευχαριστώ σας παίδες,στις επόμενες :friendship:

υγ.Βαγγέλη ο konkost δεν σου χρωστάει πλοήγηση καθώς δεν χαθήκαμε ούτε μια φορά :laugh:
Το Domi.....έμεινε στα πλαίσια της καθιερωμένης βλάβης Honda, σε όλες τις βολτες εδώ μεσα:D
Ευτυχώς υπήρχε ένα gs και ένα μπουφάν bmw :eek:

advφον!!
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Το Domi.....έμεινε στα πλαίσια της καθιερωμένης βλάβης Honda, σε όλες τις βολτες εδώ μεσα:D
Ευτυχώς υπήρχε ένα gs και ένα μπουφάν bmw :eek:

advφον!!
Ειναι απαισιο καρφι αυτο που εριξες....αλλα μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι χαχαχα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειναι απαισιο καρφι αυτο που εριξες....αλλα μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι χαχαχα
Καταγραφή γεγονότων κάνω αδερφέ! !:D
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ωραια βολτα...

οι φωτογραφιες ειναι σουπερ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Γιωργο η παρεα σου πολυτιμη και οσων φευγουμε μαζι για advolta καθως..και με τα ποδια θα το γυρναγαμε...κανενα μηχανακι δεν ειναι ...ρδελο απλα τσεκαρισε τι θα μπορουσε να βραχυκυκλωνει με το νερο...ασε τις ευχαριστιες και ετοιμασου για επομενη....οσο για αυτον που εβγαζε φωτο την συγκεκριμενη στιγμη...να σε ρωτησω? Ειναι φιλος σου? :pointu::pointu: Κανει αρχειο και την καταληλη στιγμη το εξαπολυει...
Και παλι ευχαριστω ολους σας για το τρελλο σαββατοπρωινο..παμε για αλλα:friendship:
Στο κοντινό παρελθόν είχε παρεξηγήσει τα μπινελίκια που ρίχνω στο ντομί και ο XLGeorge παρ'ολο που με ξέρει περισσότερο καιρό.Η γριά μου έχει χαρίσει απίθανες στιγμές στα χρόνια που την έχω και ότι κοσμητικά επίθετα της ρίχνω κατά καιρούς είναι χάριν αστεϊσμού ;)
Ο 'φίλος' που έχει τις φωτό μου έστειλε τον αριθμό τραπεζικού λογαριασμό του για να καταθέσω ένα σεβαστό ποσό ώστε να μην βγάλει τα άπλυτα στη φόρα(ή μάλλον στο φόρουμ :laugh: )
Το Domi.....έμεινε στα πλαίσια της καθιερωμένης βλάβης Honda, σε όλες τις βολτες εδώ μεσα:D
Ευτυχώς υπήρχε ένα gs και ένα μπουφάν bmw :eek:

advφον!!
Ή βουντού γίνεται εδω μέσα ή τα μηχανάκια σας έχουν μεταδοτικό ιό :wacky:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Στο κοντινό παρελθόν είχε παρεξηγήσει τα μπινελίκια που ρίχνω στο ντομί και ο XLGeorge παρ'ολο που με ξέρει περισσότερο καιρό.Η γριά μου έχει χαρίσει απίθανες στιγμές στα χρόνια που την έχω και ότι κοσμητικά επίθετα της ρίχνω κατά καιρούς είναι χάριν αστεϊσμού ;)
Ο 'φίλος' που έχει τις φωτό μου έστειλε τον αριθμό τραπεζικού λογαριασμό του για να καταθέσω ένα σεβαστό ποσό ώστε να μην βγάλει τα άπλυτα στη φόρα(ή μάλλον στο φόρουμ :laugh: )
Ή βουντού γίνεται εδω μέσα ή τα μηχανάκια σας έχουν μεταδοτικό ιό :wacky:
Αν δουλευει καλυτερα χωσε χωσε τοτε...οσο για τον "φιλο" τον βλεπεις κανει την παπια ....περιμενει στην γωνια.... :secret:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Αν δουλευει καλυτερα χωσε χωσε τοτε...Χώσω δεν χώσω αυτό του κεφαλιού του κάνει :UH: οσο για τον "φιλο" τον βλεπεις κανει την παπια ....περιμενει στην γωνια.... :secret: Μάλλον θα μαγειρευει τα βίντεο.Τώρα που το σκέφτομαι κατα βάθος είναι πολύ καλό παιδί :rolleyes: *

* Ύστατη προσπάθεια να σώσω ότιδήποτε αν σώνεται :(
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ή βουντού γίνεται εδω μέσα ή τα μηχανάκια σας έχουν μεταδοτικό ιό :wacky:
Βουντού δε λες τίποτα! Άσε τα GS, εδώ δε χαλάνε ούτε τα KTM!!!! :p:p:p
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Γιώργο μην μασάς ! Έχει αποδείξει τι μπορεί να κάνει το domi....

Ανησυχώ για κάτι όμως...... Το γατί δεν έχει ανεβάσει video.... Γιατί τηρεί σιγή ασυρμάτου ??? :friend:
Το βιντεο (τουλαχιστον το δικο μου) ειναι ενα 9λεπτο και θα ανεβει συντομα..μονο 9 λεπτα γιατι μην εχοντας εμπειρια ληψεων με χιονι ο φακος ειχε μπουκωσει με χιονι και δεν βλεπεις τιποτα παρα μονο ακους τις κραυγες αγωνιας στην λασπη εκει που εχανα την χοντρουλα:pointu: Ασε που δεν ξερω πως τα ανεβαζεις πως κοβεις ραβεις...αλλα θ το παλεψω:UH:
 
Top Bottom