Χωματάδα στο "Μεγαλοχώρι"(vol.2)

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Βουντού δε λες τίποτα! Άσε τα GS, εδώ δε χαλάνε ούτε τα KTM!!!! :p:p:p
Δεν μπορεί,κοιμάμαι και βλέπω εφιάλτες :sleep:
Ανησυχώ για κάτι όμως...... Το γατί δεν έχει ανεβάσει video.... Γιατί τηρεί σιγή ασυρμάτου ??? :friend:
Έχει μπόλικο υλικό και θα το μαγειρευει :yew:

Το βιντεο (τουλαχιστον το δικο μου) ειναι ενα 9λεπτο και θα ανεβει συντομα..μονο 9 λεπτα γιατι μην εχοντας εμπειρια ληψεων με χιονι ο φακος ειχε μπουκωσει με χιονι και δεν βλεπεις τιποτα παρα μονο ακους τις κραυγες αγωνιας στην λασπη εκει που εχανα την χοντρουλα:pointu: Ασε που δεν ξερω πως τα ανεβαζεις πως κοβεις ραβεις...αλλα θ το παλεψω:UH:
Φαντάζομαι τις κραυγές αλα Joe Bar Team, ΓΜΤ ΓΜΤ :laugh:
Εμένα απ'το χιόνι μπούκωσαν τα μάτια μου γιατί η μάσκα αχρηστευθηκε αμέσως απ'την θολούρα και έβγαλα την βόλτα χωρίς αυτήν.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
...οσο για τον "φιλο" τον βλεπεις κανει την παπια ....περιμενει στην γωνια.... :secret:
Ο εν λόγω φίλος ,είναι πέραν του δέοντος διακριτικός ,και το'χει αποδείξει πολλάκις.;)
Τήρησα σιγήν ιχθύος ,περί του περιστατικού "αξιοπιστίας Χόνδα" ,αλλά δεν εκτιμήθηκε δεόντος.

Αντιθέτως ,έπεσαν "χούφτες με καρφιά" απο κάποιον (Μπεμβεδάκιας...τι περιμένεις...):p ,
οι οποίες ανάγκασαν τον Χονδάκια της ΧιονοΠαρέας ,να παραδεχτεί την "ήτα" του.

Αν δουλευει καλυτερα χωσε χωσε τοτε...Χώσω δεν χώσω αυτό του κεφαλιού του κάνει :UH:
οσο για τον "φιλο" τον βλεπεις κανει την παπια ....περιμενει στην γωνια.... :secret:

Μάλλον θα μαγειρευει τα βίντεο.Τώρα που το σκέφτομαι κατα βάθος είναι πολύ καλό παιδί :rolleyes: *

* Ύστατη προσπάθεια να σώσω ότιδήποτε αν σώνεται :(
Οντως μαγέρευα τα βίδεα.
Τα οποία μου'φαγαν 1 8αωράκι για να μελλώσουν.
Και στα οποία κόπηκαν επιμελλώς ,όλα τα επίμαχα πλάνα "ηθικής βλάβης" κατά Χονδέων.

Το αποτέλεσμα ,ανεβαίνει αυτές τις ώρες στον σουλήνα.
Μόλις ολοκληρωθεί η μεταφορά ,θα δημοσιευτεί πάρ'αυτα.


υγ: Αν ήξερα οτι θέλατε "αίμα" ,δεν θα πετσόκοβα τα γεγονότα στο μοντάζ.
Αν διψάτε όμως για πείραγμα περι αξιοπιστίας ,μπορώ να τ'ανεβάσω αμοντάριστα.:cool:




Γιώργο μην μασάς ! Έχει αποδείξει τι μπορεί να κάνει το domi....

Ανησυχώ για κάτι όμως...... Το γατί δεν έχει ανεβάσει video.... Γιατί τηρεί σιγή ασυρμάτου ??? :friend:
Ο gatos ,φίλε Padi ,όταν φτιάνει κάτι ,ή το φτιάνει σωστά ,ή καθόλου.
Και ,όπως λέει κι ο σοφός γέροντας : "Η καλή δουλειά ,αργεί να γίνει."

Εγινε ,και ανεβαίνει.
Και ο κόσμος ,περιμένει. :D
 

Husky

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
Africa twin 750 rd04
Πολυ ωραια βολτα απιθανα!!!

Στάλθηκε από το GT-P3100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Τα επαγγελματικα βιδεα περιμενετε...
 
Τελευταία επεξεργασία:

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
μεγαλοχωρι vol.3 το σκ που ερχεται?
Επειδή την επόμενη Κυριακή παίζει >>> ΑΥΤΟ
δεν θα κοινοποιήσουμε άλλη ταυτόχρονη χωμάτινη βόλτα.

Το Vol.3 θα παίξει σε έταιρο χρόνο ,οπότε ,μείνε συντονισμένος. ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδή την επόμενη Κυριακή παίζει >>> ΑΥΤΟ
δεν θα κοινοποιήσουμε άλλη ταυτόχρονη χωμάτινη βόλτα.

Το Vol.3 θα παίξει σε έταιρο χρόνο ,οπότε ,μείνε συντονισμένος. ;)
Κωστή. ...είναι πολύ ευγενική η σκέψη σου, αλλά το Trail δεν είναι οργάνωση του φόρουμ.
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να κάνετε βόλτα. ...που έτσι και αλλιώς δεν λέμε ποτέ όχι σε βόλτα.
Είναι το οξυγόνο μας....

Αν έχετε κάτι στο μυαλό βουρ ....και μπορεί να συναντηθουμε:)

advφον!!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Κωστή. ...είναι πολύ ευγενική η σκέψη σου, αλλά το Trail δεν είναι οργάνωση του φόρουμ.
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να κάνετε βόλτα. ...που έτσι και αλλιώς δεν λέμε ποτέ όχι σε βόλτα.
Είναι το οξυγόνο μας....

Αν έχετε κάτι στο μυαλό βουρ ....και μπορεί να συναντηθουμε:)

advφον!!
Σαφώς και "δεν υπάρχει πρόβλημα" να κάνουμε βόλτα.
Αυτό έλειπε....
Απλά ,επειδή το Σάββατο πολλοί εργάζονται και την χάνουν ,σκεφτόμαστε την επόμενη να την κάνουμε Κυριακή ,και κάτι τέτοιο θα ήταν άστοχο (ταπεινή μου άποψη) ,αφού ίσως έθετε δίλλημα σε κάποια μέλη να διαλέξουν.
Κι επειδή ΔΕΝ θέλουμε επ'ουδενί να δημιουργηθούν ΛΑΘΟΣ εντυπώσεις ,γι'αυτό κ δεν θα κοινοποιηθεί ταυτόχρονη χωματάδα.

Το ΑΝ θα πάμε κάποιοι...κάπου...αυτό είναι άλλη υπόθεση.
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Αυτά τα ''χασίματα'' των προπορευόμενων είναι αξία ανεπανάληπτη !!! Δεν είχατε και κάνα δίχρονο μαζί, για να σας δείχνει τον δρόμο το ντουμάνι !!! :hungover:
ποιοι προπορευομενοι? Τεσσερεις ηματαν ολοι κι ολοι... φανταζομαι και οι μονοι στο βουνο..χαχα ολοι μαζι πηγαιναμε γιατι καποιος μας ειπε οτι θα βγει ο κακος ο λυκος:pointu::pointu::pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σαφώς και "δεν υπάρχει πρόβλημα" να κάνουμε βόλτα.
Αυτό έλειπε....
Απλά ,επειδή το Σάββατο πολλοί εργάζονται και την χάνουν ,σκεφτόμαστε την επόμενη να την κάνουμε Κυριακή ,και κάτι τέτοιο θα ήταν άστοχο (ταπεινή μου άποψη) ,αφού ίσως έθετε δίλλημα σε κάποια μέλη να διαλέξουν.
Κι επειδή ΔΕΝ θέλουμε επ'ουδενί να δημιουργηθούν ΛΑΘΟΣ εντυπώσεις ,γι'αυτό κ δεν θα κοινοποιηθεί ταυτόχρονη χωματάδα.

Το ΑΝ θα πάμε κάποιοι...κάπου...αυτό είναι άλλη υπόθεση.
Σωστος μπραβο Κωστα:friendship: :hailbig:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Σαφώς και "δεν υπάρχει πρόβλημα" να κάνουμε βόλτα.
Αυτό έλειπε....
Απλά ,επειδή το Σάββατο πολλοί εργάζονται και την χάνουν ,σκεφτόμαστε την επόμενη να την κάνουμε Κυριακή ,και κάτι τέτοιο θα ήταν άστοχο (ταπεινή μου άποψη) ,αφού ίσως έθετε δίλλημα σε κάποια μέλη να διαλέξουν.
Κι επειδή ΔΕΝ θέλουμε επ'ουδενί να δημιουργηθούν ΛΑΘΟΣ εντυπώσεις ,γι'αυτό κ δεν θα κοινοποιηθεί ταυτόχρονη χωματάδα.

Το ΑΝ θα πάμε κάποιοι...κάπου...αυτό είναι άλλη υπόθεση.
Μια παρεμβαση και να με συμπαθάς
Κατα την ταπεινή μου άποψη η πεμπτουσία της αποτελεσματικότητας του χώρου φιλοξενίας που πρεσβεύουμε ειναι οι πολλες επιλογές που μπορούμε να εχουμε απο τις βόλτες που διοργανώνονται είτε απο μέλη του χώρου μας,είτε απο άλλες εραςιτεχνικες η επαγγελματικές ομάδες (φου μπου, κλπ)
Ο χωρος παιρνει πνοή απο την δυναμική και την ένταση των κινουμένων μηχανών απο τους αναβάτες και πρεπει να δίνει χαρα και ικανοποιηση αν ειναι δυνατό σε ολους!,ποσο μαλλον σε αυτους που δε θα μπορέσουν να συμμετάσχουν πουθενά αλλα θα ικανοποιηθούν απο τον καταιγισμό εικόνων διαφόρων βολτων σε διαφορετικά μέρη και ας ειναι και την ιδια μερα !!
Αυτη ειμαι μια προςωπικη γνώμη και αντιπροσωπεύει μονο τον εαυτο μου
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μια παρεμβαση και να με συμπαθάς
Κατα την ταπεινή μου άποψη η πεμπτουσία της αποτελεσματικότητας του χώρου φιλοξενίας που πρεσβεύουμε ειναι οι πολλες επιλογές που μπορούμε να εχουμε απο τις βόλτες που διοργανώνονται είτε απο μέλη του χώρου μας,είτε απο άλλες εραςιτεχνικες η επαγγελματικές ομάδες (φου μπου, κλπ)
Ο χωρος παιρνει πνοή απο την δυναμική και την ένταση των κινουμένων μηχανών απο τους αναβάτες και πρεπει να δίνει χαρα και ικανοποιηση αν ειναι δυνατό σε ολους!,ποσο μαλλον σε αυτους που δε θα μπορέσουν να συμμετάσχουν πουθενά αλλα θα ικανοποιηθούν απο τον καταιγισμό εικόνων διαφόρων βολτων σε διαφορετικά μέρη και ας ειναι και την ιδια μερα !!
Αυτη ειμαι μια προςωπικη γνώμη και αντιπροσωπεύει μονο τον εαυτο μου
Έχεις αρχίσει και διαβάζεις ...Ντοστογιεφσκι????:eek:

advφον!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Έχεις αρχίσει και διαβάζεις ...Ντοστογιεφσκι????:eek:

advφον!!
Εχεις ακούσει το εγχειρίδιο !!!
...όπλα με σιγαστήρες για σιωπηλούς πολέμους .....
Αυτο !!!!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Σεβαστές και Καλοδεχούμενες ,όλες οι Καλοπροαίρετες γνώμες και απόψεις. :friendship:

Ας αφήσουμε όμως τα φιλοσοφικά εγχειρίδια...
Ας βάλουμε τελεία ,όσον αφορά τον χρόνο διοργάνωσης μιας επόμενης χωματάδας...
Ας βάλουμε κι ένα τσιπουράκι...
Κι ας δούμε το Βίδεο. :)

 
Top Bottom