Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Οχι ακριβως Αττικης, αλλα παρα πολυ κοντα.

Το προπροηγουμενο Σαββατο, καναμε ανίχνευση τα περασματα της μισης soft διαδρομης του φιλικου που ειναι για 30/10/2016 στη Σαλαμινα (το 2ο Salaminiacs) :ok:
18 χλμ σχεδον 2,5 ωρες χωρις τις στασεις!! Τωρα αρχισα να ξεκουραζομαι!! :wacky:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=92&v=UcBCAuEXWNU
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Οχι ακριβως Αττικης, αλλα παρα πολυ κοντα.

Το προπροηγουμενο Σαββατο, καναμε ανίχνευση τα περασματα της μισης soft διαδρομης του φιλικου που ειναι για 30/10/2016 στη Σαλαμινα (το 2ο Salaminiacs) :ok:
18 χλμ σχεδον 2,5 ωρες χωρις τις στασεις!! Τωρα αρχισα να ξεκουραζομαι!! :wacky:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=92&v=UcBCAuEXWNU
Χαχαχα ξερω... ξερω... εννοια σου.. περι Salaminiacs. Μερικες διαδρομες τις ξερω ...τις εκανα (εννοειται οχι με το BMW )..:wacky:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Χαχαχα ξερω... ξερω... εννοια σου.. περι Salaminiacs. Μερικες διαδρομες τις ξερω ...τις εκανα (εννοειται οχι με το BMW )..:wacky:
Απο τις ονομασιες καταλαβαινεις. :D
Θυμωμενος Βοσκος
Κοκκινο βρακι
Τσακιδια
Θιβετ
Ασε που απο νωρις φαινεται τι θα ακολουθησει, αφου το φερρυ σε κατεβαζει στα Παλουκια!! :wacky:
:cool::cool:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Απο τις ονομασιες καταλαβαινεις. :D
Θυμωμενος Βοσκος
Κοκκινο βρακι
Τσακιδια
Θιβετ
Ασε που απο νωρις φαινεται τι θα ακολουθησει, αφου το φερρυ σε κατεβαζει στα Παλουκια!! :wacky:
:cool::cool:
Ξερω σου λεω κα γελαω μονος μου τις περισσοτερες τις ειχα κανει πριν ενα χρονο λιγο πριν δωσω το Husqvarna.:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: Θα ηθελα να το ξανακανω εννοειται με εντουρο μηχανακι...ηταν καλη δοκιμασια,που την χαρηκα.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Το λεω λιγο τελευταια στιγμη αλλα αμα ψηνετε καποιος λεω να παω καμια χωματινη στα γρυγορα μολης σχολασω.

Τρεις και μιση με τεσσερεις θα ειμαι πανω στη μηχανή. Προορισμός, καπου εδω τριγυρω.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
οταν επιστρεψεις απο τα τροπικα δαση του Αμαζονιου :yew::yew:

Σε 15' απο εκει βρίσκεις και ΑΤΜ :roflmao::muted:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
απο κει που ειναι οι δικες μου φωτο σε πολυ λιγοτερο..... χαχαχαχχαχαχ
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
απο κει που ειναι οι δικες μου φωτο σε πολυ λιγοτερο..... χαχαχαχχαχαχ
Ειναι ποικίλο, ειπαμε. Χαχαχα
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Οχι... θα μου γλιτωνε...κατω απο τη μυτη μου κρυβοταν...και μολις βρηκα χρονο εφυγα για καταδρομικη:Watching: να δω τι παιjει...πιστα χωραφα και περιξ...λοιπον.Δεν εχει πολλα χλμ. αλλα ειναι σουπερ για προπονηση :). Εχει ωραια θεα... Ανηφορια... Αλματακια... Μερεντα... Αραγμα... Και πιστα...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Οχι... θα μου γλιτωνε...κατω απο τη μυτη μου κρυβοταν...και μολις βρηκα χρονο εφυγα για καταδρομικη:Watching: να δω τι παιjει...πιστα χωραφα και περιξ...λοιπον.Δεν εχει πολλα χλμ. αλλα ειναι σουπερ για προπονηση :). Εχει ωραια θεα... Ανηφορια... Αλματακια... Μερεντα... Αραγμα... Και πιστα...
Μπραβο Πανο, πολυ ωραίος.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
ωραιος ο Πανος. κι αλλο μερος για μικρη βολτουλα στα γρηγορα. αντε να μαζευομαστε.


αα......οσοι δε πατε στα θρανια την κυριακη, ψηθειτε για καμια βολτα!!!!:):):)
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
BMW F800 gs
Τωρα που ειδα τι παιjει πανω-κατω την επομενη παρεα οποιος θελει...:friendship:.Στην επομενη εξερευνιτικη θελω να παω απο την αλλη πλευρα του Σχιστου μεχρι τα Πυροφυλάκια στο Χαιδάρι και αργοτερα αν γινεται να τα συνδεσω ωστε να βγει μια ολοκληρωμενη μινι...χωματαδα ;).
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Τωρα που ειδα τι παιjει πανω-κατω την επομενη παρεα οποιος θελει...:friendship:.Στην επομενη εξερευνιτικη θελω να παω απο την αλλη πλευρα του Σχιστου μεχρι τα Πυροφυλάκια στο Χαιδάρι και αργοτερα αν γινεται να τα συνδεσω ωστε να βγει μια ολοκληρωμενη μινι...χωματαδα ;).
Μπορούμε να ενώσουμε και το Ποικίλο ώστε η χωματάδα απο μινι να γίνει μίντι :D
 
Top Bottom