Χώμ(α) sweet home...άρχισαν τα οργανα...

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ρε, τι βολτάρα ήταν αυτή;;;
Ευτυχώς υπάρχουν κάτι τύποι σαν εσάς και παίρνω τις διαδικτυακές τζούρες μου από εκείνο το βακτήριο που βρίσκεται στο χώμα για το οποίο λέγαμε κάπου...
Εύγε σε όλους και κυρίως στους δημιουργούς, συντονιστές της εκδρομής!

Και... όπως ξέρετε, ξέρω να διαβάζω ανάμεσα στις ρίγες... και δεν ξεχνάω!! ;)



Ραντεβού σε 11 μήνες!
:friendship:
Αυτό μου ακούγεται πολύ μακρινό. ..
Εγώ προσωπικά δεν αντέχω τόσο πολύ
Καλά να είμαστε .....Πρέπει κάτι να γίνει μέσα στο φθινοπωρο
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αυτό μου ακούγεται πολύ μακρινό. ..
Εγώ προσωπικά δεν αντέχω τόσο πολύ.Καλά να είμαστε .....Πρέπει κάτι να γίνει μέσα στο φθινοπωρο
Ε ρε γλεντια...:cool:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αγαπητε παλιοχαρακτηρα Μαθο και συν-υποπτε Ιωαννη εκ Αιγιου μετα απο την εμπλοκη μου στο παρον,
συνεχομενο επι 4 σελιδων υπεροχο teaser και πραγματικο υμνο στη μοτοσυκλετα τη φιλοσοφια της και τις φιλιες της,
ενα εχω να σας πω.
Θα γινει του Σούβαρδου!

:friendship:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μ αυτα που γραφετε και βλεπω γουστα καλα,συνδιασμενα με το team εδω κ το κεφι κ τη δοαθεση που παιζει,βλεπω ...τρελλά γουστα στο trOFFy του '17...Ηδη πεφτουν στο τραπεζι του νου...Χαρτες...σχεδιαγραμματα...μεριμνα...pois...
Απο το Δελτα Εβρου ως τα Λευκα Ορη τσι Κρητης κι απο τα παληκαριτσια τσι Κερκυρας ως τους Βρονταδες της Χιου ο Μωριας και το...Χωμ(α) sweet home...ετοιμαζεται με ανοιχτες αγκάλες...
...συνεχιζεται...:)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Μ αυτα που γραφετε και βλεπω γουστα καλα,συνδιασμενα με το team εδω κ το κεφι κ τη δοαθεση που παιζει,βλεπω ...τρελλά γουστα στο trOFFy του '17...Ηδη πεφτουν στο τραπεζι του νου...Χαρτες...σχεδιαγραμματα...μεριμνα...pois...
Απο το Δελτα Εβρου ως τα Λευκα Ορη τσι Κρητης κι απο τα παληκαριτσια τσι Κερκυρας ως τους Βρονταδες της Χιου ο Μωριας και το...Χωμ(α) sweet home...ετοιμαζεται με ανοιχτες αγκάλες...
...συνεχιζεται...:)
:yew:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ρε, τι βολτάρα ήταν αυτή;;;
Ευτυχώς υπάρχουν κάτι τύποι σαν εσάς και παίρνω τις διαδικτυακές τζούρες μου από εκείνο το βακτήριο που βρίσκεται στο χώμα για το οποίο λέγαμε κάπου...
Εύγε σε όλους και κυρίως στους δημιουργούς, συντονιστές της εκδρομής!

Και... όπως ξέρετε, ξέρω να διαβάζω ανάμεσα στις ρίγες... και δεν ξεχνάω!! ;)



Ραντεβού σε 11 μήνες!
:friendship:
Αυτό μου ακούγεται πολύ μακρινό. ..
Εγώ προσωπικά δεν αντέχω τόσο πολύ
Καλά να είμαστε .....Πρέπει κάτι να γίνει μέσα στο φθινοπωρο
Ε ρε γλεντια...:cool:
Ε ναι.....στο ειπα στην αρχή
Έμπλεξες. ....:p
Toν θες τον Ερυμανθο σου εσυ...:Dκ βουρ απο Τσαπουρνιά για Μοιρα κι απο κει απο κομματια μη-κοσμοπολιτικα για Αρισταρχο...εεε μια ,μπριζολιτσα μετα θα τη χρειασθουμε :rolleyes:
Το καλοκαιράκι είμαι για 10-20 μέρες δυτικά Ερύμανθου και αρκετά κοντά! ;)
Θα κανονίσουμε τότες :ok:
Το καλοκαιρι ο κοσμος παει στην θαλασσα, για να βγαλει την σκονη απο τον χειμωνα...:p
Κρατα το αδειοχαρτο για μετα το καλοκαιρι, που θα κανουμε πολλα εκει πανω;)



@yns , Γιάννη διαβάζεις "ανάμεσα στις ρίγες", αλλά σου ξέφυγαν κάποιες...:D

Δεν κρατιέται ο μανιακός σε λέω:biker:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
@yns , Γιάννη διαβάζεις "ανάμεσα στις ρίγες", αλλά σου ξέφυγαν κάποιες...:D

Δεν κρατιέται ο μανιακός σε λέω:biker:
Βαρέθηκα να κάνω quote, δεν τα έβαλα όλα! Για την... ασυγκρατησία του Μανιακού, ελπίζω μόνο να βρω κάνα μικρό να καταφέρω να έρθω!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βαρέθηκα να κάνω quote, δεν τα έβαλα όλα! Για την... ασυγκρατησία του Μανιακού, ελπίζω μόνο να βρω κάνα μικρό να καταφέρω να έρθω!
Σοβαρεψου...:secret:ασ'τα μικρα κ τα πιπινια για καναν πιτσιρικο κ συ παρε καμμια ματοσυκλετα τσι προκοπης...μεγαλη κ ταξιδιαρα...δυο λογιών τεραιν...και Ον κ Οφ...τζοβενο..:Dμου θες και πιπινι:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σοβαρεψου...:secret:ασ'τα μικρα κ τα πιπινια για καναν πιτσιρικο κ συ παρε καμμια ματοσυκλετα τσι προκοπης...μεγαλη κ ταξιδιαρα...δυο λογιών τεραιν...και Ον κ Οφ...τζοβενο..:Dμου θες και πιπινι:p
Εχει ξεφυγει με το θεμα ...πιπινια:cool::D
Στο θεμα μας τωρα.....ας μπορεσει αυτος να ανεβει οταν γινει βολτα κια θα του βρουμε μαχανακι:)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Σοβαρεψου...:secret:ασ'τα μικρα κ τα πιπινια για καναν πιτσιρικο κ συ παρε καμμια ματοσυκλετα τσι προκοπης...μεγαλη κ ταξιδιαρα...δυο λογιών τεραιν...και Ον κ Οφ...τζοβενο..:Dμου θες και πιπινι:p
Εχει ξεφυγει με το θεμα ...πιπινια:cool::D
Στο θεμα μας τωρα.....ας μπορεσει αυτος να ανεβει οταν γινει βολτα κια θα του βρουμε μαχανακι:)
Μεγάλη και ταξιδιάρα θα ΞΑΝΑπάρω, αν καταφέρω και την ίδια ακόμα που έδωσα, απλά όχι στους επόμενους μήνες. ;) Για την ώρα, το CBF ADV του αδερφού κάνει μια χαρά τη δουλειά του!
Για τα... "πιπίνια" δεν σχολιάζω, :D :D :D :D (ζηλιάρηδες, έτσι κι αλλιώς κι εγώ πιτσιρικάς είμαι! :p )
Απλά με ένα 350-400 DR θα σας πάταγα κάτω και τους 2 σε χώμα και επαρχιακό! :p :D
Ας την οργανώσετε και θα δω τι θα κάνω, λόγω (ευελπιστώ) ανοίγματος του "μαγαζιού" τον Σεπτέμβρη δεν ξέρω σε τι φάση θα είμαι αλλά ποιος ξέρει...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Απλά με ένα 350-400 DR θα σας πάταγα κάτω και τους 2 σε χώμα και επαρχιακό! :p :D
Παλι καλα που λογω επαγγελματος εχεις καλα ματια κ βλεπεις μακρυα...μπροσταααα...εκει θα ειμαστε :D:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Απλά με ένα 350-400 DR θα σας πάταγα κάτω και τους 2 σε χώμα και επαρχιακό! :p :D
.
Στάσου μόνο στο χώμα... ;)
Σιγά μην τους περάσεις και στην άσφαλτο:laugh::roflmao:
 

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μπράβο Μάθο έφτιαξες ένα τριήμερο αντάξιο με την εικόνα που έχω δημιουργήσει για σένα, Άντε να δούμε πότε θα τα καταφέρω να βρεθούμε ...
 

bros400pgm

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Kosmas
Μοτό
Aprilia
Το σωμα σερνεται στην πολη και το μυαλο αρνειται να κατεβει απο κει πανω...4η μερα μετά...προσπαθω να τα ισορροπήσω :wacky: :cautious:
Στο είχα πει στα Τρίκαλα: η βόλτα τα σπάει. Ήταν απλά απίστευτη...
Δεν έχω φάει τόσο πολύ οξυγόνο, ακόμα κ όταν είμαι 12 ώρες στην Στροφυλιά. :p
Ευελπιστω να κάνουμε μαζί τα Καραφλα κάποια στιγμη κ φυσικά κάνα κομμάτι Ερυμανθο :D
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Στο είχα πει στα Τρίκαλα: η βόλτα τα σπάει. Ήταν απλά απίστευτη...
Δεν έχω φάει τόσο πολύ οξυγόνο, ακόμα κ όταν είμαι 12 ώρες στην Στροφυλιά. :p
Ευελπιστω να κάνουμε μαζί τα Καραφλα κάποια στιγμη κ φυσικά κάνα κομμάτι Ερυμανθο :D
Ολα στο χερι μας ειναι...διαθεση να υπαρχει κ απο βολτες,ειδικα χωματινες...ανασαινουμε απο αυτες...:)
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Χρηστο...για οσα δεν μπορεσαν να δειξουν οι φωτογραφιες ...ΛΕΕΙ...και τα ζουμε απο κοινου πανω στα βουνα :)
Γι αυτό και δεν χορταίνουμε ποτέ! Μόλις γυρίσουμε, νιώθουμε ότι αλλού πατάμε κι αλλού βρισκόμαστε! :wacky:
 
Top Bottom