Ψάχνω DRZ400 ή CRF 250 - 300

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
καλοταξιδο! θα δεις πως μόνο καλύτερο θα σε κάνει το μικρό...
σε μια βόλτα εδω στα περιξ, κάποιος με εντουρακι τριετίας μου αποκάλεσε το δικό μου "μπετονιέρα" λόγω βάρους.
στο τελος της ημέρας παραδέχτηκε την ''μπετονιέρα'' που δεν έμεινε πουθενά πίσω....
Παντελή για έναν με το ύψος σου και τη σωματική σου διάπλαση είναι EXC125!

Για έναν 1,70 65 κιλά είναι 1200GS!!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλοταξιδο και καλολασπωτο το εργαλείο ,να σου χαρίσει πολλές όμορφες βόλτες στα βουνά !!
Κάτι παίζει με τον πρ.Ηλια ,την προηγούμενη βδομάδα ήμουν εκεί ούτε εγώ τον βρήκα !! :ha
Μέχρι τον τελευταίο πυλώνα και πίσω ,δεν επιχείρησα να κατέβω το μονοπάτι δίπλα του !!
Είναι απόλαυση ο Υμηττός από εκείνη τη πλευρά!!

Από τον πυλώνα εχει μονοπάτι ως κάτω στην σύραγγα της Ντουκας αλλά μη μπείτε αν δεν κάνετε εντούρο.

Έχει και πιο πριν αριστερά μονοπάτι που πάει προς Προφήτη Ηλία αλλά εδώ μπείτε μόνο αν κάνετε Xtreme Enduro γιατί σε ενδεχόμενο λάθος έφυγες σε γκρεμό.

Για τον προφήτη Ηλία ανεβαίνει "εύκολο" φαρδύ μονοπάτι από τα σκουπίδια, εχει πιστακι εντούρο εκεί. (πιστακι 2)

Τοποθετημένη πινέζα

Καλολάσπωτο το σουζουκάκι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Eπειδή τα πλαστικά τους είναι "κουρασμένα" και τα αυτοκόλλητα ταλαιπωρημένα, έχετε να προτείνεται κάποιο ευρωπαϊκό μαγαζί η site που εμπορεύεται διάφορα για το συγκεκριμένο μηχανάκι ;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Eπειδή τα πλαστικά τους είναι "κουρασμένα" και τα αυτοκόλλητα ταλαιπωρημένα, έχετε να προτείνεται κάποιο ευρωπαϊκό μαγαζί η site που εμπορεύεται διάφορα για το συγκεκριμένο μηχανάκι ;
Εάν θέλεις αυτοκόλλητα...dxlgraphics
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Eπειδή τα πλαστικά τους είναι "κουρασμένα" και τα αυτοκόλλητα ταλαιπωρημένα, έχετε να προτείνεται κάποιο ευρωπαϊκό μαγαζί η site που εμπορεύεται διάφορα για το συγκεκριμένο μηχανάκι ;
Να το μάθεις πρώτα και μετά αλλά πλαστικά. Άστο έτσι για 1-2 μήνες να φας ότι χαζοτουμπα φας μέχρι να το συνηθίσεις και μετά βάλε καινούργια.
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Να το μάθεις πρώτα και μετά αλλά πλαστικά. Άστο έτσι για 1-2 μήνες να φας ότι χαζοτουμπα φας μέχρι να το συνηθίσεις και μετά βάλε καινούργια.
Αν και με ενοχλούν αισθητικά κυρίως τα ξεκολλημένα αυτοκόλλητα, έχω αρχίσει να κοιτώ για να τα έχω έτοιμα για αργότερα.
Ασε που δεν μου αρέσει και το μπλε !
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Από τον πυλώνα εχει μονοπάτι ως κάτω στην σύραγγα της Ντουκας αλλά μη μπείτε αν δεν κάνετε εντούρο.

Έχει και πιο πριν αριστερά μονοπάτι που πάει προς Προφήτη Ηλία αλλά εδώ μπείτε μόνο αν κάνετε Xtreme Enduro γιατί σε ενδεχόμενο λάθος έφυγες σε γκρεμό.

Για τον προφήτη Ηλία ανεβαίνει "εύκολο" φαρδύ μονοπάτι από τα σκουπίδια, εχει πιστακι εντούρο εκεί. (πιστακι 2)

Τοποθετημένη πινέζα

Καλολάσπωτο το σουζουκάκι
Κωστή από κάτω την είχα δει τη διαδρομή αλλά προσπαθούσα να δω αν και πόσο εύκολο ήταν από πάνω

φυσικά και δεν το επιχειρήσα γιατί δεν ήμουν κατάλληλα ντυμένος !! Έχει μείνει εκκρεμότητα όμως !!
Να σαι καλά Κωστή , για τις πάντα σωστές και ενδιαφέρουσες πληροφορίες σου !!
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Από τον πυλώνα εχει μονοπάτι ως κάτω στην σύραγγα της Ντουκας αλλά μη μπείτε αν δεν κάνετε εντούρο.

Έχει και πιο πριν αριστερά μονοπάτι που πάει προς Προφήτη Ηλία αλλά εδώ μπείτε μόνο αν κάνετε Xtreme Enduro γιατί σε ενδεχόμενο λάθος έφυγες σε γκρεμό.

Για τον προφήτη Ηλία ανεβαίνει "εύκολο" φαρδύ μονοπάτι από τα σκουπίδια, εχει πιστακι εντούρο εκεί. (πιστακι 2)

Τοποθετημένη πινέζα

Καλολάσπωτο το σουζουκάκι
Είσαι ο ιχνηλάτης της περιοχής, όπως αντιλαμβάνομαι !!
Εδώ πρέπει να έφτασα
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Είσαι ο ιχνηλάτης της περιοχής, όπως αντιλαμβάνομαι !!
Εδώ πρέπει να έφτασα
Κάνω εντούρο στην περιοχή αρκετά χρόνια, οπότε τα μαθαίνεις..
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Οι φώτος που ζήτησες. Χωράει πολλά εργαλεία κ είναι πολύ εξυπηρετικό.

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Δυστυχώς δεν ανεβαίνουν γιατί λέει ότι είναι too big!

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δυστυχώς δεν ανεβαίνουν γιατί λέει ότι είναι too big!

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Με το Tapatalk?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ναι!

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάτι κάνεις λάθος...
Εάν θες μου τις στέλνεις στο viber και τις δημοσιεύω.
Τηλέφωνο στο προφίλ.
 
Reactions: STF
Top Bottom