Ωρα για προπονηση! Μονο για Αdvriders... Κυριακη 7 Οκτωβριου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Nikolas77

Adventure Traveller
Όνομα
Nikolas
Μοτό
LC4 ADV'02
Πολύ καλή ιδέα και μπράβο σε όσους την είχαν...

Α. ένσταση που έχω είναι ότι αρκετές φορές κάνουμε πράγματα πάνω στο μηχανάκι που είναι λάθος και είναι λάθος να τα μοιραστούμε.... Αλλά σίγουρα δεν υπάρχει σαφής διαχωρισμός του λάθους και του σωστού στην οδήγηση... Αλλά και ποιος είναι κατάλληλος για να ορίσει το σωστό ή το λάθος?
Όπως και να έχει μια τέτοια κουβέντα απαιτεί προσοχή για να μην οδηγήσει σε λάθος συμπεράσματα.
Β. ένσταση που έχω είναι ότι για το μάζεμα θα πρότεινα την παλιά ειδική του Ακρόπολις.. Βωξίτες _ Αγ. Ευθυμία, φαρδυς χωματόδρομος, φοβερή χάραξη, Έλατα με την προϋπόθεση βέβαια για διήμερο μάζεμα ώστε Σάββατο βράδυ να αφιερωθεί στην αμπελοφιλοσοφια χωρίς ποτό και Κυριακή τα δοκιμαστικά.

Το πήγα λίγο αλλού το θέμα, αλλά σε μία μέρα για έναν καφέ δεν γίνεται δουλειά..



Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stamulee

Μέλος
Όνομα
ΧΡΗΣΤΟΣ
Μοτό
KTM 950 Adventure
Τέλεια. Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ να μάθω τα βασικά. Θα χρειαστεί κάποιος εξοπλισμός ?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τέλεια. Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ να μάθω τα βασικά. Θα χρειαστεί κάποιος εξοπλισμός ?
Μαγιό μάσκα βάτραχο πέδιλα
Και αμπρεσολερ
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Το πουλί θα βάλουμε να μας δείξει πως πέφτεις και σηκώνεσαι σβέλτα. :p
Ναι εννοειται και λαθος μου που δεν το ανεφερα.. Καθε συμβουλη απο τους πιο εμπειρους, ευπροσδεκτη
Αμ...το τραβας το πλι σου μου φαινεται εσυυυυυ...θα περασεις καλασααα:laugh::laugh::inlove:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλά κάνει ο Μανιακ & δεν σε αφήνει σε χλωρό κλαρί :p;):)
Ειμαι και αυτός που τον έχω βγάλει στο κλαρί.... Μην ξεχνιόμαστε!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ειμαι μεσα και γω γιατι δεν εχει τυχει να γυρισω αυτα τα μερη , πρωτη ερωτηση για ποσα χιλιομετρα μιλαμε για να δω αν εχω αυτονομια, και δευτερη που ειναι ακριβως αυτο το μερος το βρηκα στο χαρτη αλλα περιπου για να παρκαρω το αμαξι..
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Ειμαι μεσα και γω γιατι δεν εχει τυχει να γυρισω αυτα τα μερη , πρωτη ερωτηση για ποσα χιλιομετρα μιλαμε για να δω αν εχω αυτονομια, και δευτερη που ειναι ακριβως αυτο το μερος το βρηκα στο χαρτη αλλα περιπου για να παρκαρω το αμαξι..
Карти Google
 

advag990

Enjoy your ride!!!!
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
Τέλεια ιδέα ειναι παιδες!! Κ εγω μέσα ειμαι εκτός φοβερου απροόπτου!!!!
 

advag990

Enjoy your ride!!!!
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
Επίσης όποιος ψήνεται είμαι και εγω υπερ του να μαζευτούμε απο Σαββατο να γίνει κ ο απαραίτητος
χαβαλές (ανταλλαγη αποψεων;)) για να ζεσταθούμε λιγο και να το διασκεδάσουμε. Όποιος ενδιαφέρεται να το κάνουμε ετσι ας στείλει να μαζευτυμε
ποιοι ψήνονται απόο Σάββατο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom