Ωρα για προπονηση! Μονο για Αdvriders... Κυριακη 7 Οκτωβριου

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μια ερώτηση για τον διοργανωτή
Σάντουιτς και πορτοκαλάδα θα μοιραστεί........?
Κατά την διάρκεια των μπρεικ
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μια ερώτηση για τον διοργανωτή
Σάντουιτς και πορτοκαλάδα θα μοιραστεί........?
Κατά την διάρκεια των μπρεικ
Ναι το ανελαβα εγω.
100€/κεφαλι:cool::cool::cool:
Εσυ 1000 γιατι εισαι και μεγαλος ανθρωπος εισαι και μεγαλοσωμος.... Δε συμφερεις στο φαι:laugh:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μια ερώτηση για τον διοργανωτή
Σάντουιτς και πορτοκαλάδα θα μοιραστεί........?
Κατά την διάρκεια των μπρεικ
Στο Sachsenring school δινουν παντως!!
:muted::happy:
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μεσααααα! Αντε μπας και ξε-κουλεψω!
Ερώτηση ... προτιμότερο να έρθω με το DRZ ή το 990 Adv?
Με ποιο θεωρείτε οτι θα μάθω περισσότερα??
:thinking:
Δε ξέρω τι ακριβώς έχει ο @Carooly στο μυαλό του αλλά πάντα με τα μικρότερα μαθαίνεις περισσότερα. Για να λέει ο ίδιος το 990 κάτι θα έχει στο μυαλό του πάντως. Επιπλέον αν τυχόν δίνεις το DRZ με ενδιαφέρει. :friendship:
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Δε ξέρω τι ακριβώς έχει ο @Carooly στο μυαλό του αλλά πάντα με τα μικρότερα μαθαίνεις περισσότερα. Για να λέει ο ίδιος το 990 κάτι θα έχει στο μυαλό του πάντως. Επιπλέον αν τυχόν δίνεις το DRZ με ενδιαφέρει. :friendship:
Ψηφιζω μεγαλο γιατι δεν θα παμε σε πολυ κλειστα κομματια και θα εχουμε την ευκαιρια να προπονηθουμε με τα μεγαλα.
Στο σημειο συναντησης εχει κομματια οπου μπορει να περασει ευκολα ενα μεγαλο αλλα και να δυσκολευτει πολυ ενα μικρο και ολα αυτα σε μιαμικρη εκταση με λοφακια που οποιος δεν μπορει η δεν θελει να δοκιμασει μπορει να ειναι θεατης. Ελατε θα σας αρεσει οπως και να χει πιστευω! Θα ανεβασω συντομα προμο βιντεο.
 

joks

Μέλος
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Africa 750
Αν και ήθελα πολύ να έρθω τελικά προέκυψε μετακόμιση.
Καλά να περάσετε και ανεβάστε καμία φωτογραφία να παρηγορηθουμε όσοι δεν θα έρθουμε.
 

Ragnarsson

Μέλος
Περιοχή
Άνω Πατήσια, Αθήνα
Όνομα
Thanos
Μοτό
Φρέσκος Έρωτας F 800 GS Anniversary
Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά δεν έχω καταφέρει να πάρω ακόμα την νέα μότο ρε γμτ, και η υπάρχουσα δε φτάνει Θήβα! Να περάσετε καλά και ετοιμαστείτε για έναν ταξιδιάρικο χειμώνα!
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Άντε μια εβδομάδα έμεινε ! Έχουμε καθόλου προγραμματισμό για ώρες συνάντησης κτλπ; Θα ισχύσει το Σάββατο η θα είναι τελικά μονοήμερο ; Το καλό είναι ότι ο καιρός δείχνει να φτιάχνει !
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
ερώτηση... τι παίζει για διαμονή σε σκηνή από Σάββατο βράδυ?? είναι κάτι που σκεφτόμαστε με τον Δημήτρη @ELF ....
Να κανονίσουμε να κατέβουμε όλοι μαζί εάν βολέψει ! Το σκέφτομαι κ εγώ για το Σάββατο !!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Να κανονίσουμε να κατέβουμε όλοι μαζί εάν βολέψει ! Το σκέφτομαι κ εγώ για το Σάββατο !!
Άκη ναι φυσικά!!! θα μιλήσουμε οι 3 μας μέσα στη βδομάδα ;)
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
H βροχη ηταν οτι επρεπε μετα απο τοση ξηρασια και περιμενει τα τακουνια μας!

Ηδη αρκετοι θελουν να ανεβουν απο Σαββατο οποτε δεν θα αφησουμε να παει χαμενη η μερα και θα το κανουμε το ζεσταμα με διαδρομουλες και μονοπατια
με οσους παρευρισκονται.

Για αυτους που θελουν να ανεβουν Κυριακη η ωρα συναντησης για καφε θα ξεκινα στις 8:30 αλλα μπορειτε να ειστε και αργοτερα εκει.
Το σημειο συναντησης της Κυριακης θα ανακοινωθει λιγες μερες πριν.

Το Αλσος Μοσχοποδιου εχει αρκετα σημεια για κατασκηνωση οποτε ας αφησουμε το κοινο να επιλεξει απο μονο του που θελει να κατασκηνωσει κρινοντας το επι τοπου.(Adve αφου)
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Απο Αθηνα μερια για Κυριακή πρωι κανεις μπας και παμε μεσω χωματος???(τι να κανω η κ@@@λα εχει χτυπήσει κοκκινο απο Μάιο εχω να καβαλησω)
Την Κυριακή στις 8:30 αρχίζει η μάζωξη για την προπόνηση του Αποστόλη... μήπως εννοείς Σάββατο?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom